0

Bayern musisz! (znaki)

0

Czyżby Pachoł v. 2.0?

1

Pasowałby tam. Śmieszny piłkarz w śmiesznej lidze.

8

Żodyn się nie spodziewał

1

Biela Blanco. Bielszy nie będzie

1

Przecinka zapomnieli tak? 4,8 mln?

0

@herkin13 Z tego co czytałem gdzieś na fb to mają ruszyć za kilka dni.

13

Bardzo go lubię, szkoda, że tak krótko u nas grał.

0

Pytanie czy Romano potwierdza, bo to pewniak jest.

22

Mam nadzieję, że to ostatni wpis o Nico w tym cyklu.

0

Może nie przeszedł do lepszego klubu ale za to kibice jego "klubu życia" go nienawidzą xD

5

@Wojtek84 Nufyn. Mają katarskie pieniądze. My nie mamy.

23

Ja to bym chciał by Real przegrał ale dopiero w finale. Raz: nie wygrają xD Dwa: najwięcej meczy = największe zmęczenie. A że zarobią trochę więcej to nie ważne bo i tak mają hajsu jak lodu.

0

@MroQ Rozwiązanie na 2/3 mecze bo później się połamie.

0

Zatem niech powie TAK trybunom.

2

@platki_owsiane Imo to nie jest głupie rozwiązanie. Dostaniemy +/- 30 mln za sabotażystę, który więcej szkodzi niż przynosi pożytków. I zwolnimy spory kontrakt w płacach. Bliźniacza sytuacja była z Umtitim, ale z niej nie skorzystaliśmy i tylko na tym straciliśmy.

0

I pomyśleć, że kilka lat temu p$g dawało za niego (nie pamiętam już ile) grubo ponad 100 mln....

10

@Elvisek Miejsce urodzenia: Esplugues de Llobregat – miasto w północno-wschodniej Hiszpanii w Katalonii.

14

@slayer To ich nie czytaj. Proste. Wielu ludzi interesuje co się dzieje w obozie głównego rywala.

6

@Tomasz1010 Ja nie wiem. Wy to na kalkulatorze oglądacie? XD Na telefonie banalnie jest ogarnąć adblocka a na komputerze jeszcze łatwiej. Od kilku lat nie miałem na tej stronie reklamy.

2

@JORD10 To się dopiero po zakończonym okienku dowiemy w jak głębokiej jesteśmy dupie i jak bardzo się tam urządziliśmy.

1

@dzrpn Sportowo mimo całej niechęci minimalnie Vini. Jeśli chodzi o zachowanie na boisku jak i poza nim to zdecydowanie Nico. Całościowo: Nico.

0

@Recber Przeglądarka z wbudowanym Adblockiem (czy to na komputerze czy to na telefonie) robi brrrrr.

0

Najlepszy wywiad ever

0

@zabibarca Nie daje się spacji przed pytajnikiem :)

1

@zabibarca Przejrzałem swoje komentarze i nie pisałem. I co teraz?

0

Kto to w ogóle jest xD

0

Jak wygląda sprawa Nico z kontuzjogennością? Łamliwy czy raczej zdrowy?

0

@gracianho7 Przecież tu ani słowa nie ma o Martinie gościu XD

12

"Anglicy od jakiegoś czasu poszukują następcy dla Edersona, który dość często odnosi urazy." Dobrze, że Marek jest bezkontuzyjny xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?