Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Rust_Cohle A teraz to dużo biedniej wygląda
35
@Kwiatek67 I dobrze niech gra jak najdłużej
3
@KimBassinger1 lato źle ; zima źle.
A dla mnie powinna być prawdziwa zima i dużo śniegu a lato bardzo ciepłe i było by idealnie
0
@Kgorecki2500 Nie skorzystałabym bo nie mam zamiaru się szczepić
0
Kto się zaszczepi w placówce Maka ( Kalifornii ) dostaje kupon na darmowe jedzonko. Haha dobre
0
@amanter o Holandii nie zapominajmy.
0
@MarioVeB! No chyba troszkę przesadziłeś Mbappe nie ma kolosalnego wpływu na grę PSG.
Zresztą zobacz jakim składem grali
0
"Juventus sprowadza wielkiego piłkarza"
Ojj WP a co takiego osiągnął ten Kai Jorge ( czy jak mu tam ).
0
@Encore ja tam myślę że Novak się utrzyma jeszcze długo na szczycie, omijają go kontuzję,gra prosty tenis.
Zobaczymy oby jak najdłużej ta 3 grała
0
Haha ale,że Juve chce Pjanica.
Allegri to mistrz albo Koeman przeciętniak.
0
@Encore Faworytem nie będzie ale uważam,że Rafa tym bardziej już teraz nękają go kontuzję i ma problemy to co dopiero za 3 lata
0
@Kusco15 Dobrze niech idzie tam, to nie Ronaldo z UTD czy początków Madrytu.
0
@Encore Najsłabsza a jednak wygrał Garossa to co u niego najsłabsze jest szczytem u innych.
0
@Encore No i jedyny Djoko najwięcej Wielkich szlemów,bo nie ulega wątpliwości,że ich pobije o kilka
0
Djoko to na następnych igrzyskach jeszcze spróbuję. Co do Wielkich szlemów to wspaniałą dwójkę minie o kilka.
0
@Encore najlepszy? Mi się wydaje że Halland jest z nim na równi albo i ciut wyżej gra w gorszej drużynie a statystyki nieziemskie.
Zresztą z młodego pokolenia dopiero wyjdą przyszli najlepsi.
Nie można twierdzić że Mapet bd zawsze the jest bo za rok może się objawić nowy Crisu czy Leo
8
Ilaix spokorniej masz tu kumpli Pedri,Ansu czy Araujo już odgrywają kluczowe role teraz dojdą kolejni młodzi a więc Barca daje szanse canterze.
Udowodnij,że jesteś dobry a dostaniesz większy kontrakt, pokora można dojść do sukcesów ,chciwość prowadzi do upadku.
0
@masterandservant No to ładnie,ale w klubowej piłce chyba średnio mu idzie.
1
@Rysiu Może ale obstawiam,że tutaj dostał by szansę. Każdy młody i dobry dostaje szansę.
0
@kamiVeB Osaka ma lekki kryzys ale ta zawodniczką prawie co rok kosi AO i US
4
Noii jak tam Kubo? Jest ta gwiazdą w Realu ( czy też będzie ) ?
Trzeba było się nie łasić tak na kasę to dzisiaj stał by moze obok Pedriego,Araujo czy też Ansu.
0
@Cvzx może jej nie poszło ale poczekaj do US Open tam weźmie to co jej.
0
@takisobiektos gówno grają a miasta budują stadiony z pieniędzy podatników.
Idź w dupkę z takimi kopaczami
8
@PatrychoO proste, nie powoływać do reprezentacji.
Nie ma Higuaina jest zabawa!
0
@Karzel No a jakie pieniądze idą na piłkę? Kolosalne a tam to dopiero im nie idzie
0
@against_modern_football oj tam oj tam jesteśmy MŚ, forma będzie rosła z spotkania na spotkanie miejmy nadzieję
3
@tbas Niektórzy to o starcie na igrzyskach mogą pomarzyć więc przestań pierdo*ic.
Ciekawe ile ty osiągnąłeś w sporcie.
0
Ja tam czekam na lekkoatletykę tam mamy największe szanse na medale plus siatkówka.
16
@Janas11224 Dokładnie! Ciekawe dlaczego tylko "byli" mężczyźni pchają się do sportu kobiecego bo nie kojarzę sytuacji aby kobieta przerobiona na chłopa startowała.
A no tak! Bo te transy tutaj mają szansę, nie powinno czegoś takiego być!
To jest jak doping a nawet bardziej.
2
@Triv44 Akurat Mata to ma flow którego większość raperów może mu pozazdrościć