TadeuszK
Dołączył/a: lipiec 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sportowiec na poziomie i inteligent.
0
Panie Skowronek ,do wiosny daleko,to dlatego fałszuje pan melodię?
0
Głupoty hiszpańskich sędziów.
2
Nie chciał się poddać operacji,a klub musi płacić za L4.jemu jest tak wygodnie i zapewne dobrze.Sielskie życie w Barcelonie.
0
Lewandowski nie zasłużył na MVP.Lepsi byli:Raphinia,Pedri,Casado,Cubarsi,Inigo,Pau Victor.
1
Człowieku,odpuść sobie Ferrana.
0
Lewandowski nie dał im pracy w Hiszpanii, oni pracowali u niego w Polsce i przeniósł ich Katalonii żeby było taniej.Nie stać go na miejscowych pracowników.Jesteście kibicami Barcy,dlaczego macie wrogie nastawienie do Hiszpanów?
0
@Commando W Hiszpanii prąd jest droższy o 80%,tam niema węgla.
0
Wygląda optyministycznie i barwnie,oby się powiązało z przyszłością klubu.
4
Był taki trener który w każdym meczu wystawiał w wyjściowej 11-ce Gaviego i Pedriego(juniorów) i skończyło się to grożnymi kontuzjami i wielomiesięcznym leczeniem.Tacy chłopcy jeszcze rosną i rozwijają się fizycznie,nie mają jeszcze do końca ukształtowanej masy mięśniowej.Przeciążenia powodują b. grożne kontuzje i urazy psychiczne..
0
Ansu Fati nie był by gorszy od Ferrana,wręcz twierdzę że pobiłby go na głowę.Bez gry to i o Yamalu nie wiedzieli byśmy co potrafi i ile jest wart.
3
R.Lewandowski powinien dać sobie spokój z grą w reprezentacji i w Barcy po tym sezonie,wtedy historia lepiej go zapamięta.
0
Najważniejsze:dlaczego de Jong sam nie ujawnił swoich poborów!
0
Lewy jak by miał trochę honoru to obniżyłby pobory przynajmniej o połowę,jego gra więcej nie warta.Zaproponował Laporcie grę do 40-tki i wtedy z obniżoną gażą,Prezydent odrzucił.
0
Osasuna rozbiła nas po szybkich atakach i kontratakach skrzydłami.byliśmy wolniejsi.Nawet po wejściu Raphini i Yamala sytuacja się nie zmieniła,było klepanie wokół pola karnego z czasów Xaviego.Nie radzimy sobie gdy rywal stawia autobus a też gdy atakuje szeroką ławą .Nasza gra to ofensywa z dużym wsparciem pomocy i bocznych obrońców.wypuszczanie Yamala do piłki a nie podanie piłki do nogi.W składzie na mecz nie powinien się znaleść Ferran, Martin i .Dominguez.O Lewym nie będę pisał szkoda słów.Sztab trenerski się nie popisał,Fati przygotowany ,nie wchodzi-zdołowany.
1
Zaczyna wojnę z klubem,jest mądrzejszy od specjalistów medycyny.Jak może grać skoro jest na urlopie tacierzyńskim.
0
Królem strzelców La ligi zostanie Mbappe lub Vinicjus.Co mecz strzelają karne dla Realu,mogą pobić rekord.Och ten Real to ma dobrze.
0
W ocenie meczu to drugi Xavi.
0
Po czerwonej kartce drużyna się rozsypała.Zobaczyliśmy najgorszą Barcę z ubiegłego sezonu.Żaden z kapitanów nie zareagował,lub nie potrafił.Najgorsze,brak reakcji doświadczonych piłkarzy.Ostatnie 2 mecze pokazały jak słaby jest Lewandowski,człapie,bez szybkości.nie szuka pozycji,piłka odbija mu się od nóg.No i to odgrywanie do tyłu.Ferran,Raphinia lub młodzieżowiec(Fati,Wiktor)byli by bardziej kreatywni i też skuteczni.Już musimy wykreować nową 9.Dawać odpoczywać Yamalowi,przykład to Gavi i Pedri jak zostali zajechani.W tym meczu brakowało też pozytywnej,mobilizującej reakcji trenera.Spóżnione zmiany i nie w pełni trafiony skład.
3
No i zaczyna się sprawdzać przed transferowy czarny scenariusz.
0
Okey.Ciekawy pierwszy występ..
4
Lewandowski niby grał,jak drewniany kołek stał.
0
Niech Lewy mniej gra w Barcy to szybciej odejdzie.
19
Pedri daje się lubić.
0
Wszystko jest dobre do tej pory ale najlepsza jest synergia między trenerem i zawodnikami.
3
Jeszcze powinien napisać pan że jest walczakiem.Wczoraj znowu 3 pudła.W wyjściowej 11 był jednym ze słabszych piłkarzy,tak jak i w poprzednim meczu,Słabe przyjęcie piłki i straty...
0
Znałem jego umiejętności nieżle ale wczoraj zaskoczył mnie b.pozytywnie.
0
Jak zobaczyłem że leży i płacze pomyślałem że stało się najgorsze i stało się.Trzymajmy za niego kciuki.
1
Za byle jaką kwotę aby sprzedać,a nietykalni za 20 mln pewnie się śmieją.
1
Nawet Faye nie potrafili sprzedać,miało być 12mln.