TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio_87 wiadomo, to nie wstyd
0
@cchesterr43 ale z ciebie kozak
0
@Kibol_83 i to ten jeden nasz jest gorszy od każdego z tych 4 xd
1
No to teraz czas, by Gavi pogruchotał kości Cucumberowi na treningu za ten piękny transfer wychowanka do mierd.
0
@FanVictoraIbarbo oby tak było, za rok się okaże
0
@July_6_BcN nie porównuj jednego transferu samoluba do kilku ukształtowanych piłkarzy
0
Jeśli Real nie zdominuje ligi w next sezonie to się zdziwię.
Obym się zdziwił :)
1
@NeroTFP1 Nie pisałem o Tobie, a o reszcie tych koleżków, szczególne Safrani.
1
@MesQueUnClub_87 Nie no dla kolegów wyżej jedzenie z psem przy stole podając psu jedzenie na stół jest normalne, tak wynika z ich wypowiedzi.
1
@Safrani No widzisz, a gdyby ktoś chciał jeść ze mną przy stole i ze swoim pieskiem, to ja bym mu jednak zasugerował badania. To byłaby moja decyzja.
0
@Safrani A na stole mu jedzenie przygotowujesz i siedzi z Tobą przy stole i je ze stołu?
2
@gumaz Wolę o niej nic nie pisać, bo będzie ban.
Ale wiem, że ona ma podejście do piesków takie jak te z komentarzy, też pewnie z psem je przy stole.
3
@Safrani Też jesz z psem przy stole ?
18
Pomyśleć, że te psiary piszą te komenty na poważnie, do Choroszczy
1
@LAMC_10 to moje drugie konto
0
Nie ma sensu wystawiać ich razem, albo jeden albo drugi.
1
@MateS tak, bo bym se kupił drugi
0
@BorzyKrzys oddałbym mu nawet 3 żony jakbym miał
1
@July_6_BcN jeszcze lepiej
0
@gumaz ja bije, bo jak bije to kocha, łobuz kocha najbardziej i jak się jej nie bije to jej wątroba gnije
0
Przylalibyście kobiecie w ramach zadośćuczynienia?
6
Wstaje a tu Kebaby dostały od Kangurów, co się stało, gdzie był potężny Arda GULER?
4
Alisson dobre wyjscie xd
1
Ta Brazylia gra taki paździerz jak Real Madryt
1
ja pier jaka ekipa na Varze i jak patrzą z poważną mordą w kamere xddddd
2
Pytanie za 100 pkt, w jakim wieku córka przepraszam dziecko niebinarne queerowe pójdzie na emeryturę? Odpowiedź że nie pracuje się nie liczy, bo to wiadome i byłoby zbyt łatwe, zakładamy że pracuje, no i z jakiego kibla korzysta?
1
@VamoSBarca88 Elegancko wygląda i na pewno smakuje
3
@Pedri16Future Nowoczesność.
0
@gumaz standardowe 32 cm
0
@LAMC_10 Głodny to jestem od śniadania od 10 xD
@Nazio_87 Jest 15:30 a dziś tylko lekkie małe śniadanie, wjedzie pizzorka jak złoto