0

Ten Koeman to jest ślepy,na cholerę trzyma Antka gościu kompletnie nic nie wnosi.

1

@macio_944 Barca wróci do chwały tylko potrzebujemy trenera i złotej La Masi

0

Memphis kosztował by grubo ponad 80 klasa

0

@RonnieVEB Dlatego ja mówię,uciesze się jak by zagrali młodzi od pierwszej minuty kosztem porażki.
Ten stary skład nie wnosi kompletnie nic.

0

@Fabik87 Leo dzisiaj będzie uśmiechnięty w PSG z zawodnikami z którymi może stworzyć coś wspaniałego.

My walczymy z resztą o to by chociaż było dobrze

3

@RonnieVEB Ja chętnie obejrzę młodzików nawet gdyby wiązało się to z porażką.
Ile można oglądać ten sam skład,który nic nie wnosi

1

@Bogan Ale Alba przynajmniej daje coś w lidze a Roberto jest po prostu cieniem sprzed lat.
Jasne ja chętnie zobaczę Balde za Jordiego bo uważam,że Alba nie gra za dobrze.

1

@Janiama
1:0 dla Barcy po golu Depaya

4

@Mat97 Dokładnie po co grać ciągle tym samym składem.
Uciesze się widząc Gaviego,Demira w pierwszym składzie nawet przy ewentualnej porażce,ale Ci chłopcy będę walczyć!
Od 2019 kompletnie nic się nie uczymy.

0

@Piernik Skad ty możesz wiedzieć, za rok to Mbappe może zmienić zdanie, a jak nie to dostanie premie 50 mln ,wysoki kontrakt +plus bonusy bo Realowi będzie się paliło pod dupa jak PL zacznie atakować

7

Ronald zamiast dać Demira/Gaviego czy nawet Pucia to znowu Roberto od porażki z LFC nic się nie zmieniło.

0

@MarioVeB! No chyba nie powiesz,że Roberto łapał by się do pierwszego składu LFC,City,Chelsea,UTD,Bayernu.

0

@MarioVeB! Jakim hejtera? Ja tam do niego nic nie mam ale z takim gościem w składzie dostaje się baty z Romą,Bayernem czy LFC. Dajmy ponieść się młodzieńczej fantazji

18

Ronald proszę tylko nie Roberto od początku daj Gaviego,Nico,Demira czy nawet Rysia.


0

@marcin000019 Messi w 2009 jak zdobywał LM miał jeszcze 21 bo w czerwcu pod koniec ma urodzinki.
Co tu porównywać Messi go zjadał.

7

@GeFcIo No dokładnie a do urzędu są kolejki i jak idzie się w piątek a są tylko do 14/15 to musisz czekać do poniedziałku.
Skoro jedni mają robić to drudzy też niech robią.

8

@tomek8756 Tak tylko,że w sklepie kupisz co chcesz raz dwa a do urzędu czasem w dzień nie załatwisz bo kolejki są i musisz czekać na kolejny dzień.

7

@tomek8756 To banki,urzędy i wszystko inne również. Mierzmy ta sama miarą.

1

@PEDRIII Dużo zależy od trenera, jak by wrócił do Ateti to Simeone raz dwa by się wziął za niego.

0

@cules100pro Kontuzję miał, powinni go sprzedać albo wypożyczyć.

5

@mm_ Antoś wracaj do formy z Atleti.
VeB

0

Nie ma już Leo Messiego w LL a w klasyfikacji przewodzi 2ka Albicelestes

1

@PIWOSZ89 Ja to jak mam rosół to ani grama mięsa w talerzu nie może pływać.
Niektórzy jedzą zupy z mięsem blee mi to nie smakuję

1

Brodnica w boksie by zlała Masti ale fakty są takie,że Ewa nie umie parteru a jak się nie potrafi to na starcie staje się przegranym

0

@amanter Co zrobić skoro chciał kasę na poziomie 8/10mln są rzeczy ważne i ważniejsze.

0

@Thomas99PL Co do PL nie sądzę,bo kilka drużyn ma zwyczajnie lepsze kadry.
ZB też nie sądzę Lewandowski już rozpoczął łowy, a jest jeszcze Leoś czy kilku innych takich jak Lukaku

0

@halfnolife Josef ale jak na tyle lat treningu to słabo się pokazał Cesarz super jak na nowicjusza

1

@VegetaPolska 200? Co tak mało dajcie mu 350 mln i bd grało

0

@JimMorrisonFCB Ja tak samo nie ma pożytku z tych starszych graczy a dał by szansę Gaviemu czy innemu młodemu, może by zaskoczył pozytywnie jak Pedri czy Fati.

0

@Encore Rysiu a niech gra pow Ci,że chętnie obejrzę kogoś z młodych wilczków.
Dość mam już gry tymi starszymi bo i tak plusów a nie a takto młodzi sobie pograją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?