Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VenoM Iran jest jedną z lepszych reprezentacji. Ciekawe czy Niemców brałeś pod uwagę jak zdobywali brązowy medal,wszystko jest możliwe.
Wiadomo,że Polska,Brazylia,Francja są lepsze ale taka Rosja już nie jest mocna jak kiedyś.
Ja tu nie widzę kompromitacji ktoś kto na bieżąco ogląda siatkówkę wie,że Iran jest jedną z lepszych drużyn.
1
@VenoM bu ha ha tylko Iran jest jedną z lepszych reprezentacji xD i wcale ich medal by mnie nie zdziwił
0
@patry295 No to też chociaż ona to kobieta się urodziła tylko ma testosteron większy i coś tam jeszcze.
Ale dobrze że nie startuje bo też nie jest to fer
3
@meteo100 był chyba 6, mam nadzieję że nie wygra bo to by było bardzo niesprawiedliwe
6
Czy w sporcie zdarzyło się aby osoba trans ( kobieta przerobiona na mężczyznę ) startowała w zawodach? Bo nie kojarzę.
Dlatego też uważam,że takie osoby nie powinny startować w zawodach bo jest to poprostu nie fer.
Dziwnym trafem to tylko "podrobione kobiety" startują bo nie kojarzę w drugą stronę.
14
Komentarz usunięty
1
@DonMatteo901 Dziwne fryzury out ale homo i transy spoko aha
4
@msmsms to co powiedzieć o Carlosie jaki bęben ma
77
@mcsarna Dla mnie taka osoba nigdy nie będzie prawdziwym mężczyzną czy kobietą bo genów i biologii nie da się oszukać.
Nie wyobrażam sobie małżeństwa z taką osobą.
1
@SithRM A do toalety której mają wchodzić? Mam nadzieję,że póki wacka nie przerobi na mińć to out z damskiej.
2
@Szreko Tylko PSG ma lepszy zespól
2
@sergio5 Niech go biorą, on nie jest taki dobry jak CR czy Messi w jego wieku.
0
@ViscaelBarca2007 Pytanie czy Messi będzie chciał grać w drużynie przeciętniaków bez szans na triumf w Europie.
1
@DaPidejpi Otwieram a tam nawet nie widzę pieniędzy na kontrakt powodzenia z Dembele i reszta połamancow plus nowym Pjanicem.
Antek przynajmniej coś dawał.
1
Dobrze niech Leo poczeka z kontraktem bo jak na razie to nie widać zwycięskiego projektu.
1
@AntekGriezmann Dokładnie zresztą zaczął łapać formę
0
@barcowy1899 Na cholerę nam Saul z milionowym kontraktem to sprzed Antka nawet za te 40 i tyle
0
@sendesara Wolę żeby grał sobie Pedri,Moriba czy ten nowy nabytek niż kolejny Pjanic z milionowym kontraktem.
1
@AntekGriezmann Strzał w kolano dadzą nam dziada za klasowego zawodnika.
To będzie frajerstwo tyle daliśmy za niego a oddamy w gratisie.
Niech Ronald nie wkurza z tym Saulem a jak będzie sezon klapa to Ronald bay bay
4
To są jakieś jaja z wymianą Griza na Saula.
Daliśmy za tego gościa grube miliony a w zamian za niego ma trafić tu Saul. Hah :-/
Nie widzę innej opcji niż dopłata 40 mln do tego,chociaż tak szczerze to na cholerę nam ten Saul kolejny zawodnik który nic nie będzie wnosił a młodym będzie zabierał minuty. Sprzedać Antka do City za 60/70 mln, chociaż zaczął w miarę łapać formę to Bartomeu musiał tak wpuścić Barcę w dołek finansowy,że nawet na pensje nie mamy.
1
@Encore Ale będzie to nieporozumienie jak on dostanie ZP.
Taki Iniesta,Xavi,Pirlo czy nawet Neymar nie ma a gościu co nawet nie wiem czy jest w 10 pomocników ma dostać
0
@colossus Shaqiri ma też potężne kopyta
10
@Messibestplayerintheworld Najważniejsze jest to że Leo ma na to wyrąbke i skupia się tylko na tym co kocha
13
Serio Ronaldo przestał obserwować Di Marie przez post w którym napisał,że Leo jest najlepszy. Żenada
To Ramosa czeka ostra zyeba bo polubił post Leo.
Dla mnie Cris zachowuje się troszkę jak rozkapryszone dziecko serio obrazić się na przyjaciela o coś takiego?
0
@Coutinho007 Co do Messiego to moim zdaniem pogra jeszcze kilka sezonów. Sam w wywiadach mówił,że nie wyobraża sobie życia bez piłki.
Miejmy nadzieję,że król będzie nas czarował jak najdłużej.
5
@PatrychoO Najważniejsze że Leo ma wyrąbke na nich i dalej robi swoje!DS10
6
@amanter Co by nie mówić to Messi jest najlepszy na boisku pod względem indywidualnym jak najbardziej zasłużył i mam nadzieję że ja dostanie.
Wielki DS10.
Vamos Argentyna po kolejne tytuły.
2
@amanter Mi się tam wydaje że Leo zagra na następnym Copa
2
@Kwasiak98 Dlatego śmieszy mnie to pisanie,że Ronaldo będzie grał dłużej.
Messi nawet do 40 może pykać na najwyższym poziomie bo ma drybling,inteligencję,kreowanie sytuacji czy znakomite podania.
0
@Cvzx Kurcze szkoda bo ona ma 23 lata a 4 Wielkie Szlemy. Ciekawe gdyby tak nie rezygnowała to może jeszcze coś by dołożyła.
Szkoda,oby pokonała to cholerstwo i wróciła jak najszybciej bo potencjał ma na jedną z najlepszych w historii