Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
Kolejny wkurw szejka to symfonia dla moich uszu, setki milionow wydane, transfery porobione jak w jakies fifie po to zeby tylko choć raz wygrac LM, a tu takie zdziwko. Niesamowite jest to jak rok za rokiem PSG odpada.
2
@heniek1981 tez niewiadomo ile w tym wszystkim znaczenie mialo brak presesonu plus kontuzje i covid. Bo mi sie wydaje ze on fizycznie lezy i kwiczy
0
@taris wątpie. City i Bayern powinni ich przejsc
1
@Kinol oj juz daj spokoj temu Leo. Kazdego czas mija. Jednemu szybciej jednemu wolniej. On i tak wygral tyle ze kazdy inny pilkarz moglby tylko pomarzyc. Kolej na nastepnych
0
@Encore jak cały jego sezon
0
@WiernyKibic2012 nie. Barca potrafi lepiej frajerzyc
1
@Chaoss no jezeli masz w kredycie zmiennie stopy procentowe i akurat jest czas ze rosna to dla mnie plusow nie ma bo masz wieksze raty, plusem jest tylko wtedy gdy maleja, ale na dzien dzisiejszy na to bym nie liczyl
2
@marko111122 plusów to tu bym raczej nie szukał xd
0
@Pustelnik dokładnie. Czas rozstania z Leo nadchodzil wielkimk krokami, predzej czy pozniej to musialo sie wydarzyc. Teraz mamy budowanie nowegi projektu i zaden pilkarz nie stara sie grac taktyka "podaj do Leo on cos wyczaruje"
0
@gralix95 ale ty zdajesz sobie sprawe ze huczne pozegnanie na stadionie bylo niemozliwe przez obostrzenia covidowe w Hiszpani ? Bo o ile twoje pretensje o pozegnanie sa jak najbardziej uzasadnione tak sama otoczka tego juz nie, bo dobrze wiesz jak było z covidem tam i ile ludzi moglo siedziec na stadionie tylko lub wogole nie moglo byc kibicow.
0
@darek60 wyjdzie nam to na dobre. Predzej czy pozniej ten czas musial nadejsc ze Leo odejdzie. Trudno sie mowi, niestety.
0
@Stanio87 status legendy jako pilkarza bedzie mial na wieki, ale rozdział trenerski to nowa historia ktorą pisze od 0 i to ze jest legenda jako pilkarz nie daje mu taryfy ulgowej to samo tyczy sie oczywiscie Xaviego. I on zostaje rozliczany jako trener a nie jako pilkarz, jako pilkarz kazdy kto czytał lub widzial to wie ze legenda bedzie ciagle.
1
@sergio5 no jak dla mnie logiczne podjescie. Po to sie jest katolikiem zeby chodzic do kosciola a nie obok... wiec noe ogarniam waszej rozkminy
2
@Peciak bardziej obstawiam ze zrobia z Desta LO, zeby sie z budzetu nie wyplukiwać na nowego LO ktory przy Albie i tak by duzo nie pograł
2
@Borry jak zdrowie pojdzie w parze z forma to powinien
0
@Toretto na Fatiego narazie nie licz. Bo chlopak to chodzaca zagadka jezeli chodzi o zdrowie
1
@Emhyr narazie nie mozna bo po 1 to nie nasz zawodnik, a po 2 typ lezy w szpitalu
0
@Limit_l3ss ale ty wiesz ze Gavi za Xaviego nie gra 1 meczu na skrzydle ? Z tego co pamietam to np z Atletico grał na skrzydle i jeszcze z kims
0
@Herato bo do zlego klubu go wzieli. Nigdy nie zrozumiem tego UTD skoro juz mieli nawet ładna pake ktora sie zazębiała to wzieli z dupy CRa ktory im tam poprostu nie pasuje i sie wszystko spieprzylo.
0
@7black4 moze przez 1h i 44min Macron musial wybierac cyferki ktore nakazywala mu automatyczna sekretarka ? Ja bym popatrzyl z tej strony xd
0
@dmcteam koszulka made in targ ? Ze herb z prawej strony ?
0
@Janek_7 no dlatego napisalem ze my musimy wszystko wygrać w co watpie bo jakis remis czy porazka predzej czy pozniej sie zdarzy
0
@gaq naweet jak wygramy zalegle mecze to mamy 12 pkt straty do Realu. Zobacz ile razy oni sie musza potknać a my musimy miec same zwyciestwa. Na twoim miejscu na LL bym nie liczyl, max 2 miejsce w Lidze jak bedzie to super
1
@Sau_Ron
1) 5 gwiazdek
2) 5 gwiazdek
3) 3 gwiazdki
4) miliard gwiazdek
5) 3 gwiazdki
1
@Coutinho007 nic dodac nic ujać. Zdanie o Luuku zrobiło mi poprawe humoru xd
0
@Dr_Cabasisi nieee nie widze. Ostatnie lata pokazywaly jak Leo mało pomagał kolegom w pressingu teraz caly zespol potrafi pracować. Wedlug mnie on do nas juz nie wroci. Laporta raczej wiedzial co robi.
1
@Coutinho007 to jest wlasnie smieszne. Koeman mial w 1 sezonie i Messiego i Griezza a wygral tylko PK.. po ich odejsciu Koeman tez sobie zazyczyl Depaya i Luuka wiec ich dostal i narzekal dalej...
0
@kiuba2000 dlaczego Polska nie moze sobie sama czołgow budowac ? Przeciez mamy swoje huty i bumary... nie ogarniam tego czemu dawac kase Amerykanowi ktory zainwestuje to sobie w kolejne rzeczy... przeciez nasi moga tez to zrobic za te pieniadze co maja dac amerykanom... nie ogarniam tego
3
@Kuraxan a czy te zapasy co oni porobili wystarcza im na caly rok ? Nie sądze. Potankuja za miesiac czy 2 i pozniej pojada na stacje tankowac po 7. Dla mnie nadal to jest smieszne, bo nikt nienzrobil zapasu na caly rok tylko na miesiac maks 2.
0
@Ls0811 nie ma co sie dziwic, z tego co kojarze to na giełdzie Ukraina miala 13% swoich plonów zboż a Ruski 17% takze te 2 kraje miały bardzo spory udział na gieldzie jezeli chodzi o zboza. A teraz pewnie po tym co sie miedzy nimi dzieje rynek sie zalamie