Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 Łyknie 50 z palcem w nosie o ile nie bedzie kontuzji
2
@DaPidejpi Ale to działa w dwie strony. Messi tez ma takich odklejenców. U CR jest to duzo bardziej widoczne bo ma taki a nie inny charakter i czesto mu odwala jak z ta nagroda mvp
0
@Emhyr To jakas chyba lewa kupiłes bo u mnie jest popularna i wielu ludziom smakuje nawet typowo pszenicznym konsumentom.
0
@VamosRakieta Bardziej mnie ciekawi czy Xavi rozwinie Pedriego i reszte bo jesli bedzie stagnacja to raczej poleci ze stołka
2
@partymaker Przypominam. Mecz z Getafe przypominał mma a nie normalny mecz
0
@Bobo25 Pedri gra niżej i to raczej typ kreatora a Jude typowo ofensywny pomocnik nastawiony na liczby
4
@ChampionLW Udar czy po prostu głupis? Nie ma to jak wróżenie na podstawie 1 lub 2 meczy. Brawo
3
@barcowy1899 Zupełnie inny typ pomocnika. Poza tym pedri gole miał a asysty mu zabierali partacze z ataku
1
@Medium Mocno przehajpowany angol
0
@jaxo22 Czego ja od madryciaka wymagam
6
@jaxo22 Polecam okuliste jak to jest bark
1
@messi33 U madrytczoków poziom hipokryzji wyjeb poza skale
5
Ancelotti płacze o VAR sezon temu
Teraz siedzi cicho gdy najpierw VAR wydymał Barce z Getafe a tera puszcza sie gola po ewidentnej rece.
Widac ze przesiakł ta madrycka propaganda
9
@jaxo22 Kur chłopie reka była
2
Dzis serduszkiem za Ruchem.
1
Richarlison to na pewno Brazol? Okrutny drewniak.
0
Wisła znowu w dupe :o
Jakim cudem Sobolewski jeszcze na stołku?
1
@FcPortoFan1999 Stac ale Lech to nie Legia i licza sie zdrowe finanse a nie zycie na kredyt.
Mysle ze tak czy siak jesli sezon nie skonczy sie min 1 pucharem to bedzie trzeba kogos sprzedac i zainwestowac m.in w 9 i LS
3
Fran Alvarez pan piłkarz. Oj kogos takiego ostatnimi czasy brakuje w Lechu. Gdyby zagrał cały taki sezon to moze Lech by sie skusił
2
@Deviler Lub graja jak Djokovic w prime. Nie zapominaj
0
@Baros1990 Co kto lubi
2
O 20.30 ciekawy mecz górnika z widzewem.
0
@Hosh A propo Stadionu to sa dymani przez miasto jak leci i jeszcze wrócili z podkulonym ogonem wiec tym bardziej beka z nich zwłaszcza po tych grozbach ze beda grac w innym miescie ;)
0
@Hosh To tylko potwierdza. Nigdy Jagi nie lubiłem i lubic nie bede mimo ze stosunkowo blisko jest z lubelszczyzny na podlasie.
Tak btw to akurat odpowiedz na 1 zaczepke Jagielonii.
No ale dla nich szczytem ambicji jest walka o byt lub srodek tabeli
3
Czy lech sie skompromitował? Tak
Czy mozna cisnac beke? Tak
Czy mozna wbijac szpilki? Owszem to naturalne w tym srodowisku.
Rozumiem ze Rakow czy Legia to robia bo i Lech to robił i robic bedzie. Tak to działa.
Jednak Jagielonia to chyba ostatni klub który moze wbijac komukolwiek szpilki po grze w europie gdzie sami dostawali lanie od słabeuszy. Pomijam juz fakt jak ten klub sportowo sie stoczył a o europie to moga sobie pomarzyc.
Lech sezon temu zrobił wiecej dla naszej piłki niz Jagielonia zrobi kiedykolwiek.
0
@takisobiektos Wiem i szczerze tez mi nie pasuje do Lecha.
Nie wiem czy w eklapie jest dostepny napastnik pasujacy do kolejorza
0
@FcPortoFan1999 To bez dwoch zdan. Piłkarze wygladaja tragicznie pod wzgledem motoryki i koncentracji
0
@FcPortoFan1999 Albo po prostu wygladali tak beznadziejnie fizycznie ze nie dali im rady
Obstawiam to drugie bo Van der brom nie pozwoliłby na takie podejscie
0
@takisobiektos Golizadeh to mimo wszystko duza jakosc i warto zaryzykowac.
Gorzej ze nie mamy 9 bo Ishak nie jest soba a Szymczak jest troche nie zdefiniowany a Sobieh to jest Joker a nie gracz na 1 skład.
Exposito mogliby podkupic od was ale tez mam obawy co do niego
1
@FcPortoFan1999 Jak ma im to pomoc to nie mam nic przeciwko