Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Cule1234 Przeciez to od nich sa przecieki xD. Fuck logic.
7
Tak wróciłem sobie ostatnio do Włatcy móch i serio jak na nasze realia to serial swietny.
1
@tbas Przede wszystkim pozycja LS a nie 9 czy PS.
Widac gołym okiem ze na lewej stronie robi zagrozenie i dobrze gra z Alba i tutaj powien grac na zmiane z Ansu.
2
"Co? Wojna żółtków?! Doigrałes sie Butters. Masz szlaban"
South Park to arcydzieło xD
1
@barcelonaLM Obaj niech zostana bo to gwarancja odbicia sie od dna
11
Ferran dzis najlepszy z przodu. Torres mimo wszystko na LS daje najwiecej i niech tam gra bo z Alba dobrze współpracuje
8
Dzieki Adama za 3 pkt dla Villareal...
Ale tak.poza tym to widac ze wszyscy myslami na wakacjach
3
@Derean Bezzebny? Chłopie z tercetu jedynie on stwarza zagrozenie
4
@esem91 Brak pewnosci.
0
@matirix20 ty i koega nizej z cyrku sie urwaliscie?
13
Adama to kompletnie pozbawiony inteligencji piłkarz.
Ferran poki co najlepszy w Barcelonie.
0
@NeKenI Nic zapewne.
0
Podziwiam człowieka co zmontował 5 minutowy skrot meczu Getafe z Barca z poprzedniej kolejki xD
0
No to lipa. To bedzie ciekawe okno transferowe.
2
No i luj Rafinha raczej nie w promocji :(
2
@HighestInTheRoom Instant karma xd
0
@redbed123 Karma xd
0
@clyde Tortille z kurczakiem i piwo
10
Nie znosze PSG ale ładnie utarli nosa pyszałkom z Madrytu.
Mozec koncu troche pokory nabiora bo wbrew temu co mysla nie kazdy chce u nich grac.
1
@Chaoss Mozliwe. Ale trzeba sie chwila cieszyc
0
Juz za 2 h Lech otrzyma 1 trofeum od 7 bodaj lat :)
3
@Kgorecki2500 Co za pasztetowa.
1
https://zapodaj.net/f0bb244766fce.jpg.html
Nic tylko wpieprzac z takiej okazji :)
10
@DaPidejpi @arasz1819 ? Top
4
@Emhyr Kazdy teraz podbije cene Realowi jak kiedys nam xD
5
Słony karmel? Top.
1
Real dostał w czoko :)
1
@LioMessi10 Postac mnicha z LoLa
1
@LioMessi10 Lee sin lub to :)
0
@LioMessi10 No na logike nikt chyba ukropem nie płucze chorego gardła nie xD?
Jak juz wystygnie to płuczemy i powinno szybko pomoc :)