Tabaluga37
Dołączył/a: grudzień 2018
Wwa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 Poza tym nie wiem jak u Ciebie, ale ja przedłużając kilka miesięcy temu z nimi umowę podpisywałem ją na tablecie więc wali ściemą na kilometr.
5
@koksik2700 Nie, ja bym nic nie podpisywał, ewentualnie skontaktowałbym się z centralą i przedstawił sytuację.
0
@paweldunajecfcb posiadam Pro i są świetne. Jakość muzyki znacznie lepsza niż w zwykłych czy kiedyś dodawanych earpodsach na kablu. Super kompatybilność z sprzętem apple, natychmiastowe i bezproblemowe przełączanie pomiędzy sprzętami, bardzo wygodny kształt, brak problemów z wypadaniem z uszu nawet przy uprawianiu sportu, bardzo szybkie ładowanie. Podsumowując polecam, z tym, że na dniach ma wyjść wersja v2 więc może się wstrzymaj trochę bo stare pewnie trochę stanieją ;)
1
@cules100pro zegarownia, chyba największy wybór marek w różnych cenach, sklep legit, dwa zegarki tam kupowałem
2
@mekston Prawda jest taka, że obecnie kobiecy tenis jest na dużo niższym poziomie jak kiedyś dlatego też mamy takie niespodzianki jak zwycięstwo przez Świątek Roland Garros, czy teraz spore prawdopodobieństwo wygrania tego turnieju przez Greczynkę, która wcześniej nawet do ćwierćfinału nie weszła w turnieju wielkoszlemowym. Patrząc na czasy Radwańskiej to ona miała dużo trudniej o taki sukces rywalizując z takimi tenisistkami jak Williams w swoim prime, Sharapova, Azarenka czy Kvitova.
0
@Pawlak1992 Igrzyska to turniej drugoplanowy w tenisie. Nikt nie wymienia zwycięzców igrzysk tylko turniejów wielkoszlemowych. Niestety dzisiaj była w dużo słabszej dyspozycji bo greczynka nie grała jakiegoś kosmicznego tenisa poza dobrym serwisem.
0
@Piernik Nikt Ci nie powie co wydarzy się na rynku nieruchomości za 2 lata. Obecnie jest tendencja wzrostowa, która z pewnością jeszcze się utrzyma z względu na inflacje, która przy zamkniętej gospodarce osiągnęła rekordową wysokość więc łatwo przewidzieć, że teraz po jej otwarciu ona jeszcze wzrośnie. Deweloperzy pomimo kryzysu covidowego osiągali rekordowe przychody w zeszłym roku. Według mnie ceny mieszkań na przestrzeni najbliższych lat wiele nie spadną niestety.
0
@Denver Daj sobie spokój z taką firmą. Rodzice są na etapie zakupu okien do domu i sami się wpraszają by przyjechać zrobić pomiary i sporządzić wycenę za darmo bez względu na to czy się zdecydujesz na ich firmę.
0
@AlexDark00 Taak, odczuwa się w grze, że to jest jednak zboostowana karta Depaya i moim zdaniem warto dopłacić. Karty, które mają podniesiony overall co najmniej o 2 to już zazwyczaj są odczuwalnie lepsze karty w grze od ich podstawowych złotych wersji. Nie wiem jaki masz skład, ale na ŚPO super też jest Dybala co masz go obecnie w SBC. Jeśli miałbyś do niego zgranie to nawet bardziej bym polecał Ci go zrobić niż Depaya brać na ŚPO.
1
@AlexDark00 Odpuść sobie te legendy bo tylko stracisz na nich coinsy. Musiałbyś pokazać skład żebym dokładnie mógł coś poradzić, ale Depaya if 87 polecam. Sam nim gram na ataku i jest bardzo dobry a na ŚPO też powinien dać radę.
0
@cules100pro Niee. Oczywiście dalej jest sporo wrzutek, ale jest również sporo szybkiej gry kombinacyjnej i prób szybszego wyprowadzenia piłki prostopadłymi podaniami. Ogólnie Real gra ciekawiej i lepiej, ale dalej im brakuje tego zęba z przodu.
1
Szkoda Legii bo szanse na gola były. Czas by wreszcie Vukovic przeprosił się z Carlitosem bo z Kulenovicia żaden strzelec.
0
@ArterkHD Ciężko tak w ciemno komuś polecić zapach. Szukasz jakiegoś letniaka czy bardziej coś uniwersalnego? Osobiście na teraz mega polecam versace pour homme. Świetny świeżak, ale z powodzeniem można używać go też i w innych porach roku. Tak to klasyk, który raczej większości siada dior sauvage i dosyć podobny, ale świeższy zapach Bvlgari Aqva Amara.
0
@cules100pro gomez.pl , asos , peek&cluppenburg
0
@BarcaInfo
Też nie macie o co mieć bólu dupy. Ok seaty to nie marka premium, ale również są to fajne auta. Do tego dochodzi element patriotyczny bo niektórzy chyba nie wiedzą, że seat jest marką z Katalonii.
