TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MessiForeverTheBest Zgadzam się, ale jest też transport publiczny, szczególnie w większych miastach co nie? Ale jak mąż zawiezie to wygodniej :)
0
Kolega w robocie dziś mi narzeka nad uchem: "Kurdeee znowu dziś muszę jeździć w te i we wte, po syna do szkoły, żonę zawieźć i przywieźć od fryzjera, bo się musi wypięknić przed Świętami".
Pytam, czy żona nie ma prawa jazdy. Odpowiedź: "Ma, ale nie jeździ".
Kuzyn też ma żonę i malutkie dziecko. Żona ponad 30 lat, prawo jazdy od 18 .r ż., ale też nie jeździ, więc każdy transport dziecka czy jej musi on ogarniać.
Ach ten patriarchat.
3
Kurde już miałem nadzieje, że Tiktokowski został odsunięty od składu, a tu Roonyego odsuneli :///
1
@NeroTFP1 Słynny poślizg Wawrzyniaka i drybling Rasialdo
1
@Szklaner Sędziowie mają postojowe płacone
2
@4drian0 nalepka na kibel sie obrazila
3
Świderski, Wiśniewski
na 3 obrońców znowu xd
ale wykastrowany skład, Szwecja łatwo sobie z tym czymś poradzi
0
@Nazio_87 Ja jem wszystko, ale staram się wiadomo jakieś proporcje więcej zdrowego do mniej niezdrowego. Ale masując i tak mam niski poziom tkanki, nie mam za dużej nadwyżki kcal, więc idzie to głównie w mięśnie. Ogólnie jako ektomorfik z natury nigdy nie miałem tendencji do tycia i zalewania się tłuszczem. Dlatego mimo bycia na masie fajnie ta sylwetka wygląda.
0
Ale będąc na masie i trenując ciężko siłowo jest apetyt, nigdy nie miałem tak żołądka rozciągniętego, wsuwam wszystko jak leci, a jeszcze z 2 lata temu jadłem mniej niż przeciętna 60kg kobita
0
@Nazio_87 a to akurat nie jest żaden sportowiec, amator zwykły xd ale na jakieś zawody chce jechać
0
@Nazio_87 Ja mam na siłce małego karakana trójboiste, który przy wzroście z 170 cm i wadze max 70kg na przysiad robi 145kg x 4
0
@Nazio_87 Tak, szału nie ma, ale tragedii też nie
0
@Nazio_87 A ile w siadzie?
0
@Nazio_87 Siema Messi ale jesteś wysoki
5
Spiderman se wziął dwudziestke mając 50 lat, opinia?
0
A może Tresoldi na napad
0
@jacobFCB oby nie
0
@esem91 za darmo?
2
Rozważ wyłączenie blokady reklam na naszej stronie
Już rozważyłem możesz przestać spamować ?
2
@michaleu Ten Mundial z meczami o 4 w nocy to niestety będzie shit
1
@Bykunn "normalna" i gwiazda porno to już oksymoron
2
A Ty co mówisz swojej dziewczynie, jak idzie do pracy?
2
@FCB_dimiC Kreatyna, D3+K2, Magnez+B6, Omega-3, Cynk
2
@mientusek1407 Ja chce Enzo do nas
16
@4drian0
2
@Konradowskyy też może być
3
@Bolton Idź na siłkę, działa lepiej niż zestaw psychiatra psychoterapeuta i psycholog razem wzięci
6
@Popitek12 po pierwszym razie na wrocławskiej siłowni:
1
@gumaz siłka właśnie nie wiem, normalnie byłaby jutro ale gramy w piłe na hali z kolegami z roboty, wiec albo dziś wjedzie jeszcze albo środa
@RozowaPantera zjadłem świąteczną babke po obiadku
1
Jeszcze tylko jeden dzień tyrania za te pieniądze, od środy tyranie za trochę większe pieniądze