1

@Kgorecki2500 U mnie w mieście bez zmian. Obecny Prezydent wygrał bardzo dużą przewagą. Uzyskał 76% głosów.

0

@Kgorecki2500 Jak osoba skazana prawomocnym wyrokiem za oszustwo może pełnić tak istotną funkcję publiczną ...

10

@MOLESTA PO partia demokratyczna wybierz jedno ...
Pożera każdego koalicjanta? Niee PO wcale nie rozwaliło Nowoczesnej i Tusk nie pozbył się Olechowskiego i Płażyńskiego
Kukiz to sam zniszczył swój kapitał polityczny przez swoje decyzje i wcześniejsze wejście w koalicje z PSLem.

2

@Rl9k1nG Mnie zastanawia także dlaczego pokazali wszystkich oprócz Konfederacji xD

3

@barcelonaLM Hmm myślę, że pewna część zwyczajnie zawiodła się po wyborach parlamentarnych. Mieliśmy mieć nową jakość, koniec hejtu, a tymczasem dalej mamy polskie piekiełko, zajmowanie się sobą i kłótnie o sprawy, które niezbyt interesują przeciętnego Polaka.

0

@kolomen2 Jak basic to polecam Uniqlo arism. Jak jesteś z Warszawy bądź okolic masz ich stacjonarkę w domach towarowych na Marszałkowskiej.

4

@draxidox Fotoradary wcale nie poprawiają bezpieczeństwa na drogach i masz na to wiele badań. Przyczyniają się głównie do zwiększenia wpływów z mandatów.

0

@VegetaPolska A kim dla Ciebie jest jubilat?
Jeśli nie jest Twoim chrześniakiem (zakładam, że z racji Twojego wieku to niemożliwe) to moim zdaniem 300 zł jest jak najbardziej w porządku :)


1

@KonopaaEagle Bez przesady, Di Maria to był bardzo dobry piłkarz, ale daleko mu do tych najlepszych. Gość był strasznie chimeryczny, notował często masę strat i miał problemy z utrzymaniem stabilnej formy.
@Sysia11 Di Maria był pazerny i z tego co pamiętam zażądał rok po roku bardzo dużej podwyżki. Gdyby Perez postępował w ten sposób (dawał nowe kontrakty na życzenie gwiazd) to doprowadziłby pewnie do tego samego co Bartomeu u nas.

1

@Kgorecki2500 Bardzo fajne :) cienkie oprawki przy okularach korekcyjnych wyglądają znacznie lepiej i dodają klasy

1

@icon3520 W 1 z 10 dostajesz chyba pulę pytań (oczywiście dużą), z której możesz się przygotować do programu.
Vabank jest trudniejszym teleturniejem, ponieważ jest stosunkowo niewiele pytań gdzie masz podane warianty do wyboru i właściwie na żadne z nich nie możesz odpowiedzieć tak/nie. Poza tym wspomniana przez Ciebie szybkość jest także bardzo istotnym czynnikiem, który decyduje o sukcesie w tym teleturnieju.

1

@MesQueUnClub96 Trochę to dziwne, że przed wznowieniem tego teleturnieju nigdy nikomu nie udało się wygrać tego programu, a teraz co chwilę ktoś dochodzi do pytania za milion.

0

@MYLOVEISBARCA w czym konkretnie problem? bo z tego co tutaj napisałeś to nie wiem specjalnie w czym on może być. W tytułach ustawiasz nagłówki, wklejasz spis treści i później tylko go aktualizujesz. Jak nie chcesz numeracji od pierwszej strony to masz opcję odznaczenia

3

@BorzyKrzys Panorama stamtąd jest super, ale same wykonanie tej kładki tragiczne, szczególnie mając na uwadze jej koszt

0

@Rl9k1nG Jednego nie jestem w stanie wybrać :/
Rosja z wiadomej przyczyny
Izrael tak samo
Holandia z racji tego co wyprawiali w Afryce i swoje poczucie wyższości nad innymi nacjami
Chiny za imperialne zapędy i wykorzystywanie ludzi
Niemcy za II wojnę światową i za to jak próbują narzucać swoją politykę w UE

0

@tbas Poczytaj o hiszpańskim ustawodawstwie. Masz tam wiele absurdalnych przepisów, które wręcz krzywdzą normalnych, pracujących ludzi.
Uprzedzając, tak w Polsce też nie jest idealnie pod tym względem, ale znacznie lepiej niż w Hiszpanii.

