6

@Filipem Tak, będzie tylko lepiej, jeśli z kimś mamy wygrywać LM to z takimi zawodnikami w kadrze jak Olmo.

2

Zamówiłem pizzunie neapolitańską, do odbioru 18:15, ludzie kochani

5

@Roobo Siadaj, czwórka z plusem

5

Zadanie z matematyki, policz liczbę goli strzelonych na załączonym zdjęciu


0

@bluu Dziwne, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Odniesienie do Ojca nie było w chamskim odniesieniu, chodziło o to że jak sam nie doświadczył/ nie ma wiedzy na jakiś temat, to może zasięgnąć porady osoby, która jest od niego starsza i bardziej doświadczona w tej kwestii. Nigdzie go nie obraziłem ani jego ojca. Widać, że z rozumowanie u Was jest ciężko.

0

@BorzyKrzys Kolejny, co czytać nie potrafi.

0

@gumaz patryk też spoko

0

@gumaz innego nie znam seby kota

0

@Popitek12 A KURAKAO?

0

@gumaz The Faceless

0

@Kidd Nigdzie nie napisałem, że sprawi mi to jakiś kłopot, raczej wyraziłem swoją opinię. Doświadczeń z rozwódkami na szczęście też nie mam i mieć nie będę.

1

@PatrychoO Ciekawe czy powie dziś typowy jugol

2

@John_Doe W dodatku źle kolega zrozumiał, ja napisałem że to jest jego marzenie, on nie jest z nią w związku tylko chciałby być.

1

@John_Doe No i po co mu tłumaczysz. Może kiedyś natrafi na własnej skórze, to wtedy wiedze posiądzie.

0

@Frimpong Spoko, wal śmiało, ja znam swoje zarówno mocne jak i słabe strony :)

1

@Frimpong Czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną.

0

@Martwy to byla normalna poważna odpowiedź

0

@Kidd Piszę poważnie.

0

Komentarz usunięty

0

@gumaz No fizyczne ma, tak.

4

Kumpel lat 30, ogarnięty, dobrze wyglądający, a jego największym marzeniem jest związek z 33-letnią rozwódką. Rynek matrymonialny w Polsce w pigułce.

0

@macio_944 @Romario87 no ta 31 sierpnia Bernardo kupimy

1

Ale co sie podjaraliśmy dzień - dwa, że prócz Kondona będzie Bernardo, Gvardiol i Alvarez to nasze

2

troche tak jest xd


0

@Barcaa12 Mbappe to ciołek który w PSG nic nie wygrał w Europie bo jest samolubem, Bernardo to inna bajka i w City to trofeum wygrał, nie widzisz różnicy?

2

Z takimi transferami jak Bernardo to Real przybliża się do 16-tej LM, nie my do swojej kolejnej

0

Postawiłem 1-1, chyba nie siądzie xd

0

@marcin62 Badania są w tym temacie akurat jasne i przejrzyste.

A w dodatku ja nie mówię, że widzę osobę z tatuażem i od razu ją przekreślam, bardziej zapala mi się czerwona lampka i jestem bardziej ostrożny, zwracam uwagę na każdy szczegół. Z resztą moje doświadczenia z ludźmi których poznałem/znam do dziś potwierdzają to, co napisałem.

I tak jest w każdym innym aspekcie życia itp. Każdy ma swoje sposoby, swoje doświadczenia i nauki, które wyciągnął.

2

@marcin62 Coś chyba nie zrozumiałeś. Napisałem, że WSZYSTKIE aspekty. Czyli wygląd też, ale nie tylko.

Podam przykład: tatuaże. Badania wskazują na istotną korelację między posiadaniem tatuaży (zwłaszcza w liczbie większej niż jeden) a wyższym ryzykiem występowania zaburzeń psychicznych, takich jak psychopatia, schizofrenia, zaburzenia odżywiania oraz depresja. Osoby z tatuażami częściej wykazują zachowania ryzykowne i autodestrukcyjne, w tym nadużywanie substancji psychoaktywnych, impulsywność, problemy z zasypianiem, częstsze próby samobójcze oraz wchodzenie w niezdrowe relacje.

To nie są uprzedzenia, to fakty. Polecam się zainteresować tematem, a nie pisać bo tak mi się wydaje.
Więc tak, wygląd też można brać pod uwagę i nie jest to uprzedzenie.

1

@NeroTFP1 Wyraźnie powiedział, że zaakceptuje ofertę zespołu KTÓRY WYKAŻE WYRAŹNE ZAINTERESOWANIE jego osobą, Barca tego nie zrobiła, Real widocznie tak. Sami jesteśmy sobie winni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?