Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@NaFazieHitman Co do twojego wpisu o Etnie to akurat nie jest to wielkie zagrożenie. Etna co prawda wyrzuca popiół i lawe ale sa to stosunkowo małe ilosci. To sa erupcje typu stromboli o sile VEI 2 wiec dla człowieka mało grozne.
Etny nie ma sie co obawiac. Bardziej martwi Wezuwiusz,który długo juz spi oraz Campi Flegrei
0
@sonek Nie uspokoi sie bo nigdy uspiona nie była. To jeden z najaktywniejszych wulkanow na swiecie. To sa małe erupcje o sile max vei 2
18
@Zoker 200 iq xd
0
@FCMichalo XDDD
4
@Marcin91fcb A to hanba mu :]
9
@Kusco15 Ta partia sie nadaje do rozwiazania i to w trybie pilnym
4
@zaiks Lepiej dla nas by w dupe dostali
5
Absurdalne konkursy z prowadzacyn Wiktorem to super seria kanału Pod Narty
4
@normasubiektywna Jesli Rosja jest na tyle zdesperowana to NATO musi odpowiedziec na ta grozbe
2
@barcelonaLM Erdogan ma jaja ze stali jak Boris z UK
2
@IrekPOL To won z kraju. Ha tfu
103
@kamilo0066 No kur bez przesady. To Ukraincy maja sie uczyc Polskiego nie na odwrot.
9
@Zoker Wreszcie sie cyganie do czegos przydali. Mogliby jeszcze okrasc schron Putina
3
@barcelonaLM To akt desperacji czy faktycznie sa dobre?
1
@Barwindg We go nie obrażaj co
1
@Batys Nawet Putin nie jest na tyle głupi by uzyc atomowki. Rosja zostanie szybko zmieciona z powierzchni ziemi
3
@pawello10 Smierc
0
@michal26 Bredza czy nie szkodza panstwu i za to do pierdla powinni pojsc.
1
@FCMichalo Obstawiam ze działaja albo na zlecenie USA albo z nimi współpracuja. Im nic nie grozi.
3
@barcelonaLM Jesli to prawda to to kolejny cios w Rosje Putina xd
0
@Peniu Nawet tego nie skomentuje.
0
A teraz z czystej ciekawosci co panstwo moze zrobic z oszołomami pokroju Brauna i Korwina,którzy działaja na szkode panstwa? Sa jakies procedury w takich przypadkach?
Osobiscie wyebałbym z kraju i pozbawił obywatelstwa.
@barcelonaLM
0
@FCMichalo Super aktor i człowiek
11
Nic tylko gratulowac konfederacji. Obecnie Rosja bedzie chetnie korzystac z retoryki Brauma i Korwina.
Dla mnie tych 2 oszołomów powinno sie nie tylko wywalic z sejmu ale i z kraju. Działaja na szkode panstwa.
Ha tfu
2
@sokot Ta ta. Wez sie chłopie...
0
@GeneralXavi Rosja ma w dupie traktaty. Oficjalna woja byłaby wtedy gdyby na Ukrainie pojawiło by sie wojsko NATO dowodzone przez nich
0
@Azi No ale szacun. Przyznał sie do błedu xd
0
@Zoker Wreszcie.
12
@norbi77 Stary pryk sie doigrał xD
9
@Emhyr Chcac nie chcac Duda i Morawiecki wreszcie sie do czegos przydali