1

@PIWOSZ89 Jest coś takiego jak indywidualny tok nauczania :)
Dzięki temu podejrzewam, że szkołę odwiedzają raptem kilka razy w roku.

1

@NeroTFP1 Tak jak na Karasia czy Rzeźniczaka rozumiem nagonkę, tak na Rybusa niespecjalnie. Facet ma tam rodzinę, mieszka tam od lat i co miał ich ot tak zostawić? Wywiad może i niepotrzebny, ale wątpię by sam o niego prosił polską telewizję.

2

@PawkoFCB A teraz nie masz Rosji na granicy? Już nawet pomijam Białoruś pozostającą pod wpływami Rosji.
Jak dla mnie wszystkie te słowa mają być wstępem do decyzji o wysłaniu wojsk NATO na Ukrainę i zwiększenia zaangażowania w tą wojnę.

1

@Kgorecki2500 Mentzen to moim zdaniem nie jest żaden ideowiec, tylko karierowicz, który ostatnią kampanię wyborczą i politykę wykorzystał do reklamy swoich biznesów. Po wynikach finansowych jak się okazało skutecznie.
Zdecydowanie bardziej wolę Bosaka.

0

@icon3520 w jaki sposób przepadną?
Kupujesz fizyczne złoto i trzymasz je w domu. Kupując w kantorze możesz podać fikcyjne dane, nikt tego nie weryfikuje. Złoto zawsze będzie miało wartość, w przeciwieństwie do pieniądza fiducjarnego.

0

@icon3520 up jak chcesz się zabezpieczyć na tego typu zdarzenie to inwestuj w złoto/srebro. Najlepiej w 1 uncjowe monety bulionowe (z względu na marżę). Jakby wybuchła wojna to wszystkie waluty polecą na pysk, a złoto/srebro pójdzie w górę.

0

@matirix20 w jakim sensie najwyższy?
G Pro jest wyżej pozycjonowany cenowo.

1

@FcPortoFan1999 Tak na Info, specjalnie dla Trzaskowskiego zorganizowali by nie zarzucali mu, że nie przyszedł na żadną debatę.
@Kgorecki2500 Gdyby nie JKM to można by było zasnąć przy tej debacie. Zresztą czego można się dowiedzieć w 1 min wypowiedzi.

1

@Kgorecki2500 Pijany/naćpany albo małolat bezuprawnień. Niby to Mustang, więc tylni napęd i spora moc, ale trudno uwierzyć by normalny kierowca stracił tak panowanie przy ruszaniu.

1

@Kidd RvN moim zdaniem był bardzo niedocenianym piłkarzem. Wielokrotny król strzelców wielu rozgrywek, statystyki lepsze niż Szewczenko czy Henry, nawet w LM zanotował więcej goli od nich rozgrywając mniejszą liczbę spotkań.
To fakt, Ibrze jakoś brakowało szczęścia w LM. Jednakże patrząc na statystyki indywidualne i umiejętności piłkarskie to miał on je znacznie lepsze niż Szewczenko.

1

@Kidd Poza. Lepszymi napastnikami niż Ukrainiec byli Suarez, Benzema, Lewandowski, Henry, Drogba, Eto, Raul, Ibra, Van Nisterlooy, Aguero czy CR7, który później grał bardziej jak napastnik. Złota piłka dla Szewy to podobny przypadek jak z Nedvedem. Dostał ją bdb piłkarz, ale na pewno nie najlepszy na świecie.

1

@maroon Ciekawe czy złożą w takim razie wniosek o TS dla Tuska za złamanie Konstytucji

0

Kapitalne podanie, które przez każdego normalnego obrońcę zostałoby przecięte. Tragiczna Estonia.

0

@Jackazz Tak, gdzieś mi mignął nagłówek dzisiaj, że była obecna na evencie marki kosmetycznej w Warszawie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?