Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca Nie no, od Don Kasjo za dobry dla niego. Niech zacznie od Kruszwila
0
Ajtuj, nadzieja beka :D
0
Szpilka Różański, mniej więcek wiadomo o której będzie ?
3
@Pawel13sz Fajnie jakby Ronaldo i Messi zagrali razem jeden sezon w Barcy razem :D może nie byłoby to mega jeśli chodzi o walor sportowy, ale mega jeśli chodzi o rozgłos i marketing
0
@tomek8756 Radny do dymisji w trybie natychmiastowym
0
@DonMatteo901 Może poprostu myśli racjonalnie i chce przeczekać to szaleństwo
0
@kamil295 A to już mega późno. Weekendowe mecze są najlepsze, bo o europejskich godzinach :)
0
Czy jeszcze jakaś stacja oprócz canal+ ma prawa do NBA w Polsce ? Myślałem, że obejrzę dzisiaj mecze, a tutaj nic w programie .... :(
0
Kazimierz Marcinkiewicz i Rafał Collins będą się boksować na gali charytatywnej :D czy to początek do wstępu polityków na freak fight ?? :)
1
@_Specjalista Hańba to Ci co na boisku grają, że piłkarzami ich nazywają
5
Wszyscy, że trener out, ale patałachom się po boisku nie chce biegać i nie umieją grać w piłkę. Wywalić połowę i reszcie dać pieniądze zależne od wyników. To nagle się zachce
1
Ci co mają kasę to i tak nie zapłacą tych podatków. Mają łeb lub ludzi od tego by tak to wykombinować, by to ominąć. Więc nie będzie pieniędzy na obietnice i wyciskać będą tych niżej jeszcze bardziej. Krótkowzroczność będzie boleć ....
0
@Transu96 tu np. masz jeśli chodzi o zarobki. https://www.money.pl/podatki/polski-lad-i-stawka-zero-nowe-podatki-podwyzsza-pensje-16-5-mln-polakow-6639730297113152a.html
0
@Nocturno Wszystko zależy ile zarabiasz. Od ok. 8 tys brutto wzwyż to już tylko straty. Nie wiem jak to się ma do wspólnego rozliczania, bo pierwszy próg podniosą o 35 k
0
@tbas Czyli podnad 50% ludzi w Polsce, bo na ulicach to ja widzę same luksusowe auta. Kogoś kto zarabia grosze nigdy nie byłoby stać na takie auta
2
A gdzie podniosą te podatki dla najlepiej zarabiających ?
1
@masq Na kwocie wolnej każdy zyska. Oczywiście w innych proporcjach, ale zyska
0
@Uukasz_93 Tzn, zastanawiam się nad prawdziwością tego filmiku. Leci budynek a oni krzyczą swoją mantrę.
0
Ledwo w piłkę trafił, uff :)
1
Jak dla mnie jeszcze jeden taki kiks i Pedri na ławkę na pare meczy powinien pójść
3
Sorki Pedri, ale gracz na takim poziomie to chociaż w bramkę powinien trafić. Inaczej to idź do jakiejś 3-4 ligi ...
12
@LeoMessiah Masowe wysiedlenia, które wcześniej dokonał Izreal. Generalnie konflikt będzie tam zawsze dopóki doputy będzie tam taki kocioł kulturowy. Izreal tam niezbyt pasuje, a sztucznie został tam namalowany ..
9
@Barca1992 Generalnie Izrael to sztuczny twór. Nigdy go tam nie powinno być. Granica narysowana linijką, nikogo nie obchodziło jak tworzył to miejsce. A jak już tworzył to liczył na ciągły konflikt.
0
I coraz bliżej programu zaufania społecznego w Europie, jupi jak fajnie .....
8
Messi już padał przed kontaktem :D
1
Dośrodkowanie i nikt nie zamyka. Przecież to podstawowe błędy są
0
Jeden faul Barcelony kartka, Atletico może kosić i nic ....
0
Oni się bojąstrzelić chyba :D
3
Jak dla mnie takie zachowanie to czerwień
4
@VamosRakieta Mieli parcie na wygraną :D