0

@Elvisek Miał, tyle że dawno po tym jak zostaliśmy mistrzami.

2

@pato1234 Zaczął? On zwariował, że w ogóle tą wojnę wywołał

0

@Kusco15 Czemu propaganda miałaby myśleć w kierunku zakończenia? Rosja to nie USA czy inny cywilizowany kraj, który ma rzeszę tęgich głów na różnych stanowiskach będzie dążyć do korzystnych rozwiązań, w kacapii rządzi Putin i ma być wszystko jak on chce. On chce wygrać tą wojnę bo to jego być albo nie być więc i propaganda będzie działać tak jak chce, nawet jeżeli mieliby być orkiestrą na Titanicu.

12

Haha dobre... Może i by było o czym dyskutować, gdyby Realowi rzeczywiście nie wystarczyło. Tyle, że klubom którym nie wystarcza to grają o wszystko a Real?
Z istotnych pucharów zebrali dwa dublety w ciągu ostatnich 20 lat, nigdy nie potrafili walczyć na 3 frontach, walka na 2 frontach to już była dla nich katorga a wielcy Królewscy puchar swojego Króla zdobyli 3 razy w ciągu 30 lat i im to ewidentnie wystarcza, bo każdy kolejny sezon to kompromitacja.
I tam się niby trudno gra? Valverde wygrał ligę bez porażki, zdobył dublet, był 2 mecze od trypletu i co? Nie było dnia, gdzie opinia publiczna nie wymaga od niego więcej.
A w Realu? Gra pod Zidanem była paskudna, każdy widział że wynik lepszy od gry i zapuszczanie składu, ale wystarcza się przecisnąć po meczu gdzie połowę roboty wykona obrona rywala a drugą połowę dołoży sędzia.
Gdyby Lopetegui wygrywał przynajmniej 4 na 5 spotkań po wymęczonym 1-0 to by mógł siedzieć nawet do dziś na stanowisku, bo w Realu liczą się tylko wygrane. I nie jest to komplement, bo każdy klub z czołówki ma taki cel.

7

@trolownik Tylko w sumie z Messiego to się śmiali całą karierę, że sobie niepowodzenia w LM odbije strzelając masę goli ogórkom a Lewy w dwumeczu z jakimś Villarealem, który ma znikome szanse, żeby w przyszłym sezonie zagrać choćby w lidze konferencji strzelił jednego gola i "robota zrobiona".

2

@hardmind Zrównanie z ziemią Mariupola to oczywista tragedia humanitarna i czyste barbarzyństwo, jednak z punktu widzenia celów wojennych akurat to co tam kacapy narobiły to idealny przykład tego jak są słabi. Nie mając szans w ofensywie na dalszą część Ukrainy równają z ziemią miasto, które miało być ich, jako szlak między Donieckiem a Krymem.
Taktyka spalonej ziemi tylko że odwrotna, gdzie to ofensywa pali ziemię którą chce zająć. Jeżeli się ruskim uda przejąć to "miasto", to nic im to nie da a w razie zakończenia wojny kompromisem w którym kacapy przejmą wschód Ukrainy, to dzień dobry, kolejne miliardy dolarów na odbudowę, żeby jakkolwiek zagospodarować ten teren, pyrrusowe zwycięstwo.

0

@barcelonaLM Zatopienie tego pływającego gówna akurat byłoby wzmocnieniem dla Rosji. Ogólnie likwidacja ich sił morskich to wzmocnienie dla ich armii bo nie będą już bulić za utrzymanie tego szrotu, ale Moskwa jest wybitną jednostką, która kosztuje fury forsy a nie ma praktycznie żadnej użyteczności bojowej. Dowództwo marynarki zapewne jest to na rękę, bo już nie muszą się wozić z tym nieudolnym banerem propagandowym.

