TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. on by jeszcze z koła środkowego nie wyszedł
0
@MirusAmisz Ogarniemy, skoro chcesz.
0
@MirusAmisz Może po meczu dostaniesz
0
@Virusk3 już jest po meczu bo @Virusk3 tak napisał na la bambli
0
@Karol145 Nie, jestem TR3YWAY. A nie jakiś steryd z WWE.
1
@agaFCB Spróbuj z tego
https://gotujzcukiereczkiem.pl/ciastka/chlebek-bananowy-z-czekolada/
0
@agaFCB Ja tylko jadłem xD
0
@Filipem Może faktycznie za mało, 98/99%
0
@Chimera non stop żre i trenuję i wyglądam lepiej niż 95% populacji.
"Jedz co chcesz, wyglądaj jak chcesz"
0
@Aequlibre trzeba by go jeszcze zapytać, czy chce przyjść
0
@Filipem dobry na barki i biceps
0
@Krzysztof1987 HEVY
1
Chlebek bananowy z czekoladą jest gigakoks
0
@Chimera We wszystkim
0
@Chimera Każdy kto choć trochę zna się na piłce wie, że Olmo jest lepszy od Fermina.
0
@Kinginiesta Olmo > Fermin
0
@kaamil1910 dzięki za życzenia, ale akurat żadnych 100 tyś do inwestowania nie mam, a pytanie było teoretyczne xd
0
Bez Lewego, bez Fermina, podoba mnie się
0
W jakim wieku odłożenie powiedzmy tych pierwszych 100 tyś. uważacie za "osiągnięcie" czy też jakiś tam sukces?
8
@esem91 Najłatwiejszy mecz będzie z Realem
0
@ranger3120 Nie wiem, nie robię maxów
martwego nie robie a ława przysiad swoją wagę spokojnie biorę w seriach na kilka-kilkanascie ruchów
2
@Bolton No i jeszcze incelem, nie zapominaj faceciku.
8
@July_6_BcN Mają, jeśli nie są otyłe i brzydkie.
0
Ciekawe statystyki
4
@reloaded przerypana to jest wizyta u proktologa
0
@Karol145 Daj znać w takim razie jakie wyniki Ci wyszły.
1
Komentarz usunięty
0
@lithotripter Przecież jesteśmy na la rambli geniuszu
3
@MessiForeverTheBest Powiem Ci szczerze, że sam nie wiem. Chyba napędza mnie progres. Kiedyś szedłem na siłownię powiedziałbym z przymusu - nie chciało mi się, ale szedłem. Teraz nie mogę się doczekać każdego treningu i jadę tam z bananem na ryju. A jak opuszczę jakiś trening (co zdarza się bardzo rzadko) to aż jestem smutny czy zły i mam wyrzuty.
A wracając do progresu - wiem że odkąd żyję mam najlepszą formę - najwięcej dźwigam, najwięcej ważę (bo zawsze miałem problem z wagą, że byłem zbyt szczupły) no i po prostu najlepiej wyglądam.
Dziś to już jest hobby, pasja, przyzwyczajenie, część życia.
0
@gumaz jak ma jakąś dobrą kreatynę to wezmę
@Eklerek no i klasa, mam nadzieję że motywuje moich widzów do działania i zmian w ich życiu na lepsze