Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Czemu jeszcze niema kar za takie coś ?
7
@Janiama Zaraz bedzie oświadczenie, że jest w czasie transformacji i poziom jest ok. Oskarży ich o nie tolerancje i komisja zostanie rozwiązana :D
0
@DonAndrzejos Oby nie awansowali. A jak już awansują to mam nadzieję, że dostaną 4:0 od Suns :D
1
@Lionello Te wszystkie gry niedługo będą miały swój kres, tfu :)
0
@Objectivo Może i tak, nigdy nie grałem aż o taką stawkę więc nie wiem jak z emocjami, ale po całej akcji wszystkiemu zaprzeczać i nawet nie przeprosić ?
4
Grał ktoś z Was w grę planszową Kolejka ? Ciekawe kiedy wpadnie wniosek, że ta gra jest rasistowska :) Czarny pionek na początku tygodnia zawsze ma być na końcu :) a biały u przekupki :)
1
@Ghotti Kurcze może ten kowyd zmieni coś w tej piłce jeszcze. Marzą mi się kontrakty, które mają zapisy o celach do zrealizowania.
0
@Ghotti Oglądnąłem duzo powtórek teraz. Wślizg to nie był, ale jednak wchodził wyprostowaną nogą. Jeśli ma chociaż trochę oliwy w głowię mógł przewidzieć czym to się skończy, jak pomyli się o ułamek sekundy.
0
@Encore Oliwa sprawiedliwa. Wróciła karma za jego specjalny faul na Irvingu
0
@dv_7 Na filmikach wygląda jakby połamał mu tą nogę, a wyszedł bez szwanku ?
0
@wojopancer Masz już wgranego go do układu. Jak będą Ciebie skanować to im wychodzi zgodność.
3
Mega sie ciesze ze ten prostak nie strzelil, i przez niego odpadli :)
0
@LeoMessiah I czerwona kartka leci do .... :)
0
Mają serce Chrowaci. A Hiszpania to w majty zrobiła. Typowa mentaloność, siesta itp
0
Mi się strasznie podobała gra Conrelliusa z Walią. Jaki czołg. Atakowało go 3-4 a ten parł do przodu. Tylko faulem go zatrzymywali. To taki wypadek przy pracy czy obrona Walii aż tak słaba ?
1
Niespodziewany wynik na Redbull Wololo 4 :)
4
@kewin A po co się chwalisz ?
1
@Pawlak1992 Niemcy
0
No co ta Portugalia. Jeszcze pozwolą Niemcom awansować ...
0
@zadafcb Ok, dzięki. Bo dziwię, jak w mediach mówią, że Szwecja jest pewna awansu już i zastanawiam się jak mogą być pewni po dwóch kolejkach.
0
Hej, wygrana ze Szwecja nie daje na 100% awansu ?
1
@barcanawieki I po co jeszcze im ten Ramos ? Stary już trochę, żadna jakość. Chyba, że tylko o marketing chodzi
1
@zadafcb Piękna sprawa. Nie cierpię tego Embida i dobrze, że nie grają dalej
2
Dawać Szwajcaria !! :D
1
PJ Tucker ....ojoj, miał więcej personal fauli niż łącznie zbiórek i punktów :D no tak, topowy z niego obrońca hahahah
0
@DonMatteo901 Wybaczam mu te gole w związku z tym co zrobił z napojem cola na konferencji :)
1
@FCBKasza Chyba grali papier kamień nożyce :D
0
@fart O Tuckerze. Jak dla mnie słaby frustrat. Zresztą non stop kto inny musiał kryć KD, bo on już nerwowo nie wyrabiał. Inni zbierali za niego faule, by mógł troche ochłonąć.
0
@fart Macha łapkami, bo ciągle jest niezadowolony i wszystko mu nie pasuje.
1
@fart Tylko mu pokazuje jak faulować ten wieśniak. Non stop łapkami macha tylko