3

@koziar Tak podejrzewałem

0

Z ciekawosci skad wzielo sie Musze bo sie udusze?

2

@bartas97 Albo przyjde wojem!

2

@bartas97 Metin to cholerna kopalnia mitow zwiazanych z łysym z brazzers i biologiem.

Biolog i kowal mendy zawszone

5

Twoja stara to kowal w metinie.

Boze ile ten łysy gnoj z m1 mi zszargał nerwow. Zaden inny NPC nie był przeze mnie tak nienawidzony.

Stała se menda i paliła jak leci nawet fms na +2 :(

0

@escarabajo Chyba nie. A z czego to? W sensie wiem o co chodzi ale to jest z jakiegos filmu czy cos?

1

@Kgorecki2500 Kyrie eleison

1

@Jakchcesz Polecam Gory kaskadowe. Rainier i Saint Helens to cos co powinien kazdy zobaczyc

0

@Adamski69 To wez sie za Bundych i po kacu :)

0

@hayek Rafinha to skrzydłowy

0

@jacobFCB Nie z tym kolanem

0

@DaPidejpi Tez sie nad tym zastanawiam

3

Jedni wola Zime inni Lato a ja nienawidze swiata :)

1

@Kgorecki2500 Ragnarok najlepszy

0

Sukces po 3 dniach sie do przychodni dodzwoniłem.

Ha tfu na ta opieke medyczna w tym kraju.

4

@Messibestplayerintheworld Ale nie gra na tyle dobrze by zrezygnowac z 80 mln. Soler to fajne tanie zastepstwo.

4

@tbas Wez sie nie osmieszaj z tym Ferranem. Ostatni okres słaby ale liczby go bronia

0

Zalezy ile za Frenkiego. Powiem tak nie grał na tyle dobrze by był nietykalny.

0

@Image Oni tak zawsze

0

@KlimO Tera odpowiem.

Niestety nie widziałem

A co do drugiego ciezko stwierdzic ale obstawiam Pinatubo gdyz lahary mocno zdewastowały Filipiny a drugie miejsce Saint Helens

0

Oficjalnie

Erupcja Hunga tonga hunga jest najpotezniejsza erupcja w 21 wieku o sile VEI-6 a nie jak wczesniej zakładano VEI-5.

https://www.sciencealert.com/tonga-s-volcanic-eruption-was-the-largest-explosion-of-the-21st-century

@barcelonaLM miałes racje co do stopnia erupcji :)

7

Ciekawostka.

W 20 wieku miały miejsca potezne erupcje wulkanow m.in

Novarupta(Alaska-USA) VEI-6
Saint Helens(USA)-VEI-5
Pinatubo(Filipiny)-VEI-6
El Chichon(Meksyk)-VEI-5
Santa Maria(Gwatemala)-VEI-6

Jak widac 20 wiek był mocno naznaczony poteznymi erupcjami.

To oczywiscie nie wszystkie bo było sporo VEI 4 ale uznałem ze wskaze tylko te najciekawsze i najpotezniejsze.

@TheNekro94 @AssisMoreira @kazbychu @Urban08 @KlimO @kryhaa @qchulainn @Comentateiro

1

@MesQueUnClub96 Chcesz orfer cebulaka?

0

@Rewolucja123 Fapate

0



Takie cos mi podrzucił yt.
Piekna ruda kotka ale zeby 3 z 4 kociat tuz po porodzie zmarło to musi byc trauma i dla mamy i dla własciciela...

0

Puig zagrał jeszcze gorzej niz Ferran...

1

Mecz dziwny. Celta gra a my strzelamy. Ferran na ławke i twardy reset bo sie po prostu meczy i nas przyokazji :(

1

@Essos Moj brat ma tak z jajkami.

0

Ferran w 2 linii? To moze wypalic
Memphis Auba Dembelele
Ferran De jong Gavi

Chyba tak to bedzie wygladac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?