Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 Wiem. Pewnie Lech go w koncu zaprosi ;)
3
https://gol24.pl/brazylijczyk-oddanym-kibicem-lecha-poznan-ma-polskie-korzenie-i-tworzy-najlepsze-memy/ar/c2-17763709
Dawac go na bułgarska ;)
9
Nemrut Dagi
https://as2.ftcdn.net/v2/jpg/03/73/47/61/1000_F_373476171_8QCA6EFGsbDviSj8UkGggozznKHQqITo.jpg
Jest to uspiony stratowulkan położony w wschodniej Turcji. Wulkan obecnie ma wysokosc 2948m n.p.m i jest zwienczony kaldera która powstała w wyniku zawalenia sie stożka ok 270 tys lat temu. Erupcja za to odpowiedzialna miała 6 stopien na skali VEI i wyrzuciła ponad 60km3 materiału. Obecnie w kalderze Nemrut znajduje sie jezioro kraterowe. Ostatnia znana erupcja Nemrut Dagi miała miejsce w 1692 roku a obecnie wulkan przejawia aktywnosc tylko w postaci fumaroli
Niewiele wiadomo o historii erupcyjnej Nemrut jednak wiadomo ze była to burzliwa historia gdzie dominowały erupcje sub plinianskie i plinianskie VEI-4-6.
Wulkan ma kształt elipsy i zajmuje powierzchnie ok 486km2. Kaldera ma rozmiar 9x5 km a w niej znajduja sie 3 jeziora a mianowicie Nemrut,Ili i sezonowe.
Jezioro Nemrut w kalderze
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a7/NemrutVolcano10.jpg/800px-NemrutVolcano10.jpg
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kidd @Kessie @Lucerfi @Kim Kallstrom @kamyk_23 @marcinK0000
4
@Tomo1989 Po 50. Zapracował na to swoim trybem zycia.
7
Moj wujek i chrzestny brata zawał miał. Stan bardzo ciezki... Masakra.
2
Stipica sie zepsuł. Powinni podobnie jak Lech zainwestowac w bramkarza
2
Pogon kur serio? Ile jeszcze set zmarnuja...
3
Hotic to bestia wow
0
@Firestone A to Rutkowski to byle kto? Warto bys popatrzył na szerszy kontekst a nie 2 czy 3 lat ostatnich. Rutkowski doprowadził klub do tego ze sam na siebie zarabia i promuje młodych
0
@Firestone Pod jakim wzgledem niby? Finansowo najzdrowszym klubem jest Lech. Własciciele tez maja łeb na karku mimo lat posuchy warto było czekac.
Akademia najlepsza w kraju. Stadion utrzymywany przez klub etc
13
@MesQueUnClub96 Nikt tej ligi nigdy nie zdominuje. Za bardzo wyrównana jest
0
Ale na papierze to Lech ma teraz naprawde solidne skrzydła. Hotic Velde a do tego Golizadeh. Rywalizacja moze byc przednia.
Jednak to Andersson dla mnie robi najwieksze wrazenie. Mam takie odczucie ze to Robocho v2 z lepsza gra w obronie. Mega mi sie Szwed podoba.
1
@RomanHoffer @VegetaPolska kolega o rade prosi
1
Ale Hotic ma wejscie do zespołu. Mega inteligentny piłkarz. Andesson tez bardzo dobrze gra.
1
Za chwile lecimy z meczem Lecha z Radomiakiem
2
Zwykły burak i bandzior boiskowy. Tfu
1
To chyba koniec emocji jak chodzi o top 4
0
To co Perez czy Max bierze to?
0
3-3 czy 3-2 bo juz zgłupiałem
0
@KrwawiaceoczyVEB Nie pożałuje
1
@barcanawieki Cos w tym moze byc :)
0
@jac55 Do czego?
0
Ajaja ale bedzie sie fajnie zasypiało. Szkoda ze jakis jełop disco polo właczył i musiałem zamknac okno ;/
6
@Compadre Dzieki bogu
5
Ale sie młodych jak mrówków narobiło w klubie wow.
Fermin Yamal Balde Gavi a pewnie jest ich wiecej..
2
Czekam az Cwiakała wrzuci cos o Ferminie :]
7
Łysy z brazzers jaki mecz zagrał. To serio moze byc doskonały transfer xd
2
Fermin bug giereczki xD
3
Dest to w eklapie by se nie poradził i mówie to serio.
Przeciez nawet nasi ligowcy by go złomowali
0
Ma ktos replay z polskim komentarzem xd?