TadeuszK
Dołączył/a: lipiec 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lewandowskiego uznali za lewego.Potwierdziła się opinia szatni.
0
Potwierdziło się że szatnia nie lubi Lewego.
0
Jaką namiastką,był jednym z gorszych zawodników zespołu.Podanie Lamine w ocenie punktowej 2x lepsze niż 2 gole.W Grze dwie okazje i dwa pudła.Pod latarnią jest najciemniej.
1
@ban_ash Zwalniał grę to de Jong a kupno Olmo po tej cenie to wyrzucone pieniądze.Transfery Barcy w ostatnich latach sięgają dna nieprofesjonalizmu.
1
Pierwszy raz w pełni zgadzam się z p. redaktorem.Odejście Gundogana b.negatywnie odbije się w europejskiej piłce na Barcy. Wypożyczają zawodników do innych klubów i jeszcze opłacają ich kontrakty.Lewy jest nie do ruszenia i blokuje rozwój młodych zawodników. De Jong i Lenglet nie grają a pobierają najwyższe apanaże(Lewyi out).Laporta i Deco swoimi nieprofesjonalnymi decyzjami transferowymi doprowadzą klub do wieloletniej zapaści.Zobaczmy jak Atletico uzupełnia skład graczami z najwyższej półki.
1
Ktoś wtajemniczony niech napisze dlaczego ucichła sprawa transferu Nico.A może zapytam Lamine Yamala.Po meczu z Atletico ruszy?
0
Limity dla transferu Nico obowiązują dla Chiesy nie.Artykuł o niczym.
2
Było i jest w Barcy wielu co niewiele jej dali ale w apanażach górowali:Couthinio,Dembele,obecnie de Jong,Lewy.Franki miał najwyżej kilkanaście meczów na wysokim poziomie.Niespełniony talent i nadzieja.Jego i Bercika nawet buldożerem nie wyciągnie z tego raju.
0
Bayern za Olmo nie zapłaciłby więcej niż30 mln.Droga do bankructwa jest krótka.Jak wyzdrowieje Pedri i Gavi będzie tylko zmiennikiem.Problemem w Barcy jest Lewy i de Jong ,nie tylko finansowym ale i kadrowym.
0
Olmo-dużo pochwał pod swoim adresem,najważniejsza będzie ocena kibiców w czasie i po meczach, oczywiście jeżeli nie będzie grzania ławy.
1
Był sprzedany a teraz został wypożyczony,jak zwykle kabaret.
0
Walczak ty nie jesteś walczakiem,tylko ogórkowym pismakiem .Chyba padnę.
3
Chłopie,powaliło cię.
0
Jeśli kupią Olmo to będzie ponadczasowa kompromitacja Laporty i Deco.Obowiązywała maksyma:kto porzuca Barcę nigdy do niej nie wraca.
1
Jeśli kupią Olmo tzn. że w tym klubie są sami amatorzy w pionie piłki nożnej i w finansach.Ostatni rok to same niewypały łacznie z Lewym,który otrzyma teraz 2 mln podwyżki.Będzie długa ławka grzejących siedzenia. A tak na koniec czy można wierzyć pismakom z sezonu ogórkowego?
0
Zapytajcie Yamala on zna decyzję Nico.
0
Pep jest mądrzejszy od wszystkich co chcą o kupić.Redaktorze,za ostatnie zdanie uderz się mocno w głowę.
0
Jak by był potrzebny w drużynie to miałby już umowę.
0
SZanujący się klub nie wyceni Olmo na więcej niż 40 mln euro.Więcej mogą zapłacić tylko arabscy właściciele.On nie jest wart większych kwot.Pytanie na jaklej pozycji miałby grać w Barcy.Pozycje dla niego są zajęte,chyba że odejdzie Lewy,ale on nie pozbędzie się przynależnego mu luksusu.
0
Lewandowski jak by miał honor powinien już odejść z Barcy.
0
Pod latarnią jest najciemniej,taka treść komentarza.
0
A co z Nico,zostaje z Laminem?
4
@Wiking88 To była mobilizacja i dodanie siły i pewności siebie perełce a ty jesteś ponurym szowinistą.
3
Pierwsze to sprzedać Lewego.Apanaże za trzech a pożytek będzie niewielki,może nawet mizerny.
0
To piłkarz kontuzjogenny,już wcześniej były tego symptomy,oby nie było jak z Dembele.
2
Płytkie wynurzenia
2
Tak by zrobił każdy rozumny piłkarz ze względu na szacunek do klubu który go wychował.Lampa oświeć się.
0
Żeby Barca odżyła powinien odejść Deco i Lewy.
0
Olmo to nie gracz dla Barcy,byłby następny sztywniak do pary z Lewym. On też out.
4
Było nieżle wszedł Lewandowski nastąpiła katastrofa.