0

@BorzyKrzys Czy ja wiem, czy to "spokojne" społeczeństwo? Ludzie z pokolenia 50+ pamiętają dobrze krew rozlewaną przez IRA a do dziś funkcjonuje kilka post-IRA ugrupowań terrorystycznych. Oni raczej z przemocą są zaznajomieni. A kwestia homoseksualistów to może być niestety kwestia religijnego prania mózgu. Irlandia jest mocno katolicka i też dość bojowa na tym punkcie (szczególnie w kwestii walki z protestantami z Irlandii Pólnocnej).

0

@Nhyz Ghost of Tsushima

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@AmigoBlancos Buta? Już pomijając Real, Barce czy jakikolwiek klub czy nazwisko na świecie, każdy jeden dowolny puchar czy nagroda piłki nożnej ma wartość praktycznie zerową, jest niczym jak i cała piłka nożna. Bandą chłopców biegających za balonem i nic więcej.
Po co ci chłopcy biegają za balonem? Żeby dawać rozrywkę widzom, to ich jedyny cel w życiu - dać mi jako widzowi zabawę a do zabawy potrzebna jest ładna piłka.
Zeszłoroczne mistrzostwo Atletico nie znaczy dla mnie nic, bo co z tego że mają puchar, jak ja większości ich meczów nie byłe w stanie oglądać bez krwotoku z oczu? Z tego powodu masa ludzi w ogóle nie ogląda naszej rodzimej ligi mimo że żywo piłką się interesuje. Po prostu ludzie nie są w stanie znieść bólu oglądania tak pokracznego i topornego futbolu.
Dlatego też to, że Real notuje jakieś wyniki nie ma dla mnie żadnego kompletnie znaczenia, jeżeli robią to po wymęczonej i wykrwawionej grze i tak było też wczoraj, paaskudna gra i dobry wynik. Mecz emocjonujący ale głównie dzięki temu, że Chelsea to kompletne placki i dają sobie wbijać gole jak frajerzy, ale to zasługa Benzemy, gdyby nie on to ten dwumecz byłby tragiczny.

0

1. Nie daje Benzemie pałętać się samotnie w polu karnym
2. Daj szybkiego obrońce koło Viniciusa jednoczęśnie wykonując punkt 1.
3. Wygraj mecz z Realem
Trudne do wykonania? Wielu ogórów a nawet Sheriff w tym sezonie dali radę to zrobić, ale dla Chelsea za trudne, lepiej stracić w dwumeczu 4 bramki w ten sam sposób

0

@koksik2700 Jako forma zbiórki to całkiem ok, jeżeli ma być to forma realnej inwestycji z myślą o zysku, to raczej nieopłacalne. Maksymalna kwota wpłaty to 20,000 zł, 2300 zł zarobku po roku. Niby lepsze to niż lokata, ale bardziej ryzykowne jak mu się ten biznes wysypie, ale jak o realny zarobek chodzi to nie powala, chyba że ktoś kompletnie nie ma co robić z kasą.

1

@Rust_Cohle Co ty ćpiesz? Mam kibicować Realowi żeby zaszedł daleko w LM na czym zyska górę hajsu, żeby mieli większą szansę przegrać w lidze w której musiałby się wydarzyć cud, żeby przegrać? Real potrzebuje 13 punktów i to tylko w sytuacji gdy my ani Sevilla nie stracimy ani jednego oczka do końca sezonu czyli im wystarczy wygrać 4/7 spotkań i jeden mecz zremisować gdy my musimy wygrać wszystkie 8 spotkań grając do tego w Lidze Europy.
Większa szansa jest, że by im teraz Chelsea zrobiłą remontadę i wbiła manitę przez co całkowicie posypią się morale, niż to że grając 2 mecze więcej będą tak zmęczeni, że nie dadzą rady uciułać 4 wygranych z ogórkami.
Z resztą, jak będzie trzeba to im sędziowie pomogą. Pamiętasz końcówkę sezonu 19/20? Nie mieli miejsca na pomyłkę to w 10 meczach wynik ustawiło 5 karnych.

