0

@Nazio_87 wiadomo, to nie wstyd

0

@cchesterr43 ale z ciebie kozak

0

@Kibol_83 i to ten jeden nasz jest gorszy od każdego z tych 4 xd

1

No to teraz czas, by Gavi pogruchotał kości Cucumberowi na treningu za ten piękny transfer wychowanka do mierd.

0

@FanVictoraIbarbo oby tak było, za rok się okaże

0

@July_6_BcN nie porównuj jednego transferu samoluba do kilku ukształtowanych piłkarzy

0

Jeśli Real nie zdominuje ligi w next sezonie to się zdziwię.

Obym się zdziwił :)

1

@NeroTFP1 Nie pisałem o Tobie, a o reszcie tych koleżków, szczególne Safrani.

1

@MesQueUnClub_87 Nie no dla kolegów wyżej jedzenie z psem przy stole podając psu jedzenie na stół jest normalne, tak wynika z ich wypowiedzi.

1

@Safrani No widzisz, a gdyby ktoś chciał jeść ze mną przy stole i ze swoim pieskiem, to ja bym mu jednak zasugerował badania. To byłaby moja decyzja.

0

@Safrani A na stole mu jedzenie przygotowujesz i siedzi z Tobą przy stole i je ze stołu?

2

@gumaz Wolę o niej nic nie pisać, bo będzie ban.
Ale wiem, że ona ma podejście do piesków takie jak te z komentarzy, też pewnie z psem je przy stole.

3

@Safrani Też jesz z psem przy stole ?

18

Pomyśleć, że te psiary piszą te komenty na poważnie, do Choroszczy


1

@LAMC_10 to moje drugie konto

0

Nie ma sensu wystawiać ich razem, albo jeden albo drugi.

1

@MateS tak, bo bym se kupił drugi

0

@BorzyKrzys oddałbym mu nawet 3 żony jakbym miał

1

@July_6_BcN jeszcze lepiej

0

@gumaz ja bije, bo jak bije to kocha, łobuz kocha najbardziej i jak się jej nie bije to jej wątroba gnije

0

Przylalibyście kobiecie w ramach zadośćuczynienia?

6

Wstaje a tu Kebaby dostały od Kangurów, co się stało, gdzie był potężny Arda GULER?

4

Alisson dobre wyjscie xd

1

Ta Brazylia gra taki paździerz jak Real Madryt

1

ja pier jaka ekipa na Varze i jak patrzą z poważną mordą w kamere xddddd

2

Pytanie za 100 pkt, w jakim wieku córka przepraszam dziecko niebinarne queerowe pójdzie na emeryturę? Odpowiedź że nie pracuje się nie liczy, bo to wiadome i byłoby zbyt łatwe, zakładamy że pracuje, no i z jakiego kibla korzysta?


1

@VamoSBarca88 Elegancko wygląda i na pewno smakuje

3

@Pedri16Future Nowoczesność.

0

@gumaz standardowe 32 cm

0

@LAMC_10 Głodny to jestem od śniadania od 10 xD

@Nazio_87 Jest 15:30 a dziś tylko lekkie małe śniadanie, wjedzie pizzorka jak złoto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?