1

@MessiForeverTheBest Zgadzam się, ale jest też transport publiczny, szczególnie w większych miastach co nie? Ale jak mąż zawiezie to wygodniej :)

0

Kolega w robocie dziś mi narzeka nad uchem: "Kurdeee znowu dziś muszę jeździć w te i we wte, po syna do szkoły, żonę zawieźć i przywieźć od fryzjera, bo się musi wypięknić przed Świętami".
Pytam, czy żona nie ma prawa jazdy. Odpowiedź: "Ma, ale nie jeździ".

Kuzyn też ma żonę i malutkie dziecko. Żona ponad 30 lat, prawo jazdy od 18 .r ż., ale też nie jeździ, więc każdy transport dziecka czy jej musi on ogarniać.

Ach ten patriarchat.

3

Kurde już miałem nadzieje, że Tiktokowski został odsunięty od składu, a tu Roonyego odsuneli :///


1

@NeroTFP1 Słynny poślizg Wawrzyniaka i drybling Rasialdo

1

@Szklaner Sędziowie mają postojowe płacone

2

@4drian0 nalepka na kibel sie obrazila

3

Świderski, Wiśniewski
na 3 obrońców znowu xd
ale wykastrowany skład, Szwecja łatwo sobie z tym czymś poradzi


0

@Nazio_87 Ja jem wszystko, ale staram się wiadomo jakieś proporcje więcej zdrowego do mniej niezdrowego. Ale masując i tak mam niski poziom tkanki, nie mam za dużej nadwyżki kcal, więc idzie to głównie w mięśnie. Ogólnie jako ektomorfik z natury nigdy nie miałem tendencji do tycia i zalewania się tłuszczem. Dlatego mimo bycia na masie fajnie ta sylwetka wygląda.

0

Ale będąc na masie i trenując ciężko siłowo jest apetyt, nigdy nie miałem tak żołądka rozciągniętego, wsuwam wszystko jak leci, a jeszcze z 2 lata temu jadłem mniej niż przeciętna 60kg kobita

0

@Nazio_87 a to akurat nie jest żaden sportowiec, amator zwykły xd ale na jakieś zawody chce jechać

0

@Nazio_87 Ja mam na siłce małego karakana trójboiste, który przy wzroście z 170 cm i wadze max 70kg na przysiad robi 145kg x 4

0

@Nazio_87 Tak, szału nie ma, ale tragedii też nie

0

@Nazio_87 A ile w siadzie?

0

@Nazio_87 Siema Messi ale jesteś wysoki

5

Spiderman se wziął dwudziestke mając 50 lat, opinia?


0

A może Tresoldi na napad

0

@jacobFCB oby nie

0

@esem91 za darmo?

2

Rozważ wyłączenie blokady reklam na naszej stronie

Już rozważyłem możesz przestać spamować ?

2

@michaleu Ten Mundial z meczami o 4 w nocy to niestety będzie shit

1

@Bykunn "normalna" i gwiazda porno to już oksymoron

2

A Ty co mówisz swojej dziewczynie, jak idzie do pracy?


2

@FCB_dimiC Kreatyna, D3+K2, Magnez+B6, Omega-3, Cynk

2

@mientusek1407 Ja chce Enzo do nas

16

2

@Konradowskyy też może być

3

@Bolton Idź na siłkę, działa lepiej niż zestaw psychiatra psychoterapeuta i psycholog razem wzięci

6

@Popitek12 po pierwszym razie na wrocławskiej siłowni:


1

@gumaz siłka właśnie nie wiem, normalnie byłaby jutro ale gramy w piłe na hali z kolegami z roboty, wiec albo dziś wjedzie jeszcze albo środa

@RozowaPantera zjadłem świąteczną babke po obiadku

1

Jeszcze tylko jeden dzień tyrania za te pieniądze, od środy tyranie za trochę większe pieniądze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?