0

Szkoda tych 2 goli.

Nie lubie Rakowa ale w europie im kibicowac bede ale no taki prysznic dobrze zrobi kibicom z czestochowy bo czesto szukaja zaczepki u kibiców Legii czy Lecha

0

@barcelonaLM A to oni moga sie smiac z Lecha czy Legii?

7

Powodzenia przy grze w 40 stopniach.

0

Zaraz 3-2 dla Azerów

0

Brawo Medaliki...

0

Aha to niezły recznik.

0

Z kim w ostatniej rundzie moze zagrac Raków?

0

0

@FCB_dimiC @MesQueUnClub96 takie niegrozny a @AlexDark00 no cóz ma ewidentny problem do Lewego

0

@FCB_dimiC Jeden to troll a drugi uj wie xd

3

@barcelonaLM Polityk ale odda wszystko za ten klub. Uwielbiam go xd

2

@FCB_dimiC Niezwykle trafne spostrzezenie

0

Kurde kusi obejrzec ten nasz mecz...

0

Panie sedzio ale kartki w zła strone pan daje xD

0

Smierdzi golem dla Azerów

0



South Park top xD

3

0

@nwchades Oo bbq powiadasz? Wez pokaz je bo chetnie sprobuje

1

@Mario96w Ej ale bez takich to nie post o polityce :/

Pytam serio bo mi reklama wyskoczyła i ciekawy jestem jak to smakuje

0

Próbował ktos tych orzeszkow o smaku chakalaka?

No i drugie pytanie gdzie mozna je kupic?

1

@DonCarletto To tak jakby złodziej zgłosił ze go okradli

0

@Danny Gaucho Fakty rodem z tvp lub innej partyjnej stacji. Zaraz bym sraczki dostał od nich.

1

Ciekawy jestem genezy tej zawisci @AlexDark00 wobec Lewego. Tyle x go wyjasniano tutaj a ten dalej swoje.

Rozumiem ze mozna kogos nie lubic ale to juz jest lekko nienormalne.

0

Slepy z kulawym lepiej by obrone ogarneli niz ci piłkarze Atlanty.

0

@Hasszz Dzieki.

0

Wkur mnie juz samsungowy odtwarzacz muzyki.

Poleci ktos cos ze sklepu? Byle tez nie był jakis pamieciożerny.

0

Ma ktos problem z messengerem?
Dokładnie to w przegladarce.

Bo mi pokazuje tylko kawałek czatu

0

Ogladał ktos muszkieterów z 2023?

4

@MesQueUnClub96 To pytanie retoryczne?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?