Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@forest Polecam go ignorowac. Niech zyje w swojej bance
3
Czyli Hat trick Auby. No to kto wie czy nie zakreci sie w okolicach 10-15 goli
19
@Woland10 Marna prowokacja. Koeman był cienki jak sik pajaka
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11373175#comment-11373175
Raz juz wrzuciłem ale warto to przypomniec i pokazac jak miernym obecnie piłkarzem jest Ilaix Dolar Moriba
0
@Crakitic Moriba wyglada bardzo ubogo na tle Gaviego i Pedriego o to mi chodziło. Tez uwazam ze Nico jest niedoceniany. Tez moim zdaniem jest lepszy od Moriby
4
Szczerze co Ilaix Moriba poza warunkami ma do zaoferowania?
Przecież on w nie ma ani przegladu pola ani umiejetnosci wchodzenia w pole karne. Strzały z dystansu to mit bo on nie oddaje ich prawie wcale
Przy Gavin Pedrim wyglada baaardzo ubogo i nawet Nico daje duzo wiecej zespołowi. To taki lepiej zbudowany Puig ale to nie wystarczy by zrobic kariere
0
@amanter Podobno miał zjesc Gaviego xD
2
@Odcinkowy Pogon mocna z takim rywalem to nie wstyd to raz. Dwa ze jeszcze w ui kolejek do konca
0
@P33ck Bo? To dopier 3 porazka bedzie... Nie ma co sie denerwowac jeszcze
0
No i Lech na swoje zyczenie w dupe. Komplikuje sie sytuacja bo musi wygrac z Rakowem i Pogonia
3
@mokrychlopiec Z racji wieku Pedri ma duzo wiekszy potencjał
1
@amanter Jak tam Moriba byku ;)))
6
@barcelonaLM @amanter ale on ci nie odpisze xD.
On serio nie rozumie ze Moriba to placek przy Pedrim Gavim :)
4
@jeyx77x Zajebisty przeglad pola i balans ciała. Normalnie jak u Iniesty
17
Cena za Pedriego to rozbój w biały dzien. Naprawde przypomina Inieste...
14
Faktycznie Moriba zjadł Gaviego xDDD
Gavi Pedri to z 20x lepsi piłkarze
9
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11373175#comment-11373175
@amanter jak zwykle w punkt xDDD
40
Szkoda ze bez bramy Ferrana bo mimo wszystko on wykonuje sporo dobrej roboty
19
Oby Ferran uciszył to bydło.
2
@agaFCB Tez bym sprzedał
3
@BombowiecKrawczyk Nie zdziwiłbym sie
3
Byc moze Sevilla przegapiła moment by Kounde sprzedac. Jesli dalej takie cyrki bedzie robił to nikt poważny go nie kupi zwłaszcza ze w obronie tez gra duzo gorzej niz w tamtym sezonie
5
Widze Kounde znowu prad odcięło. Z dala z nim od Barcy.
2
@BART97 Tam sa drzwi >>>>
0
@Hubsao Jego posty trzeba na opak traktowac
1
Komentarz usunięty
2
Tea Leoni? Top ;)
0
Jak złamac 10 przykazan to naprawde absurdalny i zabawny film :)
0
https://www.filmweb.pl/film/Nagrody+Darwina-2006-154783
Zajebisty film :)
@macio_944 @Jakchcesz @TheNekro94
2
@amanter Czyli wojna bo twoje wpisy trzeba na opak traktowac