5

@Rust_Cohle A teraz to dużo biedniej wygląda

35

@Kwiatek67 I dobrze niech gra jak najdłużej

3

@KimBassinger1 lato źle ; zima źle.
A dla mnie powinna być prawdziwa zima i dużo śniegu a lato bardzo ciepłe i było by idealnie

0

@Kgorecki2500 Nie skorzystałabym bo nie mam zamiaru się szczepić

0

Kto się zaszczepi w placówce Maka ( Kalifornii ) dostaje kupon na darmowe jedzonko. Haha dobre

0

@amanter o Holandii nie zapominajmy.

0

@MarioVeB! No chyba troszkę przesadziłeś Mbappe nie ma kolosalnego wpływu na grę PSG.
Zresztą zobacz jakim składem grali

0

"Juventus sprowadza wielkiego piłkarza"
Ojj WP a co takiego osiągnął ten Kai Jorge ( czy jak mu tam ).

0

@Encore ja tam myślę że Novak się utrzyma jeszcze długo na szczycie, omijają go kontuzję,gra prosty tenis.
Zobaczymy oby jak najdłużej ta 3 grała

0

Haha ale,że Juve chce Pjanica.
Allegri to mistrz albo Koeman przeciętniak.

0

@Encore Faworytem nie będzie ale uważam,że Rafa tym bardziej już teraz nękają go kontuzję i ma problemy to co dopiero za 3 lata

0

@Kusco15 Dobrze niech idzie tam, to nie Ronaldo z UTD czy początków Madrytu.

0

@Encore Najsłabsza a jednak wygrał Garossa to co u niego najsłabsze jest szczytem u innych.

0

@Encore No i jedyny Djoko najwięcej Wielkich szlemów,bo nie ulega wątpliwości,że ich pobije o kilka

0

Djoko to na następnych igrzyskach jeszcze spróbuję. Co do Wielkich szlemów to wspaniałą dwójkę minie o kilka.

0

@Encore najlepszy? Mi się wydaje że Halland jest z nim na równi albo i ciut wyżej gra w gorszej drużynie a statystyki nieziemskie.
Zresztą z młodego pokolenia dopiero wyjdą przyszli najlepsi.
Nie można twierdzić że Mapet bd zawsze the jest bo za rok może się objawić nowy Crisu czy Leo

8

Ilaix spokorniej masz tu kumpli Pedri,Ansu czy Araujo już odgrywają kluczowe role teraz dojdą kolejni młodzi a więc Barca daje szanse canterze.
Udowodnij,że jesteś dobry a dostaniesz większy kontrakt, pokora można dojść do sukcesów ,chciwość prowadzi do upadku.

0

@masterandservant No to ładnie,ale w klubowej piłce chyba średnio mu idzie.

1

@Rysiu Może ale obstawiam,że tutaj dostał by szansę. Każdy młody i dobry dostaje szansę.

0

@kamiVeB Osaka ma lekki kryzys ale ta zawodniczką prawie co rok kosi AO i US

4

Noii jak tam Kubo? Jest ta gwiazdą w Realu ( czy też będzie ) ?
Trzeba było się nie łasić tak na kasę to dzisiaj stał by moze obok Pedriego,Araujo czy też Ansu.

0

@Cvzx może jej nie poszło ale poczekaj do US Open tam weźmie to co jej.

0

@takisobiektos gówno grają a miasta budują stadiony z pieniędzy podatników.
Idź w dupkę z takimi kopaczami

8

@PatrychoO proste, nie powoływać do reprezentacji.
Nie ma Higuaina jest zabawa!

0

@Karzel No a jakie pieniądze idą na piłkę? Kolosalne a tam to dopiero im nie idzie

0

@against_modern_football oj tam oj tam jesteśmy MŚ, forma będzie rosła z spotkania na spotkanie miejmy nadzieję

3

@tbas Niektórzy to o starcie na igrzyskach mogą pomarzyć więc przestań pierdo*ic.
Ciekawe ile ty osiągnąłeś w sporcie.

0

Ja tam czekam na lekkoatletykę tam mamy największe szanse na medale plus siatkówka.

16

@Janas11224 Dokładnie! Ciekawe dlaczego tylko "byli" mężczyźni pchają się do sportu kobiecego bo nie kojarzę sytuacji aby kobieta przerobiona na chłopa startowała.
A no tak! Bo te transy tutaj mają szansę, nie powinno czegoś takiego być!
To jest jak doping a nawet bardziej.

2

@Triv44 Akurat Mata to ma flow którego większość raperów może mu pozazdrościć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?