1

@karolszymek Ja nie mam faworyta. Kazdy pszeniczniak mi smakuje ale zaskoczony jestem perła. Niby koncerniak(Topowy) ale im to piwo wyszło i 4 zł to baardzo fajna cena. W tej cenie nie znajdzie sie lepszego piwa pszenicznego

6

@macio_944 wiem ze lubisz piwa pszeniczne.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTtkJALm_4Nnjb2JWzNgD94vHCuafjqxOpFxA&usqp=CAU

Polecam spróbowac. Perła pszeniczna jak za 4 zł smakuje bardzo dobrze i żałuje ze 1 tylko kupiłem

1

3

@MesQueUnClub96 Bo to stary serial z 2009 wiec ciebie na swiecie nie było

1

Castle to jeden z tych niepozornych seriali do którego wracam regularnie.

Stana Katic jako Beckett top :)

0

@ToWinaSedziego A to prawda pare scen Jacksona mogłyby spokojnie sie w ksiazce znalezc

1

@MesQueUnClub96 Wybor miedzy dzuma a cholera ale wybrałbym polityke

1

@MesQueUnClub96 Poza polityka mogliby i ciebie uciszyc :]

1

@ToWinaSedziego Taka koalicja to tylko wymysł filmowy. Nie było pod Jarem elfów poza Legolasem.

2

@FcPortoFan1999 Mogliby dac wieczna cisze wyborcza tutaj ale byłoby to sprzeczne z idea LaBamby

2

@ToWinaSedziego Lepsze to niz obrzucanie sie guwnem przez nasze polityczne elyty

9

Eh do wyborów jeszcze troche czasu a juz tu nie idzie wytrzymac z powodu kłótni. Wszyscy sa siebie warci Tuski Konfiarze i pisowcy.

Serio idzie sie porzygac od tego.
Odechciewa sie tu przesiadywac.

Dobranoc ;)

0

@bartekvisca Ja tam lubie ten słony smak i nie zajadam go z zurawina

1

@MesQueUnClub96 Dzieki za ta garsc bezcennych informacji

0

Oscypek? Top. Ale taki ino górolski a nie jakies pizdryki ze sklepu. Tak sa takie niestety :/

0

Tymczasem w Niemczech bodaj lata sobie po miescie Lwica.

Biada temu ktos sie natknie na nia. Nie dosc z kot to jeszcze baba i pewnie do tego wsciekła

0

@MarcepanowyKsiaze Pokaz fote to ocenimy

11

@Bartek_VEB Po co czekac

0

F1 wróci do Eleven?

0

@Kgorecki2500 To byłoby samobojstwo Rosji. Erdogan to cwany lis do tego ma interesy z USA. Ameryka chetnie by pomogła gdyby była okazja bardziej pognebic swołocz

2

@pikass14 Jak zwał tak zwał. Dyskont lepiej brzmi

0

@tristan87 Dlatego od lat kupuje w dyskontach. Nie dosc ze 90% taniej to i perełki mozna znalezc

3

Uwielbiam dyskonty.

Za 5 zł dorwałem bluzke Champions League praktycznie w idealnym stanie. Oryginał to nie jest ale i tak swietny interes. Do tego za 2zł bezrekawnik AEK Ateny ;)

1

@AssisMoreira Calbuco* ;)

12

Fuji
https://volcano.si.edu/gallery/photos/GVP-02009.jpg

Jest to drzemiacy stratowulkan położony w Japonii o wysokosci 3776m n.p.m i jest także najwyższym szczytem kraju kwitnacej wisni. Leży on na styku 3 płyt tektonicznych filipinskiej,amurskiej i ochockiej. Wulkan słynie ze swojej symetrycznej budowy. W szczycie znajduje sie krater o szerokosci 500m i głebokosci 250m.
Komora magmowa zasilajaca Fuji lezy na głebokosci 56 km i ma objetosc 1400km3.
Wulkan składa sie z 3 stozków wulkanicznych z czego kazdy ma odrebna historie. Najstarszym jest komitake.

W 2013 roku wulkan został wpisany na liste swiatowego dziedzictwa Unesco. Ostatnia potwierdzona erupcja miała miejsce w 1707-8 roku i była to erupcja tak samo silna jak Saint Helens o sile identycznej czyli VEI-5.

@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @kamyk_23 @marcinK0000

0

@ObiwanKenobi I utrudnimy zycie porzadnym ludziom. Czemu karac bogu ducha winnych kierowcow? Zajac sie trzeba prawem i jego egzekwowaniem

0

@FcPortoFan1999 Niestety to mało realne. Zdrowie mi na to nie pozwala zarowno psychiczne jak i fizyczne

0

Wieczorkiem post o Fuji :)

0

@tomek8756 Hahaha dobry ten raków taki nie za madry

5

@Kessie Jesli tylko wypozyczenie z opcja wykupu to tak. Gdyby sie spisał mozna by myslec o transferze definitywnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?