TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ten gość pierd... XDD
1
@Rastafarnianin Dokładnie. Jak Rapha z Yamalem wrócą to chętnie bym zobaczył Rasforda na napastniku a Rapha i Yamal skrzydła. Można nawet Rashford, Yamal skrzydła i Raphę na ataku sprawdzić.
0
Oni są zje..ani. Potem jest płacz czemu piłkarze łapią kontuzję i są zajechani. Dowalić jeszcze ze 4 jakieś gówno puchary, gracze wytrzymają.
0
Czemu oni kupili tego gościa... obok Coutinho i Dzbanbele chyba najbardziej wywalony hajs w błoto.
0
@directedbyfcb A gdyby nie on to by z 6/7 było.
0
@Lionel_Messi10 Jemu to akurat nie grozi raczej xD
0
Szczęsny chyba najlepszy z Barcy. Przy żadnym w z goli nie zawinił a i wyciągnął kilka strzałów.
2
Drużyna dostaje 4 gole na dziurę (a luźno mogło być z 6/7) i jej zawodnik dostaje MVP. La Liga w pigułce XDD
0
@MeAndSwan Są tacy? Obaj to utylizacji.
2
Już widzę ten soczysty filmik z punchem od Footrolla. Nie mogę się doczekać XD
1
@RC28 Bo łobełcik musi
0
@nekker przecież to był ewidentny karny. W kompletnie nie groźnej sytuacji. Spryt napastnika, głupota obrońcy.
2
@RC28 To dlatego bronimy mistrzostwa? Bo w tej skorumpowanej lidze nie da się wygrać z "realikiem"? Gościu, jak pijesz to nie pisz xD
1
@dawidlampa W pełni się zgadzam i popieram
0
@Barca-Messi10 No w 2 połowie nas nie było.
2
Tak czy siak 1:2 to najniższy wymiar kary.
0
@ShawnC Kounde jest wolny xDDD Nic głupszego w tym tygodniu nie przeczytam
0
A pytać nikt im nie zabrania :)
3
@Rupert_Haubica Ale do czego tu się przyczepiać? Bardzo oczywisty karny.
13
E tam co się będziemy rozdrabniać? Alvarez i Haaland. (Może uda im się znaleźć jakieś złoże ropy naftowej pod Camp Nou? xD)
6
Cyk zmyślony uraz jak u białych, pora na CS'a
1
Bramka mocno obsadzona xD I mam nadzieję, że Yamal nie zagra o ile nie będzie jakiejś katastrofy pokroju 0:2 po pierwszej połowie.
9
@Dankho94isback W tej wyliczance zapomniałeś o największym boiskowym dzbanie i bandycie białych. O pepe. Ale serio, nawet nie patrząc na te kwiatki to Carva był kiedyś normalniejszy.
12
@Dankho94isback On ma tak tępy ryj, że nie da się go lubić. Jeszcze kilka lat temu był normalny i ogarnięty. Po 30 mu odbiło.
2
Jest rok 2025 a ludzie dalej nie potrafią ogarnąć sobie adblocka XD
11
@wariacik96 I rzut karny dla realu... a nie, to już było.
1
Czyli jeśli Wojtek zrobi Senegal i dostanie czerwo to jesteśmy w głębokiej dupie xD
0
@ali3gator Będzie beka. Chłop się za Babę przebrał.
0
@PatrykBarca A pojawił się u nas.
0
Imo powinni wygrać gracze, którzy w obecnym footballu nie mają szansy. Vitihna, Mendes i Hakimi