0

@DonMatteo901 Czemu jeszcze niema kar za takie coś ?

7

@Janiama Zaraz bedzie oświadczenie, że jest w czasie transformacji i poziom jest ok. Oskarży ich o nie tolerancje i komisja zostanie rozwiązana :D

0

@DonAndrzejos Oby nie awansowali. A jak już awansują to mam nadzieję, że dostaną 4:0 od Suns :D

1

@Lionello Te wszystkie gry niedługo będą miały swój kres, tfu :)

0

@Objectivo Może i tak, nigdy nie grałem aż o taką stawkę więc nie wiem jak z emocjami, ale po całej akcji wszystkiemu zaprzeczać i nawet nie przeprosić ?

4

Grał ktoś z Was w grę planszową Kolejka ? Ciekawe kiedy wpadnie wniosek, że ta gra jest rasistowska :) Czarny pionek na początku tygodnia zawsze ma być na końcu :) a biały u przekupki :)

1

@Ghotti Kurcze może ten kowyd zmieni coś w tej piłce jeszcze. Marzą mi się kontrakty, które mają zapisy o celach do zrealizowania.

0

@Ghotti Oglądnąłem duzo powtórek teraz. Wślizg to nie był, ale jednak wchodził wyprostowaną nogą. Jeśli ma chociaż trochę oliwy w głowię mógł przewidzieć czym to się skończy, jak pomyli się o ułamek sekundy.

0

@Encore Oliwa sprawiedliwa. Wróciła karma za jego specjalny faul na Irvingu

0

@dv_7 Na filmikach wygląda jakby połamał mu tą nogę, a wyszedł bez szwanku ?

0

@wojopancer Masz już wgranego go do układu. Jak będą Ciebie skanować to im wychodzi zgodność.

3

Mega sie ciesze ze ten prostak nie strzelil, i przez niego odpadli :)

0

@LeoMessiah I czerwona kartka leci do .... :)

0

Mają serce Chrowaci. A Hiszpania to w majty zrobiła. Typowa mentaloność, siesta itp

0

Mi się strasznie podobała gra Conrelliusa z Walią. Jaki czołg. Atakowało go 3-4 a ten parł do przodu. Tylko faulem go zatrzymywali. To taki wypadek przy pracy czy obrona Walii aż tak słaba ?

1

Niespodziewany wynik na Redbull Wololo 4 :)

4

@kewin A po co się chwalisz ?

1

@Pawlak1992 Niemcy

0

No co ta Portugalia. Jeszcze pozwolą Niemcom awansować ...

0

@zadafcb Ok, dzięki. Bo dziwię, jak w mediach mówią, że Szwecja jest pewna awansu już i zastanawiam się jak mogą być pewni po dwóch kolejkach.

0

Hej, wygrana ze Szwecja nie daje na 100% awansu ?

1

@barcanawieki I po co jeszcze im ten Ramos ? Stary już trochę, żadna jakość. Chyba, że tylko o marketing chodzi

1

@zadafcb Piękna sprawa. Nie cierpię tego Embida i dobrze, że nie grają dalej

2

Dawać Szwajcaria !! :D

1

PJ Tucker ....ojoj, miał więcej personal fauli niż łącznie zbiórek i punktów :D no tak, topowy z niego obrońca hahahah

0

@DonMatteo901 Wybaczam mu te gole w związku z tym co zrobił z napojem cola na konferencji :)

1

@FCBKasza Chyba grali papier kamień nożyce :D

0

@fart O Tuckerze. Jak dla mnie słaby frustrat. Zresztą non stop kto inny musiał kryć KD, bo on już nerwowo nie wyrabiał. Inni zbierali za niego faule, by mógł troche ochłonąć.

0

@fart Macha łapkami, bo ciągle jest niezadowolony i wszystko mu nie pasuje.

1

@fart Tylko mu pokazuje jak faulować ten wieśniak. Non stop łapkami macha tylko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?