Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda tych 2 goli.
Nie lubie Rakowa ale w europie im kibicowac bede ale no taki prysznic dobrze zrobi kibicom z czestochowy bo czesto szukaja zaczepki u kibiców Legii czy Lecha
0
@barcelonaLM A to oni moga sie smiac z Lecha czy Legii?
7
Powodzenia przy grze w 40 stopniach.
0
Zaraz 3-2 dla Azerów
0
Brawo Medaliki...
0
Aha to niezły recznik.
0
Z kim w ostatniej rundzie moze zagrac Raków?
0
@Bebech @Laporta top.
0
@FCB_dimiC @MesQueUnClub96 takie niegrozny a @AlexDark00 no cóz ma ewidentny problem do Lewego
0
@FCB_dimiC Jeden to troll a drugi uj wie xd
3
@barcelonaLM Polityk ale odda wszystko za ten klub. Uwielbiam go xd
2
@FCB_dimiC Niezwykle trafne spostrzezenie
0
Kurde kusi obejrzec ten nasz mecz...
0
Panie sedzio ale kartki w zła strone pan daje xD
0
Smierdzi golem dla Azerów
0
South Park top xD
3
@michal26 @AmigoBlancos
0
https://www.meczyki.pl/newsy/wlasciciel-tottenhamu-trafi-do-wiezienia-ogromne-klopoty-londynskiego-klubu/216976-n
Ciężki jest żywot kibicow kfc.
0
@nwchades Oo bbq powiadasz? Wez pokaz je bo chetnie sprobuje
1
@Mario96w Ej ale bez takich to nie post o polityce :/
Pytam serio bo mi reklama wyskoczyła i ciekawy jestem jak to smakuje
0
Próbował ktos tych orzeszkow o smaku chakalaka?
No i drugie pytanie gdzie mozna je kupic?
1
@DonCarletto To tak jakby złodziej zgłosił ze go okradli
0
@Danny Gaucho Fakty rodem z tvp lub innej partyjnej stacji. Zaraz bym sraczki dostał od nich.
1
Ciekawy jestem genezy tej zawisci @AlexDark00 wobec Lewego. Tyle x go wyjasniano tutaj a ten dalej swoje.
Rozumiem ze mozna kogos nie lubic ale to juz jest lekko nienormalne.
0
Slepy z kulawym lepiej by obrone ogarneli niz ci piłkarze Atlanty.
0
@Hasszz Dzieki.
0
Wkur mnie juz samsungowy odtwarzacz muzyki.
Poleci ktos cos ze sklepu? Byle tez nie był jakis pamieciożerny.
0
Ma ktos problem z messengerem?
Dokładnie to w przegladarce.
Bo mi pokazuje tylko kawałek czatu
0
Ogladał ktos muszkieterów z 2023?
4
@MesQueUnClub96 To pytanie retoryczne?