1

@FcPortoFan1999 Miałem w styczniu, ale kreatyny nigdy za mało!

0

@FcPortoFan1999 Oski będą tony na nogi dźwigane

0

Śniadanko, kawusia jakaś i lecimy na siłkę widzowie

0

@Geble Może. Po siłce

2

@bartekvisca To akurat prawda, bo sam robię w firmie produkcyjnej i bierzemy praktycznie każdego, a chętnych coraz mniej

1

Coś pierdzieli głupoty, moją kuzynkę wywalili ze studiów po pierwszym semestrze i dostała robotę w Ryanerze na call center, bo umie dobrze angielski, tak to żadnego wykształcenia prócz matury i zero doświadczenia zawodowego


0

TR3YWAY się nie myli

0

@norbi77 no i co?

1

@FLYP Widzisz widzisz kolego

0

@FLYP A jak ładował gola za golem na początku sezonu mają staty podobne do Mbappe to pewnie kuca biłeś do niego

5

Ja to widzę tak, Ferran Płotka Torres dziś strzela hat-tricka, zamienia się w REKINA i we wtorek pomaga nam ubić Atletico 3-0

1

@July_6_BcN Nie wiem po co Flickus ich daje od pierwszej, Casado i Roony by dźwignęli

1

@mrboom dziś też jest, skorzystałem

2

Pedri i Yamalek oby któryś nie skonczyl z urazem

1

@July_6_BcN To prawda Julek

1

@gumaz zależy co będzie na promce, jeśli wgl będzie

Ale Crunchips żeberka i ser cebula, chakalaka
Laysy to wszystkie prawie,
Jakieś chrupeczki bekonowe czy solone

Nie wybrzydzam

43

@July_6_BcN w sumie są też faceci którzy rzucają się na używaną bieliznę kobiet xd

1

Jade do sklepu, trzeba odnowić zapasy serków wiejskich i skyrów. jakieś ciperki też wjadą

0

@July_6_BcN Zacznij od chłopa.

0

@July_6_BcN Ty masz Pedriego, więc Ci nie grozi

2

Nie wiem, choć się domyślam


5

Patrząc na to, że już prawie połowa kwietnia to pogoda nie rozpieszcza. Jeszcze te minusy w nocy. Dawać już ciepłą wiosnę i lato

2

0

Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem, że w dzisiejszych czasach dużo łatwiej ludziom przychodzi rozstać się z partnerem/żoną/mężem/chłopakiem/dziewczyną niż przepracować trudny okres w relacji? Spotykamy się w ostatnich latach z przeróżnymi opiniami na ten temat. 1/3 związków małżeńskich w tym kraju się rozpada. Jedni twierdzą, że lepiej rozstać się niż się "męczyć', drudzy natomiast że warto pracować nad relacją, w końcu zawsze prędzej czy później trudne momenty nadejdą i nigdy nigdzie nie będzie idealnie.


Zapraszam do dyskusji.

0

@EzioAuditoreDF Zawsze myślałem, że on mówi sto czterdzieści zł xD

0

Dziadu!

Ile zarabiasz dziennie?

0

@kaamil1910 za 500 mln

0

@MaŁolat A czy nie napisałem o Cubarsim? xD

1

@marcin62 Ja miałem domene gmail i bez problemu zadzwonili i zmieniłem robote

2

@gumaz trzy kreatyny i białko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?