0

@Kozinho. on by jeszcze z koła środkowego nie wyszedł

0

@MirusAmisz Ogarniemy, skoro chcesz.

0

@MirusAmisz Może po meczu dostaniesz

0

@Virusk3 już jest po meczu bo @Virusk3 tak napisał na la bambli

0

@Karol145 Nie, jestem TR3YWAY. A nie jakiś steryd z WWE.

0

@agaFCB Ja tylko jadłem xD

0

@Filipem Może faktycznie za mało, 98/99%

0

@Chimera non stop żre i trenuję i wyglądam lepiej niż 95% populacji.
"Jedz co chcesz, wyglądaj jak chcesz"

0

@Aequlibre trzeba by go jeszcze zapytać, czy chce przyjść

0

@Filipem dobry na barki i biceps

0

1

Chlebek bananowy z czekoladą jest gigakoks

0

@Chimera We wszystkim

0

@Chimera Każdy kto choć trochę zna się na piłce wie, że Olmo jest lepszy od Fermina.

0

@Kinginiesta Olmo > Fermin

0

@kaamil1910 dzięki za życzenia, ale akurat żadnych 100 tyś do inwestowania nie mam, a pytanie było teoretyczne xd

0

Bez Lewego, bez Fermina, podoba mnie się

0

W jakim wieku odłożenie powiedzmy tych pierwszych 100 tyś. uważacie za "osiągnięcie" czy też jakiś tam sukces?

8

@esem91 Najłatwiejszy mecz będzie z Realem

0

@ranger3120 Nie wiem, nie robię maxów
martwego nie robie a ława przysiad swoją wagę spokojnie biorę w seriach na kilka-kilkanascie ruchów

2

@Bolton No i jeszcze incelem, nie zapominaj faceciku.

8

@July_6_BcN Mają, jeśli nie są otyłe i brzydkie.

0

Ciekawe statystyki


4

@reloaded przerypana to jest wizyta u proktologa

0

@Karol145 Daj znać w takim razie jakie wyniki Ci wyszły.

1

Komentarz usunięty

0

@lithotripter Przecież jesteśmy na la rambli geniuszu

3

@MessiForeverTheBest Powiem Ci szczerze, że sam nie wiem. Chyba napędza mnie progres. Kiedyś szedłem na siłownię powiedziałbym z przymusu - nie chciało mi się, ale szedłem. Teraz nie mogę się doczekać każdego treningu i jadę tam z bananem na ryju. A jak opuszczę jakiś trening (co zdarza się bardzo rzadko) to aż jestem smutny czy zły i mam wyrzuty.

A wracając do progresu - wiem że odkąd żyję mam najlepszą formę - najwięcej dźwigam, najwięcej ważę (bo zawsze miałem problem z wagą, że byłem zbyt szczupły) no i po prostu najlepiej wyglądam.

Dziś to już jest hobby, pasja, przyzwyczajenie, część życia.

0

@gumaz jak ma jakąś dobrą kreatynę to wezmę
@Eklerek no i klasa, mam nadzieję że motywuje moich widzów do działania i zmian w ich życiu na lepsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?