0

@Grabarz1750 nieeeee zle zrozumiales. Chodzi mi o to zebys sie nie dziwil reakcji tutejszych kibicow pamietajac ze w erze Varu sedziowie czasem nie gwizdza ewidentynych fauli ktore powinne byc odgwizdane

0

Ale ta ręka dzisiaj to ewidentna takze nie bede negować

0

@Grabarz1750 a jak Benzema faulowal Donnarume ? Czemu nie analizowali ? Wedlug mnie byl faul

0

@Xpert77 poki co na LM jestesmy slabi i to trzeba sobie przyznac... Live City poki co poza naszym zasiegiem... Real w LM to wogole inny Real takze trzeba cieszyc sie z tego ze poki co w LE nam idzie i tyle. Mlodzi potrzebuja doswiadczdnia jeszcze

0

@Xpert77 i co ci da ten prestiż skoro dostaniesz w pape na 1/8 ? W LE przynajmniej mamy obecnie szanse na puchar. Takie mamy obecnie czasy trudno, moze sie to zmieni i doczekamy sie niebawem LM

1

@Xpert77 i co daly te awanse do fazy pucharowej LM oprocz kasy ? Bo dla mnie ostatnie lata LM w wykonaniu Barcy kojarzy sie tylko i wylacznie z wpierd*lem.

0

@tbas Busi Pique Alba zostali bo mieli jeszcze kontrakty...

4

@MatLMG dalej to przezywacie ? Gdyby Messi zostal to nadal byloby na niego granie.... a tak przynajmniej widac ze graja jak druzyna, a nie taktyka "podaj do Leo on ogarnie"...

2

@kiper09 nie mozna go nazwac drugim Adriano, bo jesli to faktycznie prawda ze Adriano załamał sie śmiercia ojca tak glupota super Mario i tak przekracza granice (fajerwerki w kiblu np) Balotelli to był kot dopoki grał w Wloszech, gdy odszedl do City to mu odwaliło, ale to raczej z jego winy. W glowie Adriano nikt z nas nie siedział, ale wiadomosc o smierci najblizszej osoby potrafi wiele zmienic

1

@Patryczek1426 Na rotacje nie ma czasu. Za malo meczy zostalo do rozegrania, zeby sie bawic w rotacje, pamietaj ze z Levante jest wyjazd a one (chyba jest w strefie spadkowej) wiec dla nich kazdy pkt na wage zlota

1

@obiektywMadridistka optymistyczne, bo nie mozna patrzec za siebie.... trudno, stalo sie stalo... naprawde sie staralem... jak zerwala z dnia na dzien to nawet bylem u niej bez zapowiedzi 2 razy, ale nic nie pomoglo (chcislem zebybwidziala ze mi zalezy).. no ale wsadzila sobie to miedzy bajki chyba.... oby kkedys to docenila i tyle... ja tobie tez zycze lepszego faceta ktory sie toba dobrze zaopiekuje i z ktorym bedziesz szczesliwa. Tylko nie wracaj do niego... bo znajac ten kaliber faceta to za jakis czas sie odezwie ze "to jednak ty jestes ta jedyna i ze zrobil blad" po czym kolejny raz moze cie skrzywdzic

0

@Patryczek1426 Xavi rotuje ciagle.

0

@obiektywMadridistka moja kobieta tez odeszla z dnia na dzien gdzie dzien wczesniej wyznawala uczucia, aktualnie jest 3tyg od tego rozstania i czuje sie juz lepiej, kilka dni bylem wkur na wszystko i wszystkich, ale uswiadomilem sobie ze jak nie to nie, kiedys moze to doceni jak kolejny chlop ją skrzywdzi (poprzedni ją zdradzał), mam co prawda takie dni gdzie tesknie i wogole, ale zajmuje sie czyms i staram sie nie myslec. Dasz rade, nie był ciebie wart i tyle, skoro zdradzał cie to juz powinno w tobie wywolac wkurwie**e na niego. Bedziesz miala lepszego faceta w zyciu ktory bedzie dla ciebie o wiele lepszy niz ten, bo skoro zdradzil raz to i drugi raz sie nie zawaha.

11

MaTS
Alves Araujo Eric Alba
Pedri Busi FdJ
Bombel Auba Feran
Tak to widzie

0

@jakub1906 jak nie masz silnej woli to nic ci to nie da. Kumpel rzucał z desmoxanem, ale on sie nastawił na nie palenie i bral ten desmoxan bo miesiacu juz nie byl palaczem i nie pali do dzis a to jakies 4lata juz, ale silna wola to podstawa, bez tego nic nie ugrasz

0

@escarabajo Romie ewidentnie te Bodo nie leży, jestem w ciezkim szoku

1

@lucca87 ja tam sie ciesze ze Real prawdopodobnie wywali Chelsea na zbity pysk. Nie powinno byc szacunku dla Ruskiego pomiota

1

@Dembek a nie druzyny z 7-10miejsc danej konferencji graja w play in o awans do play off ?

5

@escarabajo play in to jest mini turniej rozgrywany miedzy 7-10 miejscem danej konferencji jak sie nie myle, ktora ma wylonic druzyny zeby uzupelnic miejsca 7 i 8 na play offy, a Lakersi byli na miejscu dajacym gre w play in dzieki ktorym mogli zagrac w PO ale dali dupy

0

@zeko0 Chyba para City-Atleti, takze Ederson lub Oblak xd

0

@zeko0 czekaj czekaj.. w 1/2 moze dolaczyc 5 jezdziec xd

1

Brawo Madryt, jechac z Ruskami. Yebać tych pomiotow Romka

0

@qchulainn dobrze dobrze, ja tylko napisalem ze z mojego punktu widzenia jest to okazanie szacunku

4

@qchulainn szacunek do rywala ? Znasz takie cos ? Przeciez nie moze powiedziec ze trafili na slabiaka....

0

@czółkovsky nie ogarniam jak oni mogli pozbyc sie Caruso KCP i Kuzme i sciagneli tego Wetsbrooka jeszcze ja yebie.... nie idzie tego ogarnac

7

@Vaven Busiemu tez zapisali asyste w 1/2 LM z Realem jak Messi zrobil sobie rajd z pilka konczac akcje golrm.

0

@reloaded oni grali trybem murarza

0

@szymonekk nie graja z nami meczu zycia, tylko graja tak jak im rywal na to pozwala

1

@Bulos11 nie. Kibic ma oczy i widzi ile pkt brakuje i jak to wyglada. Dla mnie przekaz jest jasny, wlać wiare w pilkarzy

3

@Patrykl145 @Bulos11 nie do konca sie z wami zgodze, te słowa Laporty maja tez na celu to zeby pokazac im ze w tych pilkarzy wierzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?