6

@Cule1234 Przeciez to od nich sa przecieki xD. Fuck logic.

7

Tak wróciłem sobie ostatnio do Włatcy móch i serio jak na nasze realia to serial swietny.

1

@tbas Przede wszystkim pozycja LS a nie 9 czy PS.

Widac gołym okiem ze na lewej stronie robi zagrozenie i dobrze gra z Alba i tutaj powien grac na zmiane z Ansu.

2

"Co? Wojna żółtków?! Doigrałes sie Butters. Masz szlaban"

South Park to arcydzieło xD

1

@barcelonaLM Obaj niech zostana bo to gwarancja odbicia sie od dna

11

Ferran dzis najlepszy z przodu. Torres mimo wszystko na LS daje najwiecej i niech tam gra bo z Alba dobrze współpracuje

8

Dzieki Adama za 3 pkt dla Villareal...

Ale tak.poza tym to widac ze wszyscy myslami na wakacjach

3

@Derean Bezzebny? Chłopie z tercetu jedynie on stwarza zagrozenie

4

@esem91 Brak pewnosci.

0

@matirix20 ty i koega nizej z cyrku sie urwaliscie?

13

Adama to kompletnie pozbawiony inteligencji piłkarz.

Ferran poki co najlepszy w Barcelonie.

0

@NeKenI Nic zapewne.

0

Podziwiam człowieka co zmontował 5 minutowy skrot meczu Getafe z Barca z poprzedniej kolejki xD

0

No to lipa. To bedzie ciekawe okno transferowe.

2

No i luj Rafinha raczej nie w promocji :(

2

@HighestInTheRoom Instant karma xd

0

@redbed123 Karma xd

0

@clyde Tortille z kurczakiem i piwo

10

Nie znosze PSG ale ładnie utarli nosa pyszałkom z Madrytu.

Mozec koncu troche pokory nabiora bo wbrew temu co mysla nie kazdy chce u nich grac.

1

@Chaoss Mozliwe. Ale trzeba sie chwila cieszyc

0

Juz za 2 h Lech otrzyma 1 trofeum od 7 bodaj lat :)

3

@Kgorecki2500 Co za pasztetowa.

1

https://zapodaj.net/f0bb244766fce.jpg.html

Nic tylko wpieprzac z takiej okazji :)

10

4

@Emhyr Kazdy teraz podbije cene Realowi jak kiedys nam xD

5

Słony karmel? Top.

1

Real dostał w czoko :)

1

@LioMessi10 Postac mnicha z LoLa

1

@LioMessi10 Lee sin lub to :)

0

@LioMessi10 No na logike nikt chyba ukropem nie płucze chorego gardła nie xD?

Jak juz wystygnie to płuczemy i powinno szybko pomoc :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?