1

Skład na dziś;

Garcia
Kounde-Araujo-Cubarsi-Balde
Casado-Fermin-Gavi
Roony-Ferran-Rashford

Ten skład poradzi sobie z Espanyolem, a odpoczną kluczowi zawodnicy.

0

@capoN jak niefart to niefart

1

@kryhaa U mnie dziś/jutro nogi całe

0

@FCB_dimiC sobota 16 może być dużo

1

Normalnie mam jutro trening koło południa zaplanowany, ale że muszę iść do jakiejś fancy restauracji na obiad rodzinny, to pasuje iść dziś. A dziś jest mecz kurde faja, może jakoś koło 16 przed meczem się uda, byle nie było ludzi dużo.

1

0

@vangoor a no ta

4

@Faro no to jutro ostrożnie, zejdzie w 90 minucie

0

@Frimpong to ten bramkarz co poszedł do pana araba po hajs i się wypisał z gry w repce i poważnym futbolu?

6

Jest nagranie z szatni Realu Madryt *EXCLUSIVE*


0

@DrDNA A to już jest inna sprawa. Cała liga cierpi na tym sędziowaniu. Tam trzeba zaorać i od nowa postawić to wszystko.

8

W sumie dopiero dziś oglądnąłem powtórkę z wczoraj, ja bym dał karnego na Mbappe, jest ruch łokciem w stronę twarzy. Alberola Rojas popełnił błąd. Jednak patrząc ile oni dostali karnych z czapy to nadal są na dużym plusie, więc płakać nie powinni. Są w tym sezonie dużo słabsi od nas i zwyczajnie to my zasługujemy na Majstra, nie oni.

0

@FcPortoFan1999 czyli pewnie już niedługo

49

Ciekawe czy w końcu Arbeloa się wkurwi i powie na jakimś pomeczowym wywiadzie: "To nie moja wina, tylko tych patałachów, a szczególnie tej pały Viniego"

18

Arbeloa: moja wina, moja bardzo wielka wina

2

@norbi77 Real jest postrachem całej Europy, Barcelona jest postrachem Realu

#detale

6

Uważacie, że powinnyśmy przysłowiowo "odpuścić" mecz z Espanyolem, wyjść rezerwami by odpocząć i w jak najlepszej formie wyjść na rewanż z Atletico?

Wg mojej opini, patrząc na kolejną stratę punktów Realu jak najbardziej tak. Ligę i tak mamy na wyciągnięcie ręki, a 0-2 z Atletico jest do odrobienia.

5

Kurde faja no co oni z moją furą zrobili...


0

@gumaz Trening siłowy

3

Patrząc na dyspozycję zespołów w Europie prawdziwy finał LM będziemy mieli już w półfinale, PSG - Bayern.

No chyba, że Real jednak przeciśnie sędzia.

2

Komentarz usunięty

0

@July_6_BcN Prędzej Ania z Hiszpanami zostanie w Barcelonie niż mężuś

1

Bachatowski czuje się urażony. No i super, niech w końcu odchodzi, krzyżyk na drogę.
Niech jeszcze papiery rozwodowe szykuje

0

@comtedurgell buty do siadów mam za 400 jakos

1

@JimMorrisonFCB daj już znać jak potestujesz

0

@JimMorrisonFCB nie wiem co to, ale widac jesteś w temacie to wytłumacz

1

@July_6_BcN Dziękuję za potwierdzenie

0

Nie wiem może jestem dupnięty, ale zamówiłem se pas do przysiadów za 540 zł

0

@July_6_BcN musisz sobie znalezc hiszpana

1

@July_6_BcN nie ma przypadków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?