2

@JimMorrisonFCB Zazdraszczam trochę, że tyle dobrego kina przed Tobą :) Ja Bondy z Danielem Craigiem oglądnąłem po parę razy każdy :)

2

Lewis dostał karę 10 pozycji na starcie za fryzurę i ubiór. Bardzo dobrze. w końcu FIA na coś się przydała :)

1

@amanter Bombardowanie wiadomościami z jednej i drugiej strony. Czasem nie wiadomo w co wierzyć, a w co nie.

0

@IronSanHybrid Z mojej strony to ja miałem na to wylane. Awaria to awaria, rzadko używam fb, już częściej whatsup. Ale jestem wstanie sobie wyobrazić skowyt tych którzy uważają, że Świat bez fb nie istnieje :D i mam z nich polewkę

1

@DLFCB Generalnie żaden z tych bogaczy niema tych pieniędzy na ile jest wyceniany. I nigdy też tyle by nie dostał jakby postanowił się spieniężyć. To bogactwo to tylko wartość akcji, różnych spółek które posiada. W rzeczywistości oni mają kilkaset razy mniej. Oczywiście nie narzekają, ale nie jest to realna gotówka.

0

@FCB24 Oczywiście, ale klub jest teraz w ogromnym upadku. Gdzieś musi być ten moment odbicia, ale pytanie czy to już teraz. Xavi może zostać bohaterem, który wzmocni klub, ale większe prawdopodobieństwo jest, że stoczą się jeszcze dalej.

1

@Coutinho007 Ok, przyznaję rację. Jeszcze Lucho. Prowadzi reprezentacje co jest ponoć większym zaszczytem. Dobrze pamiętam, że to on raczej z barcelony odszedł niż został wywalony ?

0

Na miejscu Xaviego mocno bym się zastanawiał czy przyjść do klubu. Generalnie każdy trener powinien się nad tym zastanowić. Patrząc w przeszłość to tylko Guardiola coś znaczy teraz. Reszta trenerów ma zrujnowane kariery oraz psychikę przez czas w Barcelonie.

0

@Pawel13sz Ten to ma luz. Pieniążki wpadają :)

1

PSG z taką paką i przegrywa 2:0 ...

4

Ja już nawet zapomniałem, że gdzieś w składzie mamy Dembele i Aguero :)

5

@Przemek2323 Gdzie źródła, prawdziwe dowody w tym tok.fm, że akurat przedostali się przez tą granicę, a nie inną i to w takiej ilości ? Ja też sobie mogę napisać, że 1438 Wietnamczyków przedostało się przez granicę Czesko-Słowacją do Austrii. Tyle samo jest wart taki wpis

0

@Tasde Dokładnie tą samą kartę kupiłem wtedy. Dzisiejsze ceny to szaleństwo

0

@Tasde Ja kupowałem swoją kartę 2 lata temu za 2400 zł i była jedną z mocniejszych wtedy. Widziałem jakiś czas temu, że ta sama karta potrafi dziś kosztować nawet 3500 zł :D

1

@Toretto Jako taki poradnik / opinie zawsze korzystam z forum.pclab.pl. Tam masz opisane sklepy, zestawy polecane, przedziały cenowe itp. Najlepiej wyjdziesz jak wszystko pozamawiasz z różnych sklepów i sam złożysz. A jak nie wiesz jak to zrobić to najlepiej z jakiegoś sklepu gdzie masz blisko by odebrać osobiście. Morele, Xkom, proline, graal, komputronik

1

W New World ktoś grał ? Tzn udało się wejść na serwer ? Jak tak to jakieś wrażenia pierwsze ? Czytałem super opinie o tej grze na Steam. Np. "Główną zaletą tej gry jest to, że dzięki czekaniu na serwer zrobiłem obiad, posprzątałem dom, odwiedziłęm teściową i się zdrzemnąłem" :)

0

Już odkryłem o co chodzi ze słabą formą Barcy w LM :D Oni w inny puchar mierzą w tym roku. Nie wygraliśmy jeszcze Ligi Europy i serio wzięli ten fakt do siebie :)

0

Ten Garcia to chyba ma piłkę zamiast mózgu !!

0

No dobra, a czemu winny jest Koeman w tym momencie ? Jak oni mentalności do gry nie mają. On by im dał ? Powinni wygrywać dla siebie, dla kibiców

0

No dobra, a czemu winny jest Koeman w tym momencie ? Jak oni mentalności do gry nie mają. On by im dał ? Powinni wygrywać dla siebie

0

Bramakarz to najwięcej widział i biegnie :D

5

Ja już nawet zapomniałem, że Barca go pozyskała :D :D

0

@Criss18Barca A ta zmiana CSU na SPD to w sumie to samo nie ? Obie partie raczej głoszą podobnie czy się mylę ?

1

@Pogba Ten to sobie musi pluć w brodę. Zastanawia się pewnie, po kiego się tu pchał :)

4

Byle leszcz może teraz przyjechać na mecz z Barcą i ugrać punkty. To dodaje mega dużo morale

0

@FC1899Barca A każda wizyta głowy państwa musi się wiązać ze spotkaniem. Może mają inne programy. Skąd wiesz co jest ustalone ? Jakby poszukać jakoś dokładnie to pewnie wiele jest takich wizyt na świecie. Nie doszukiwałbym się drugiego dna. A może Joe zapomniał o wizycie :) ?

0

@ElTomas Obstawiam, że na płycie głównej RAM masz tak włożony ( te same kolory slota ), że działają wspólnie. Wtedy ich prędkość w CPU Z będzie widoczna jako ich połowa. Mnożysz x2 i masz rzeczywistą prędkość. Jak tak masz to wszystko wporządku

0

@ElTomas Ok, to sprawę systemu masz rozwiązaną. Pociągnie więcej RAMu.

1

@ElTomas Ja to raczej bym zerknął na wykresy co mocno pracuje przy obróce zdjęć. Na początek wystarczy zerknąć na menadżera urządzeń i tamte wykresy. Może się okazać, że procesor będzie wąskim gardłem i kupowanie RAM będzie wyrzuceniem pieniędzy. Ponadto jaki masz Windows lub system operycyjny ? Np. Windows 32 bity nie obsłyży więcej niż 3.5 gb RAM

1

@NaFazieHitman Aha :) to faktycznie z grubej rury :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?