0

@FC1899Barca Nie no, od Don Kasjo za dobry dla niego. Niech zacznie od Kruszwila

0

Ajtuj, nadzieja beka :D

0

Szpilka Różański, mniej więcek wiadomo o której będzie ?

3

@Pawel13sz Fajnie jakby Ronaldo i Messi zagrali razem jeden sezon w Barcy razem :D może nie byłoby to mega jeśli chodzi o walor sportowy, ale mega jeśli chodzi o rozgłos i marketing

0

@tomek8756 Radny do dymisji w trybie natychmiastowym

0

@DonMatteo901 Może poprostu myśli racjonalnie i chce przeczekać to szaleństwo

0

@kamil295 A to już mega późno. Weekendowe mecze są najlepsze, bo o europejskich godzinach :)

0

Czy jeszcze jakaś stacja oprócz canal+ ma prawa do NBA w Polsce ? Myślałem, że obejrzę dzisiaj mecze, a tutaj nic w programie .... :(

0

Kazimierz Marcinkiewicz i Rafał Collins będą się boksować na gali charytatywnej :D czy to początek do wstępu polityków na freak fight ?? :)

1

@_Specjalista Hańba to Ci co na boisku grają, że piłkarzami ich nazywają

5

Wszyscy, że trener out, ale patałachom się po boisku nie chce biegać i nie umieją grać w piłkę. Wywalić połowę i reszcie dać pieniądze zależne od wyników. To nagle się zachce

1

Ci co mają kasę to i tak nie zapłacą tych podatków. Mają łeb lub ludzi od tego by tak to wykombinować, by to ominąć. Więc nie będzie pieniędzy na obietnice i wyciskać będą tych niżej jeszcze bardziej. Krótkowzroczność będzie boleć ....

0

@Nocturno Wszystko zależy ile zarabiasz. Od ok. 8 tys brutto wzwyż to już tylko straty. Nie wiem jak to się ma do wspólnego rozliczania, bo pierwszy próg podniosą o 35 k

0

@tbas Czyli podnad 50% ludzi w Polsce, bo na ulicach to ja widzę same luksusowe auta. Kogoś kto zarabia grosze nigdy nie byłoby stać na takie auta

2

A gdzie podniosą te podatki dla najlepiej zarabiających ?

1

@masq Na kwocie wolnej każdy zyska. Oczywiście w innych proporcjach, ale zyska

0

@Uukasz_93 Tzn, zastanawiam się nad prawdziwością tego filmiku. Leci budynek a oni krzyczą swoją mantrę.

0

Ledwo w piłkę trafił, uff :)

1

Jak dla mnie jeszcze jeden taki kiks i Pedri na ławkę na pare meczy powinien pójść

3

Sorki Pedri, ale gracz na takim poziomie to chociaż w bramkę powinien trafić. Inaczej to idź do jakiejś 3-4 ligi ...

12

@LeoMessiah Masowe wysiedlenia, które wcześniej dokonał Izreal. Generalnie konflikt będzie tam zawsze dopóki doputy będzie tam taki kocioł kulturowy. Izreal tam niezbyt pasuje, a sztucznie został tam namalowany ..

9

@Barca1992 Generalnie Izrael to sztuczny twór. Nigdy go tam nie powinno być. Granica narysowana linijką, nikogo nie obchodziło jak tworzył to miejsce. A jak już tworzył to liczył na ciągły konflikt.

0

I coraz bliżej programu zaufania społecznego w Europie, jupi jak fajnie .....

8

Messi już padał przed kontaktem :D

1

Dośrodkowanie i nikt nie zamyka. Przecież to podstawowe błędy są

0

Jeden faul Barcelony kartka, Atletico może kosić i nic ....

0

Oni się bojąstrzelić chyba :D

3

Jak dla mnie takie zachowanie to czerwień

4

@VamosRakieta Mieli parcie na wygraną :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?