Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masakra, bardzo możliwe iż to my teraz będziemy "Milanem czy United " tym w kryzysie.
Co to się porobiło.
0
@jeyx77x to LL już całkiem przestanie być atrakcyjna bez Barcy śmiali się z PSG,że Liga farmerów a LL za niedługo może czekać to samo.
0
Mogli Manaja zostawić a nie ściągać przeciętniaków
0
@HERORICH2 Coś tam zawsze postrzela te 15+ gwarantuje
2
Żeby tylko Pedri i Fati przedłużyli kontrakty widząc te ogórki w klubie.
0
@KapiFCB Za Koemanem nie będę płakać mam dość tych szrotow w klubie,dla mnie mogą grać młodzi i się zgrywać kosztem wszystkiego bo wiem,że z tym skladem i tak nic nie osiągniemy.
0
Nie dziwię się,że Messi odszedł z tego kabaretu.
Pytanie czy Memphis wie w co się wpakował.
1
@Messibestplayerintheworld Tylko nie to rezerwa Sevilli w pierwszym składzie Barcy...
0
@Pewex Neymar i Mbappe. Neymar nie ma takiego charakteru jak Haaland.
Mapet i Erling według mnie jeden chce być lepszy od drugiego a pozatym PL ucieka LL za niedługo Angielska to będzie jak NBA i tam będę uciekać najlepsi.
PL jest bardzo bogata i odjeżdża reszcie
0
By się nie ośmieszali gościu jest rezerwą w Sevilli.
1
@dzagos Koeman to słaby trener.
2
@KORTIS Serio jak Ronald go polecił to mam nadzieję że poleci po sezonie wystarczy tych cieniasów
0
@socha ogolnie LL to słabo się prezentuje przy SerieA a co tu o PL mówić
0
@Pewex Haaland chce być gwiazdą numer jeden nie połączysz ich razem za bardzo wybujałe ego.
16
Lapcio mnie wkurzył z tym Emersonem,nie wiem czy cokolwiek zostało zarobione a chłopak nawet szansy nie dostał.
Wymiotować się chce widząc ciągle te same twarze na boisku, okop od Bayernu gwarantowany a później zapewnienia jak co rok,że weźmiemy się do pracy.
0
Rudy,żebyś się nie zdziwił jak po sezonie Cię już tu nie będzie.
Do kompletu wpiernicz z Bayernem i awans z 3 msc do LE.
4
Mam nadzieję,że Gavi i Nico będę ważnymi ogniwami już w przyszłym sezonie.
2
@Madridistaaa Strona się pomyliła tu bordowa,chyba że to nasz zagubiony Ilaix
0
@Ratamahatta Musi włosy ściąć bo do cipcialki wpadną i bd nie wygodnie.
0
@Janas11224 Chelsea leci po obronę LM chyba
1
@arkasath De Konga sprowadzi wielkie mi wzmocnienie
0
@AmigoBlancos Messi poradzi sobie w PSG.
Camavinga czy jak mu tam młody talent ciężko ocenić piłka go zweryfikuję.
Dlatego najlepiej z nikogo nie robić mega gwiazdy ani słabiaka bo różnie może być.
0
@amanter Wspaniały to jest Kimmich,Veratti czy Modric.
To jest na razie talent.
1
@Pawel13sz Haha, Ronald wie,że za sezon go nie bedzie i sprowadza swoich ziomków
2
Antek fakt słabo się prezentuje ale wolę już, żeby został i strzelił te 15 goli niż jakbyśmy mieli zostać bez atakującego.
(Częste kontuzję Dembele i Cou )
0
Antek zostanie za mało czasu zostało, aby cokolwiek wymyślić nawet zastępstwo
2
@krefi10 Bardzo dobrze po kiego kolejny pomocnik
0
Na Manaja niech postawią i tyle w temacie.
Może gość odpali
0
@ElKamil Jak się prezentował w Lipsku bez szału i nie wart takiej sumy.
2
Mi tam Olmo wygląda na kolejnego średniaka,trochę lepszy niż Denis w jego wieku,ale szału nie ma i to chyba pomocnik