Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@koziar Tak podejrzewałem
0
Z ciekawosci skad wzielo sie Musze bo sie udusze?
2
@bartas97 Albo przyjde wojem!
2
@bartas97 Metin to cholerna kopalnia mitow zwiazanych z łysym z brazzers i biologiem.
Biolog i kowal mendy zawszone
5
Twoja stara to kowal w metinie.
Boze ile ten łysy gnoj z m1 mi zszargał nerwow. Zaden inny NPC nie był przeze mnie tak nienawidzony.
Stała se menda i paliła jak leci nawet fms na +2 :(
0
@escarabajo Chyba nie. A z czego to? W sensie wiem o co chodzi ale to jest z jakiegos filmu czy cos?
1
@Kgorecki2500 Kyrie eleison
1
@Jakchcesz Polecam Gory kaskadowe. Rainier i Saint Helens to cos co powinien kazdy zobaczyc
0
@Adamski69 To wez sie za Bundych i po kacu :)
0
@hayek Rafinha to skrzydłowy
0
@jacobFCB Nie z tym kolanem
0
@DaPidejpi Tez sie nad tym zastanawiam
3
Jedni wola Zime inni Lato a ja nienawidze swiata :)
1
@Kgorecki2500 Ragnarok najlepszy
0
Sukces po 3 dniach sie do przychodni dodzwoniłem.
Ha tfu na ta opieke medyczna w tym kraju.
4
@Messibestplayerintheworld Ale nie gra na tyle dobrze by zrezygnowac z 80 mln. Soler to fajne tanie zastepstwo.
4
@tbas Wez sie nie osmieszaj z tym Ferranem. Ostatni okres słaby ale liczby go bronia
0
Zalezy ile za Frenkiego. Powiem tak nie grał na tyle dobrze by był nietykalny.
0
@Image Oni tak zawsze
0
@KlimO Tera odpowiem.
Niestety nie widziałem
A co do drugiego ciezko stwierdzic ale obstawiam Pinatubo gdyz lahary mocno zdewastowały Filipiny a drugie miejsce Saint Helens
0
Oficjalnie
Erupcja Hunga tonga hunga jest najpotezniejsza erupcja w 21 wieku o sile VEI-6 a nie jak wczesniej zakładano VEI-5.
https://www.sciencealert.com/tonga-s-volcanic-eruption-was-the-largest-explosion-of-the-21st-century
@barcelonaLM miałes racje co do stopnia erupcji :)
7
Ciekawostka.
W 20 wieku miały miejsca potezne erupcje wulkanow m.in
Novarupta(Alaska-USA) VEI-6
Saint Helens(USA)-VEI-5
Pinatubo(Filipiny)-VEI-6
El Chichon(Meksyk)-VEI-5
Santa Maria(Gwatemala)-VEI-6
Jak widac 20 wiek był mocno naznaczony poteznymi erupcjami.
To oczywiscie nie wszystkie bo było sporo VEI 4 ale uznałem ze wskaze tylko te najciekawsze i najpotezniejsze.
@TheNekro94 @AssisMoreira @kazbychu @Urban08 @KlimO @kryhaa @qchulainn @Comentateiro
1
@MesQueUnClub96 Chcesz orfer cebulaka?
0
@Rewolucja123 Fapate
0
https://www.meczyki.pl/newsy/skandal-w-ekstraklasie-w-jednym-z-klubow-pracuje-lekarz-ktory-nie-jest-lekarzem/188047-n
Fajny ten Radomiak taki nie za normalny...
0
Takie cos mi podrzucił yt.
Piekna ruda kotka ale zeby 3 z 4 kociat tuz po porodzie zmarło to musi byc trauma i dla mamy i dla własciciela...
0
Puig zagrał jeszcze gorzej niz Ferran...
1
Mecz dziwny. Celta gra a my strzelamy. Ferran na ławke i twardy reset bo sie po prostu meczy i nas przyokazji :(
1
@Essos Moj brat ma tak z jajkami.
0
Ferran w 2 linii? To moze wypalic
Memphis Auba Dembelele
Ferran De jong Gavi
Chyba tak to bedzie wygladac