0

@ShawnC Opierasz się tylko na głośnych nazwiskach z mediów i plotek. Tyle, że było już wielokrotnie w mediach powtarzane, że Lewandowski jest w kręgu zainteresowań ale nie jest żadnym priorytetem i albo przyjdzie na warunkach Barcy albo nie przyjdzie w ogóle bo Barca się po niego schylać nie będzie. Suarez zaproponował się sam.

0

@BulaKG Ma problemy w obronie z szybkimi i wybieganymi zawodnikami, takie same problemy ma każdy nasz obrońca poza Araujo a także każdy kto grał na tej pozycji od odejścia Alvesa.
Za to w ataku daje więcej niż Dest, Roberto i Semedo dali kiedykolwiek a i statystyki fajnie mu rosną.
Przykładowy Semedo uzbierał 2 bramki i 11 asyst w 124 meczach, Alves ma 1 bramkę i 3 asysty w 11 meczach

2

@Tomix_83 Z tym, że Lewy ma 34 lata i rok do końca kontraktu. 30 milionów teraz czy zero za rok?

0

5

Luuk... Miałeś strzelić golden gola a nie golden boya.

2

To co, niekorzystny wynik to 2 minuty doliczymy?

0

Lenglet kupił sobie dodatkowe minuty na ławce

0

Zbita głową z kilku centymetrów na rękę, ręka naturalnie ułożona w przypadku ruchów jakie wykonywał i to jest karny? Widziałem bardziej oczywiste ręce, których nie gwizdano

1

Jak zawsze... Barcelona powinna się pokłócić z tymi mafiami FIFA i UEFA, powinni nałożyć zakaz kadry tak jak się odgrażali i w okienku reprezentacji powinniśmy organizować sparingi.
Zawsze jest to samo, że gramy świetnie, potem przychodzą te gówniane mecze reprezentacji i po powrocie gramy piach.

0

Co to miało być? Czemu nie ma faulu i kartki xD

0

@Zielu2001 Mówimy o mądrym wydawaniu pieniędzy. Wydać 105 milionów na nie do końca udany transfer w dzisiejszych czasach to nie jest jakiś objaw niemądrego wydawania pieniędzy, skoro takie stawki są na rynku.

0

Moja propozycja uatrakcyjnienia futbolu: W meczu lidera z wiceliderem nie może być remisu, w razie braku rozstrzygnięcia dogrywka i karne.

2

0

@Zielu2001 No ta, niemądrze. Nie to co np. 300 milionów na Hazarda, Jovića i Rodrygo z czego tylko ten ostatni coś sobie pogra od czasu do czasu.
Albo 130 milionów za Felixa.

2

@BorzyKrzys City ma taki plus, że ich szejk jest na wojnie z UEFA. Nie ma u nich chodów a raczej są ciągle na celowniku, więc tutaj nie ma przynajmniej obawy, że kasą sobie szejk załatwia jakieś lewe interesy i musi dbać o FFP.
PSG tego nie musi, bo jak je złamie to same sobie zamknie śledztwo jak to miało miejsce kilka lat temu po transferach Neymara i Mbappe.
Jednych i drugich nie lubię za tworzenie patologii, ale jednak City > PSG, nie uprawiają korupcji, hajs wydają z głową, nie kupują gwiazd byle droższa, nie prowadzą też agresywnej polityki wobec innych klubów, nie są toksyczni i nie więżą piłkarzy gdy się szejk obrazi a ich piłka nożna jest ładna dla oka.

6

Walić to, że Ukraińcy mają traumę, to jest akurat najmniej istotna sprawa.
Kilka kilometrów od naszej granicy barbarzyńską wojnę bez żadnych zasad toczy państwo partaczy i idiotów, które dysponuje bronią międzykontynentalną.
Używanie syren w jakichkolwiek okolicznościach innych niż alarm bezpieczeństwa to już jest przesada i wybitny brak odpowiedzialności, użycie jej w sytuacji realnego zagrożenia to już powinien być trybunał stanu dla rządu który wydał takie "polecenie" oraz sąd dla każdego samorządowca który to polecenie wykonał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?