1

@BigShaq Jakby to statystyki decydowały, kto jakim jest piłkarzem...

1

@Kamiloza91 To, że połowę sezonu miał słabego nie oznacza, że już nigdy nie wróci do formy i pokaże dlaczego daliśmy za niego 140 mln. Ja jestem pewien, że jeśli zostanie to udowodni, że ciągle ma to coś, to uderzenie z dystansu, kiwkę, balans ciała itp.

8

@snoopdegie Bardziej ogarnia szpital w Barcelonie niż grę na murawie.

5

Mam nadzieję, że jeśli już Neymar ma do nas przyjść to w przeciwnym kierunku pójdzie pewien Francuz, któremu nie chce się języka hiszpańskiego uczyć, mimo że gra dla najlepszego klubu świata, a nie Coutinho.

18

@Gaucho Dwie złote piłki już ma.

0

@fajniag Dlaczego?

0

@daro22 Chyba, że bonusa wcześniej zaboli rączka i się podda

1

@Socjopata Ja sądzę że obaj przegrają, jednocześnie się znokautują bądź doznają kontuzji :P

0

Bonus BGC czy Marcin Najman? Jak sądzicie kto jest mimo wszystko trochę lepszy i to wygra? xD

0

@TR3YWAY To zapodaj mi w takim razie jakiś bieżące info na ten temat, bo oprócz głupich plotek szmatławców nie widziałem nic wiarygodnego.

0

@LuisSalvano Ale Ney nie będzie grał w Barcelonie w przyszłym sezonie.

0

@LuisSalvano Nie, nie będzie. :)

2

@Katalonbar No tak, ale ciężko by było to dziecko z Barcelony do Paryża codziennie odwozić, chyba że Cou ma własny odrzutowiec.

49

@BarcaInfo Grubo, mam nadzieję, że znajdzie mu lepszą szkołę w Barcelonie w takim razie.

0

@FafitFCB Dostał już numer ?

0

@laikike1 Rzeczywiście mój najlepszy komentarz ma tu wiele wspólnego z tą sprawą. 200iq

7

@Copernicus Nie ma to jak powiedzieć, że jakiś transfer jest najlepszy ostatniej dekady gdzie zawodnik nie zagrał jeszcze ani jednej minuty.

0

@Coutinho007 Semedo zbyt wysoko poprzeczki nie podniósł. Dlatego uważam, że to Semedo pierwszy z nich do sprzedania i kupno PO z prawdziwego zdarzenia.

0

@Coutinho007 Dzięki za jakże wyczerpującą odpowiedź. Świetne argumenty.

0

@ngif Tylko żeby Barca wygrywała trofea, wygrała LM musi mieć mocny skład, każda pozycja powinna być obsadzona przynajmniej jednym światowej klasy zawodnikiem, a ani Semedo ani Roberto takimi nie są.

8

@G9 Niby dlaczego, jeśli raz ktoś odrzuci ofertę Barcy to potem nie powinien otrzymać drugiej? A co my jesteśmy jakimś pępkiem świata do cholery czy co?

0

@Encore Wystarczająco mamy zmienników, lepszych albo młodszych i bardziej perspektywicznych.

0

@Coutinho007 Jak nie ten Firpo to zawsze można Filipe Luisa za darmo wziąć.

5

Nie rozumiem też fenomenu Sergiego Roberto. Koleś nie jest żadnym prawym obrońcą, nie ma do tej pozycji predyspozycji i się po prostu nie nadaje na prawą flankę. W środku też nie pogra, mamy przesyt, jest Busi, Rakieta (mam nadzieję, że odejdzie, jak nie w tym to przyszłym sezonie), Vidal, de Jong, Alena, Puig. Większość cules jest zaślepiona golem na 6-1 z PSG i rajdem z el Clasico dzięki któremu Messi trafił na 3-2, ale nie oszukujmy się, Roberto to średniak i jest trzymany tylko dlatego, że jest wychowaniem. Mam nadzieję, że jego też sprzedamy w ciągu najbliższych 2-3 lat.

3

Mam nadzieję, że żadnego Neymara nie sprowadzimy, a Coutinho zostanie i udowodni w nadchodzącym sezonie, dlaczego wart był 160 mln. Zakupmy tylko jakiegoś zmiennika dla Alby bo w razie kontuzji zostaniemy na lodzie. Obawiam się też o prawą stronę, bo ani Semedo ani Roberto to nie poziom Barcy, dlatego jak pojawi się ofertą za Portugalczyka sprzedać i kupić hmm no właśnie kogo, a to niech już zarząd się martwi, od tego jest. Zamknąć kadrę i rozpoczynamy sezon, kadra kompletna.

1

@Zbyszard Kurde już to sobie wyobrażam jak Busquets i Pique sprintem gonią napastnika drużyny przeciwnej xD

0

@Cwaniak4 Może za dużo "Katastrof w przestworzach" oglądasz. :D

1

@arcziFCB "Moje budynki" = budynki mojego wydziału, w których mam zajęcia.. Zaczniesz studiować to będziesz tak sam mówił :)

3

Ale miałem sen, spędzam sobie wieczór ze znajomymi na rynku na Krakowie, a tu nagle samolot(zapewne z lotniska Balice) wznosi się do góry praktycznie pionowo by zaraz tak samo spaść na budynki mojej uczelni AGH. Potem widzę tylko na ekranie jak moje budynki płoną.

2

@Mow_mi_Douglas Nie możesz po prostu ustawić hasła?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?