TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Miałem w styczniu, ale kreatyny nigdy za mało!
0
@FcPortoFan1999 Oski będą tony na nogi dźwigane
0
Śniadanko, kawusia jakaś i lecimy na siłkę widzowie
0
@Geble Może. Po siłce
2
@bartekvisca To akurat prawda, bo sam robię w firmie produkcyjnej i bierzemy praktycznie każdego, a chętnych coraz mniej
1
Coś pierdzieli głupoty, moją kuzynkę wywalili ze studiów po pierwszym semestrze i dostała robotę w Ryanerze na call center, bo umie dobrze angielski, tak to żadnego wykształcenia prócz matury i zero doświadczenia zawodowego
0
TR3YWAY się nie myli
0
@norbi77 no i co?
1
@FLYP Widzisz widzisz kolego
0
@FLYP A jak ładował gola za golem na początku sezonu mają staty podobne do Mbappe to pewnie kuca biłeś do niego
5
Ja to widzę tak, Ferran Płotka Torres dziś strzela hat-tricka, zamienia się w REKINA i we wtorek pomaga nam ubić Atletico 3-0
1
@July_6_BcN Nie wiem po co Flickus ich daje od pierwszej, Casado i Roony by dźwignęli
1
@mrboom dziś też jest, skorzystałem
2
Pedri i Yamalek oby któryś nie skonczyl z urazem
1
@July_6_BcN To prawda Julek
1
@gumaz zależy co będzie na promce, jeśli wgl będzie
Ale Crunchips żeberka i ser cebula, chakalaka
Laysy to wszystkie prawie,
Jakieś chrupeczki bekonowe czy solone
Nie wybrzydzam
43
@July_6_BcN w sumie są też faceci którzy rzucają się na używaną bieliznę kobiet xd
1
Jade do sklepu, trzeba odnowić zapasy serków wiejskich i skyrów. jakieś ciperki też wjadą
0
@July_6_BcN Zacznij od chłopa.
0
@July_6_BcN Ty masz Pedriego, więc Ci nie grozi
2
Nie wiem, choć się domyślam
5
Patrząc na to, że już prawie połowa kwietnia to pogoda nie rozpieszcza. Jeszcze te minusy w nocy. Dawać już ciepłą wiosnę i lato
2
@Laminedependencia ψάρι
0
Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem, że w dzisiejszych czasach dużo łatwiej ludziom przychodzi rozstać się z partnerem/żoną/mężem/chłopakiem/dziewczyną niż przepracować trudny okres w relacji? Spotykamy się w ostatnich latach z przeróżnymi opiniami na ten temat. 1/3 związków małżeńskich w tym kraju się rozpada. Jedni twierdzą, że lepiej rozstać się niż się "męczyć', drudzy natomiast że warto pracować nad relacją, w końcu zawsze prędzej czy później trudne momenty nadejdą i nigdy nigdzie nie będzie idealnie.
Zapraszam do dyskusji.
0
@EzioAuditoreDF Zawsze myślałem, że on mówi sto czterdzieści zł xD
0
Dziadu!
Ile zarabiasz dziennie?
0
@kaamil1910 za 500 mln
0
@MaŁolat A czy nie napisałem o Cubarsim? xD
1
@marcin62 Ja miałem domene gmail i bez problemu zadzwonili i zmieniłem robote
2
@gumaz trzy kreatyny i białko