4
@Mns21 Dziwny ruch City. Ściągaj za tyle kasy solidnego stopera ok, ale za podobną cenę mogli by powalczyć o lepszego De Light'a. W mojej opinii mocno przepłacony transfer.
0
@PatrykBarca Cała ta ich repra jest słaba. Lewandowski na MŚ też za rewelacyjnie nie wyglądał więc nie wysuwałbym wniosków od razu, że Jovic to kiepski transfer. Nie jest to na pewno napastnik, który będzie się cofał i będzie brał grę ofensywną na siebie, ale otoczony dobrymi graczami, z którymi będzie mógł pograć nie jest powiedziane wcale, że się nie sprawdzi.
0
Nike flyknit racer tak jak wyżej. Raczej nie do dostania, ponieważ Nike w tamtym roku wycofało ten model z produkcji i jedynie zostały jakieś pojedyncze rozmiary w różnych kolorystykach. But ogólnie bardzo fajny na lato z względu na przewiewny flyknit, jednak często ludzie narzekają na ściąganie stopy do środka przez wąską podeszwę, ponieważ to buty biegowe. Ich droższy brat flyknit trainer nie ma tego problemu i ogólnie są raczej wygodniejsze dlatego też polecam również na nie spojrzeć szukając butów na lato.
2
Nie przesadzajmy, raczej nie ma jakiś mocnych kandydatów do walki o 3 miejsce, a RM będzie miał luźny terminarz więc swoje pkt uciuła nawet taką grą.
0
Zna ktoś jakąś stronkę gdzie znajdę linki do acestream lub sopcasta meczów w ten weekend bo po problemach z redditem trochę ciężka sprawa się zrobiła z ich znalezieniem. Z góry dzięki.
0
Przykro mi, ale taka jest prawda. Popatrz na ostatnie mecze RM i w jaki sposób zdobywał bramki. Widać zdecydowanie, że po odejściu Ronaldo zrozumieli, że muszą zmienić trochę swój styl gry bo poza jakimiś stałymi fragmentami gdzie mogą się włączyć Varane i Ramos to jakiegoś wielkiego zagrożenia w powietrzu nie tworzą. Ponadto posadzenie Marcelo w ostatnich meczach też miało na to wpływ bo to on był mistrzem niezliczonej ilości wrzutek w pole karne.
0
Właśnie to jest najśmieszniejsze w RM, że gracze grający w defensywie to jedne z największych nazwisk na świecie i indywidualnie uznawani często za najlepszych na swoich pozycjach, a tak naprawdę nigdy nie stworzyli razem jakiegoś muru nie do przejścia i co sezon tracą sporo goli.
0
Real teraz wcale tak dużo nie dośrodkowuje. Dużo Vinicius kreuje z Benzemą grając na jeden kontakt.
0
Hazard również ma zawsze dużo udanych dryblingów w meczu. Jak dla mnie Hazard, Ney i Messi maja zdecydowanie najlepszy drybling spośród grających obecnie graczy. Który najlepszy? Moim zdaniem zdecydowanie nie da się tego stwierdzić bo Ney często nadużywa dryblingu a Hazard i Messi zdecydowanie umiejętniej korzystają z swoich umiejętności i nie zaliczają takiej masy strat.
0
Fajnie jakby mu się udało, ale niestety bez potężnego zaplecza finansowego to niestety ciężko w Hiszpanii będzie mu stworzyć klub na miarę europejskich pucharów. W Anglii nie ma takiej dysproporcji finansowej i nawet kluby z drugiej połówki tabeli stać by przeprowadzać spore transfery, a co za tym idzie zbudować mocną ekipę jeśli te inwestycje będą trafione. Teraz nawet by budować zespół na dobrze rokujących juniorach trzeba mieć kasę bo kosztują horrendalne sumy.
3
Przecież on już nie gra w pierwszej drużyny i został odsunięty po tym jak odmówił przedłużenia kontraktu. Najbliższe pół roku spędzi w rezerwach.
0
Co to znaczy swój dzień? Barcelona przez ostatni rok tak naprawdę nie mierzyła się z rywalem, który również był w bardzo wysokiej formie, więc na razie ciężko ocenić jednoznacznie potencjał tej drużyny. Liverpool prezentuje rewelacyjną formę i na dzień dzisiejszy to raczej drużynę z Anfield stawiałbym jako faworyta, jednak wiadomo na wiosnę to wszystko może się zmienić i z całą pewnością byłby to wyrównany dwumecz. Wygrałaby drużyna, która byłaby skuteczniejsza bo z całą pewnością obie ekipy stworzyłyby sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki.
1
Wątpię mimo wszystko widać po nich, że nie mają już tych 25lat i mają słabsze momenty w sezonie, do tego dochodzi fakt, że odpuszczają mecze swoich repr i pojedyncze klubowe, co kiedyś nie miało miejsca. Nie zmienia to faktu, że jeszcze przez kilka lat spokojnie będą czołowymi strzelcami w Europie strzelającymi po 40+. Tak swoją drogą nasz Robciu też ładne liczby wykręca od kilku lat i trzyma stabilny wysoki poziom.
0
Raczej nie inaczej, Messi kiedyś strzelał po 91 więc mocno obniżył loty.