TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Serek wiejski Piątnica - 200g, 22g białka w opakowaniu wjeżdża na koniec dnia.
3
Epilog to końcowa część utworu literackiego, dramatu lub filmu, która następuje po zakończeniu głównej fabuły. Służy jako dopełnienie, podsumowanie lub komentarz, często pokazując dalsze losy bohaterów po pewnym czasie. Nie rozwiązuje głównych konfliktów, lecz zamyka sprawę i dodaje refleksyjny akcent.
2
@Cochise Dziękuję, w zdrowym ciele zdrowy duch. Warto poszerzać swoją wiedzę.
5
epifania
1. niezwykłe doznanie, olśnienie;
2. w religii: ukazanie się, objawienie
5
@kcule14 Olłowskiego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Starrk ale podobno samochód na bombach ma zawsze pierwszeństwo
@Ryoumen przynajmniej była na miejscu straż pożarna
0
Kto miał pierwszeństwo a kto wymusił?
2
@July_6_BcN dziękuje, pedikjur codziennie leci
0
@Faro jakiś pocisk w ten samochód uderzył?
1
@kundee luz
https://hips.hearstapps.com/hmg-prod/images/1076/364-david-brewington-1501104241.jpg
0
@July_6_BcN wódki to ja w mordzie nie miałem już chyba z kilka lat
2
Czaicie w 2026 roku jeszcze pić wódkę?
3
@Ramon_Villaverde na kadre go
2
@partymaker zapytał jak się miewa
0
@Derpowsky Ja bym dał znak równości
3
Kto jest mądrzejszy: Rudiger czy Araujo?
1
Mussolini na bramce
1
@norbi77 Cwiąki był kotem
0
Porównajcie se Olłowskiego do Święcickiego czy Ćwiąkały
0
Popracowałem nad oddechem i od razu przechodze do analizy gry Le Normanda
3
Leszek Olłowski na majku
1
@Lionel_Messi10 Messi bez brody to już nie Messi, a gol fartowny po rykoszecie
2
@vangoor nie wiem, ale wiem że bez gumy dziś robią Real
0
@kuz też mi się zdawało że Fermin faulował, Negreira wiecznie żywy, zawsze nam pomagają, Realowi nigdy w tym sezonie nie pomogli.
0
@RinooniR gdzie byłeś?
3
Skoro taki cienki Real tak ograł cienkie City, a to samo City ograło Arsenal to jak słaby jest Arsenal?
3
3 bardzo udane treningi, dobry tydzień w robocie, nowa umowa i fajna podwyżka. Dobry tydzień, lecimy w kolejny żeby był równie dobry
3
City wygrywa prestiżowy Carbonara Cup
1
@kubix05 Cycki se usmaż!