Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarcepanowyKsiaze Vini czy Rodrygo pokazuja ze warto ryzykowac bo w Brazylii jest mnóstwo perełek.
0
@tomek8756 A gdzie Taylor z CSI NY?
0
@tomek8756 Wszystko by było spoko gdyby nie duchota. Gdyby tak co 3 dzien padało byłoby git a tak lipa jest troche.
0
@MarcepanowyKsiaze Przestaniesz psioczyc? Nie ma oficjalnych informacji ile zapłacimy i jakie sa zmienne a nawet jesli trzeba je płacic tzn ze był ich wart.
2
@Rewolucja123 No ta lepiej odpuscic i znowu płakac. Takie czasy ze piłce młode talenty swoje kosztuja a brazylijczycy to jeszcze x2.
2
Nie było żadnego ultimatum. Ultimatum wymysliliscie wy.
Haha i tak to sie zyje z tymi pismakami etc :]
4
@BARCA1899Messi Co sie zesralismy to nasze :)
2
Wzrosła aktywnosc sejsmiczna na półwyspie Reykjanes na Islandii.
Prawdopodobnie zbliza sie kolejna erupcja szczelinowa Fagradalsfjall
0
@tbas No i to sie zgadza. Posprzatanie tego syfu to 3-4 lata minimum
0
Jeszcze conajmniej 1 rok takich cyrków i dopiero wtedy bedzie w miare stabilna sytuacja wzgledem ffp.
Licze ze jutro wszystko skonczy sie po naszej mysli
8
Popocatepetl
https://volcano.si.edu/gallery/photos/GVP-03789.jpg
Jest to aktywny stratowulkan położony w Meksyku. Z wysokoscia 5426m n.p.m wulkan jest drugim najwyższym szczytem ustepujac tylko wulkanowi Pico de orizaba(5626m). Popocatepetl leży we wschodniej czesci trans-meksykanskiego pasma wulkanicznego. Wulkan w 20 wieku przez niemal 50 lat był uspiony a swoja aktywnosc wznowił w 1994 roku i od tego momenty wybucha regularnie. Jest to takze jeden z najaktywniejszych wulkanów w tym kraju.
Nazwa Popocatepetl oznacza płonaca góre.
W swojej historii wulkan doswiadczył conajmniej 3 duzych erupcji plinianskich a ostatnia miała miejsce ok 800 roku naszej ery. Wulkan podczas erupcji wyrzucał zarówno lawe andezytowa jak i dacytowa a obecnie wyrzuca mieszanine andezytu i dacytu. Szacuje sie ze Popocatepetl ma ok 700-730 tys lat.
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @kamyk_23
1
@KlonaZepan Lepsze to niz pisanie wysrywów
1
@KlonaZepan Przyganiał kocioł...
0
@Rust_Cohle No to juz kwestia interpretacji moderacji wiec jak ktos chce i ma czas to niech porozmawia o tym z odpowiednimi ludzmi. Zawsze chyba moze moderacja poprosic o zmiane avataru nim przejdzie do brutalnych metod
0
@kynio302 Ała xD
0
@Rust_Cohle Ale zawsze mozna go dodac do ignorowanych. Inne awatary tez mozna by uznac za prowokacje i co kazdy miałby byc karany? Albo wszyscy albo nikt.
Ponijam fakt ze wiele rzeczy mozna podciagnac pod prowokacje
@Objectivo to juz twoja opinia :)
1
@kuz Masz do tego prawo i szanuje twoja opinie. Zwracam tylko uwage na fakt ze jest to legalne.
Sam z tym problemu nie mam ale wiem ze kogos to moze razic w oczy ale nie łamie on prawa
@HighestInTheRoom No i wszystko do tego sprowadza. Moze to kogos prowokowac ale jest to w pełni legalne.
1
@Objectivo Zgadza sie. Ale jest opcja ignoruj lub szukanie rozwiazania u moderacji.
0
https://fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu/prokuratura-orzel-na-teczowym-tle-nie-zniewaza-symboli-narodowych-ra875070-6332749
Mozna zamykac temat. Ludzie kochani ja wiem ze moze to kogos razic w oczy lub wywoływac niesmak ale ten jego awatar nie bezczesci symbolu narodowego co za tym idzie moze go uzywac.
Chyba ze w regulaminie jest cos na ten temat. Wtedy to zalezt tylko od moderacji
0
Ja pier Simpsonowie licza sobie 750 odcinków :o
Pomnozyc x23min daje 17250 min czyli ponad 280h
Ja pierdziele ale tasiemiec
0
@DaPidejpi Hah myslisz ze pocisniesz mnie wzrostem? Przerabiałem to nie raz i bynajmniej mi tym przykrosci nie zrobisz a co najwyzej rozbawisz.
2
@DaPidejpi Ty to dopiero udany jestes.
Prawie wszystko co do niego pisze jest w formie żartu. Nie znam go osobiscie wiec czemu miałbym go obrażac. Poza tym gdyby @MesQueUnClub96 poprosił o to zeby go nie cisnac to zrobiłbym to bez problemu. Jemu to nie przeszkadza a przynajmniej nie daje po sobie tego poznac.
Ofc przypier sie do mnie gdy po nim cisnie prawie każdy i nie zauważyłem by robił z tego jakis problem.
Odważny sie zrobiłes a jeszcze chwila i skonczysz jak inny uzytkownik.
3
Komentarz usunięty
0
@Bartek_VEB Nie wiem. Musze wrócic do tej animacji
2
https://files.fm/u/c7uxbq2xu#/view/xdsrwmzeh
Simpsonowie top xD
Prorocza bajka :]
2
@BulaKG A co ja cholerny Bear Grylls?
0
@kuz A po naszemu?
2
@Kidd Przeciez nie wypiłbym tego xd
Kubek do dezynfekcji tak na wszelki wypadek
1
Muchy kur jak ja ich nienawidze. Zrobiłem sobie kawe zeby wypic na balkonie. Poszedłem na chwile a gdy wróciłem w kawie pływała menda...
@mucha wal sie!
2
@Kidd Faktycznie.