0

@Kgorecki2500 Przecież napisałem, że z dżemem, a nie sam.

3

Wleciał cały twaróg 250g z dżemem wiśniowym. Luźne 40g białka z twarogu wleciało

0

@July_6_BcN Zajmujesz się poborem krwi czy sama byłaś na badaniu? xd

1

@NeroTFP1 Luxmed, nie NFZ.

5

Wróciłem z poboru krwi, trzeba zbadać morfologię, cholesterol i glukozę. W następnej kolejności po otrzymaniu skierowania od internisty będzie badany teść, estradiol, prolaktyna, kortyzol i żelazo, witaminy D3, B12, magnezy i tak dalej.

0

@PanMietek daję

0

@qbsonFCBarca Kolega z zespołu mi powiedział.

0

@kocuur Chyba ją w pracy widziałem nieraz, sylwetka, nogi, figura itp ?

5

Miałem dziś ciężki dzień w pracy. Ale nie aż tak ciężki jak oglądanie tego spektaklu. Podsumowaniem tego meczu jest mój ojciec, który zaczął chrapać w 14 sekundzie meczu.

0

@Gall Pozytywne też mam, nie o wszystkim pisze.

5

I komu to przeszkadzało?


1

@heniusss I to jeszcze z tych 7 jeden biały

0

@Kozinho. U mnie na B-klasie chłopaki też taki radosny futbol grają i tyle strzelają, a nikt o nich nie pisze i im nie płaci oprócz kraty piwa po meczu i grilla

1

@July_6_BcN trochę mało białka, ale ogólnie git, piwo ma wszystkie wartości odżywcze do przeżycia

0

@directedbyfcb w spalonych

1

@BorzyKrzys Naucz się czytać ze zrozumieniem.

0

@heniusss @Aequlibre Nie mieszam się w cudze sprawy, może wie i jest cuckoldem. Nie mój biznes.

@LAMC_10 Nie mam linka i nie chce mieć i tak jak pisze, ona jest tak brzydka, że wolałbyś jej ryja nie widzieć, reszty też nie.

0

@Aequlibre Nie znam, nie wiem czy on wie czy nie wie. Tyle wiem, że robi za granicą.

40

Wczoraj się dowiedziałem, że jedna baba ode mnie z pracy ma OF-a xD Brzydka jak noc listopadowa, a podobno ma jakichś "fanów" którym wysyła zdjęcia stóp i takie inne. Najlepsze w tej historii jest to, że ma męża. Choć tyle, że dzieci nie ma. Kompletna degeneracja i patologia.

1

@Pedri16Future dziś była i wiadomo że będzie też w kolejne dni

2

@MessiForeverTheBest Można posypać kiełbę

3

@Dari0G Ta "ja" to Kessie

2

Majóweczka zaczęta od dziś, do roboty dopiero 4 maja.

0

@July_6_BcN chodzi o białko w prochu xd

0

@Muszynianka u mnie na pompie ciężko łape podnieść do góry i utrzymać a już szczególnie powstrząsać dłużej

1

@Zoker Fajne masz doświadczenia z kolegami, ale podziękuję za radę.

0

Jeżeli po treningu masz problem, by dobrze wymieszać białko w shakerze to znaczy, że trening był dobry

12

Z moich obserwacji wynika, że Cancelo/Balde mógłby mieć delikatne problemy z zatrzymaniem Olise.

4

@Hosh Tak żem czuł, ale mam też wady.

5

Miałem w swoim życiu 4 kierowników. Pierwszym z nich była kobieta. Trzech kolejnych faceci. Tu już nawet nie mówię o mobbingu, bo nie doświadczyłem nigdy. Nie ma porównania. Większość kobiet nadaje się na stanowisko kierownicze, jak ja do baletu francuskiego. Brak trzymania nerwów na wodzy, brak stania mocno za zespołem. Kierowanie się emocjami przy podejmowaniu decyzji zamiast na podstawie analiz i suchych faktów (czyli jak w związku xD). Plotkowanie, obgadywanie za plecami koleżanek, a potem udawanie że największe koleżaneczki. U mnie to była norma w każdej pracy jakiej byłem. Jak ja się cieszę, że teraz mam zespół 8-osobowy i nie ma w niż żadnej kobiety.

Czekam na komentarze, że jestem rasistą, szowinistą, incelem, mizoginem no i tak dalej.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?