0

Firpo z 24, ciekawe kto z 14.

8

Widzę, że każdy ciśnie dziadka że się nie zna i wyśmiewa, ja bym wolał poczekać te dwa sezony i się przekonać że on się myli niż żeby potem być wielce zdziwionym jak to się stało.

3

@konrad1661 Tak, gdy dowiedział się, że będzie pracował z Rakiticiem.

0

@Thierno A o 17 w pierwszej kolejne okręgowego Pucharu Polski wystąpi drużyna z mojej wsi z B-klasy (bilans z zeszłego sezonu 3 punkty, bramki 8:95) na drużynę z okręgówki, prawdziwe piłkarskie święto.

17

@Thierno Nie wiedziałem że moja nauczycielka angielskiego ma konto na la rambli.

1

@didzejos Polecam nauczyć się czytac.

0

@Grzesior667 Zgadzam się, ogólnie Hiszpania jest super.

0

@Stanio87 Gotówka, byłem, gówniakiem, nie miałem karty jeszcze :d

0

@kenneth99 Wyszedł, a ja zostałem i oglądałem, nie mam pojęcia :D

13

Tak w ogóle to podzielę się z Wami fajną historyjką. Było to kilka lat temu, (rok, gdy Neymar do nas doszedł), miałem 14 lat, pojechałem z bratem na kolonię, czy tam obóz zwał jak zwał, do Lloret de Mar do Hiszpanii. Dzięki temu wyjazdowi mogłem pierwszy i jak dotąd jedyny raz być w Barcelonie, bo wycieczka była w cenie, zwiedzanie miasta, było też zwiedzanie muzeum i stadionu Barcy(kurde na stadionie już byłem a na meczu jeszcze nie, trzeba to zmienić :D). Ale przechodząc do sedna, pewnego dnia, wtedy akurat gdy byłem w tym Lloret de Mar był mecz Barcelona-Lechia(niezła imba, ja w Hiszpanii jako kibic Barcy a oni grają w Polsce z Lechią xD), to wybrałem się z bratem na miasto, znaleźliśmy jakiś bar w którym akurat puszczali ten meczyk, równocześnie chyba leciał jakiś meczyk drużyny angielskiej ale nie pamiętam jakiej, z resztą mniejsza z tym, zamówiłem sobie coca-colę za 2 euraski, taka niezbyt duża ta szklanka była :D no i oglądamy sobie ten meczyk, ludzie wchodzą, patrzą, zastanawiają się w ogóle z kim Barca gra, w końcu Lechia strzeliła na 1-0, wchodzi jakiś starszy koleś, patrzy na ekran, złapał się za głowę i wyszedł :D W sumie ciężko to opisać, ale mega memiczna sytuacja to była. No i w sumie to tyle :P

0

@mrboom Zgodzę się z Tobą również jak najbardziej, ja mam dopiero 20 ale widzę jak to jest po starszych kolegach czy wujkach itp.

0

@masq Tylko w tym czasie co mężczyzna leży przed TV z piwkiem, kobieta lata z siatami po zakupy albo bawi dzieciaki, stąd ta dobra figura :DDD

0

@masq Odpowiedź jest prosta, faceci po 30 w większości mają już żony/narzeczone czy dziewczyny i skoro są już w związku z jakąś kobietą to wg nich samych nie muszą o siebie dbać bo i tak już znaleźli, inaczej jest w wieku 18-25 powiedzmy, gdzie właśnie chcesz znaleźć jak najfajniejszą i najładniejszą dziewczynę, dlatego o siebie dbasz bo wiesz, że inaczej u takiej nie masz szans, no chyba że masz gruby portfel :)

0

@nvcxbarca Ale wiesz, że jako trener nie wróci już nigdy?

1

@Rewolucja123 Nie no żartowałem z tym, że się nie mieszczę, ale dzięki w tym momencie nie dam rady, może next time.

0

@Rewolucja123 Eh zagrałbym ale mam 7 to się nie mieszczę :(

1

też znam ten wierszyk, szczególnie, że byłem na mat-fizie i teraz jestem na studiach technicznych :P przydawał się nie raz.

4

@Copernicus Zdarza się, nauczyła mnie tego jedna nauczycielka kilka lat temu w gimbazie, to wszystko co z tej szkoły wyniosłem prócz dwóch myszek i klawiatury.

5

Szkoda, że Zenit nie chce dać 40 mln za naszego trenera zamiast Malcoma.

8

@NeroTFP Nie dostał prawdziwej szansy i nic więcej nie trzeba dodawać.

25

@IronSanHybrid Ten na skuterze to Xavi, nasz Generał i jego słynne kółeczka.

6

@clyde 16 latek, 3 miliony *

1

@gontex Moja mama w tym roku robiła i dała właśnie trochę za mało, jadłem to były jakieś takie kwaśne i mdłe, mam nadzieję że jak jeszcze trochę posypką to będą lepsze.

0

@MajorPolski Bonus pod filmem, który wrzucił chyba dziś napisał, że walka już podpisana.

0

@jacobFCB Jakoś z początkiem sierpnia, 2gi albo jakoś koło tego.

8

@Ghotti Dziewucha Cesca jeśli się nie mylę.

1

Kto strzelił gola dla nas bo nawet na meczykach ani tu nie ma takiej informacji

0

@BarcaInfo tier 8

35

Poczuł strach w postaci Griezmanna to i wziął się do roboty, sportowa rywalizacja wyjdzie im obu na dobre.

7

@KamQiX Według mnie 68 lat to już nie jest wiek na robienie prawa jazdy, oczywiście nie osądzam tej pani ale uważam, że powinni wprowadzić jakieś ograniczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?