TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Firpo z 24, ciekawe kto z 14.
8
Widzę, że każdy ciśnie dziadka że się nie zna i wyśmiewa, ja bym wolał poczekać te dwa sezony i się przekonać że on się myli niż żeby potem być wielce zdziwionym jak to się stało.
3
@konrad1661 Tak, gdy dowiedział się, że będzie pracował z Rakiticiem.
0
@Thierno A o 17 w pierwszej kolejne okręgowego Pucharu Polski wystąpi drużyna z mojej wsi z B-klasy (bilans z zeszłego sezonu 3 punkty, bramki 8:95) na drużynę z okręgówki, prawdziwe piłkarskie święto.
17
@Thierno Nie wiedziałem że moja nauczycielka angielskiego ma konto na la rambli.
1
@didzejos Polecam nauczyć się czytac.
0
@Grzesior667 Zgadzam się, ogólnie Hiszpania jest super.
0
@Stanio87 Gotówka, byłem, gówniakiem, nie miałem karty jeszcze :d
0
@kenneth99 Wyszedł, a ja zostałem i oglądałem, nie mam pojęcia :D
13
Tak w ogóle to podzielę się z Wami fajną historyjką. Było to kilka lat temu, (rok, gdy Neymar do nas doszedł), miałem 14 lat, pojechałem z bratem na kolonię, czy tam obóz zwał jak zwał, do Lloret de Mar do Hiszpanii. Dzięki temu wyjazdowi mogłem pierwszy i jak dotąd jedyny raz być w Barcelonie, bo wycieczka była w cenie, zwiedzanie miasta, było też zwiedzanie muzeum i stadionu Barcy(kurde na stadionie już byłem a na meczu jeszcze nie, trzeba to zmienić :D). Ale przechodząc do sedna, pewnego dnia, wtedy akurat gdy byłem w tym Lloret de Mar był mecz Barcelona-Lechia(niezła imba, ja w Hiszpanii jako kibic Barcy a oni grają w Polsce z Lechią xD), to wybrałem się z bratem na miasto, znaleźliśmy jakiś bar w którym akurat puszczali ten meczyk, równocześnie chyba leciał jakiś meczyk drużyny angielskiej ale nie pamiętam jakiej, z resztą mniejsza z tym, zamówiłem sobie coca-colę za 2 euraski, taka niezbyt duża ta szklanka była :D no i oglądamy sobie ten meczyk, ludzie wchodzą, patrzą, zastanawiają się w ogóle z kim Barca gra, w końcu Lechia strzeliła na 1-0, wchodzi jakiś starszy koleś, patrzy na ekran, złapał się za głowę i wyszedł :D W sumie ciężko to opisać, ale mega memiczna sytuacja to była. No i w sumie to tyle :P
0
@mrboom Zgodzę się z Tobą również jak najbardziej, ja mam dopiero 20 ale widzę jak to jest po starszych kolegach czy wujkach itp.
0
@masq Tylko w tym czasie co mężczyzna leży przed TV z piwkiem, kobieta lata z siatami po zakupy albo bawi dzieciaki, stąd ta dobra figura :DDD
0
@masq Odpowiedź jest prosta, faceci po 30 w większości mają już żony/narzeczone czy dziewczyny i skoro są już w związku z jakąś kobietą to wg nich samych nie muszą o siebie dbać bo i tak już znaleźli, inaczej jest w wieku 18-25 powiedzmy, gdzie właśnie chcesz znaleźć jak najfajniejszą i najładniejszą dziewczynę, dlatego o siebie dbasz bo wiesz, że inaczej u takiej nie masz szans, no chyba że masz gruby portfel :)
0
@nvcxbarca Ale wiesz, że jako trener nie wróci już nigdy?
1
@Rewolucja123 Nie no żartowałem z tym, że się nie mieszczę, ale dzięki w tym momencie nie dam rady, może next time.
0
@Rewolucja123 Eh zagrałbym ale mam 7 to się nie mieszczę :(
1
też znam ten wierszyk, szczególnie, że byłem na mat-fizie i teraz jestem na studiach technicznych :P przydawał się nie raz.
4
@Copernicus Zdarza się, nauczyła mnie tego jedna nauczycielka kilka lat temu w gimbazie, to wszystko co z tej szkoły wyniosłem prócz dwóch myszek i klawiatury.
5
Szkoda, że Zenit nie chce dać 40 mln za naszego trenera zamiast Malcoma.
8
@NeroTFP Nie dostał prawdziwej szansy i nic więcej nie trzeba dodawać.
25
@IronSanHybrid Ten na skuterze to Xavi, nasz Generał i jego słynne kółeczka.
6
@clyde 16 latek, 3 miliony *
1
@gontex Moja mama w tym roku robiła i dała właśnie trochę za mało, jadłem to były jakieś takie kwaśne i mdłe, mam nadzieję że jak jeszcze trochę posypką to będą lepsze.
0
@MajorPolski Bonus pod filmem, który wrzucił chyba dziś napisał, że walka już podpisana.
0
@jacobFCB Jakoś z początkiem sierpnia, 2gi albo jakoś koło tego.
8
@Ghotti Dziewucha Cesca jeśli się nie mylę.
1
Kto strzelił gola dla nas bo nawet na meczykach ani tu nie ma takiej informacji
0
@BarcaInfo tier 8
35
Poczuł strach w postaci Griezmanna to i wziął się do roboty, sportowa rywalizacja wyjdzie im obu na dobre.
7
@KamQiX Według mnie 68 lat to już nie jest wiek na robienie prawa jazdy, oczywiście nie osądzam tej pani ale uważam, że powinni wprowadzić jakieś ograniczenia.