0

@kamilo0066 no to problem maja ci kibice, bo to jakies choragiewy, ja sie jarałem kazdym spotksniem wtedy

0

@Destroyer_of_Worlds czytalem wywiad Pereza na stronie bialych, to co mowil wlasnie ze chce swoje FFP wprowadzic oraz limity transferowe czy jakos tak, warto poczytac bo gosc bardzo ciekawie o tym opowiedzial i jestem za SL bo oni chca byc kowalami swojego losu (tonco zarobia zostanie u nich) a nie ze wszystko co zarobia skasuje fifa inda ochłapy

1

@Zoker nie przeje sie, w LM co roku masz to samo od x czasu i sie nie przejadlo, to to tez sie nie przeje

1

@Korek365 a mecz Barcy z Huesca nie wieje nuda ? Barca pier*dolnie im 7 bramek i ohy ahy, a w zasadzie jest to koncert jednego wykonawcy

1

@goldmetaxa ja czytalem ten wywiad na stronie białych (przytocze ci jakies fragmenty z pamieci). "Wiem ile zarabia LeBron James, a nie wiem ile zarabia prezes Uefa" mysle ze tu jest glowny problem tego podzialu, niby Uefa co roku na LM zgarnia 2mld a zwyciezsca dostaje maks 130mln takze lipa wg mnie, po kazdej edycji powinno byc uwzglednione gdzie ile i na co idzie. A drugie co pamietam to Perez mowil ze chca byc w tej Super lidze kowalami swojego losu i miec swoje zasady FFP chca ulepszyc Var w super lidze, jeszcze cos bylo a ja juz zapomnialem, ale wien ze byl akapit gdzie mowil jakie zasady tam beda panowac. Jak dla mnie spoko. Dodam jeszcze ze gadal cos jam wypali Suoer Liga to mysli ze mniejsze kluby utworza swoja lige

0

@bartekvisca ojciec astra sie szczepil 24marca a termin ma na 2 dawke w polowie czerwca

0

@Firestone raczej powinno byc "pociag juz odjechal" bo kilka lat do tylu wiem ze bylo glosno ze Barca chce go kupic

0

@Toadvine a w NBA jak jest ? I jakos kazdy sie przyzwyczail i kazdemu pasuje. Tylko ze jest inny system ale chodzi mi o to ze tez nie ma spadkow i kazdy walczy o faze Play Off a tu kazdy bedzie walczyl o wyjscie z grupy

1

@LeoMessi1994 xd. Fajny. Smirdzi mlodym Mcmahonem xd

0

@cat_r37 a tym bardziej ze to katarczycy robia mundial i oni tylko przez to ze chca najwieksze gwiazdy ogladac xd to tymbardziej by sobie uefka i fifka strzelily w kolanko gdyby takie cos zabronili

0

@Ali094 slabsze kluby zrobia swoja super lige, bo tez wkoncu dojda do wniosku ze Fifa i Uefa to przekret. Jezeli male kluby zauwaza ze za 2 czy 3 lata tym duzym bedzie dobrze to tez swoja mala lige zr9bia i tez sienod tej mafi odlacza

3

@Toadvine absurdalny pomysl powiadasz ? To jak nazwac braku kary dla PSG za zlamanie FFP i wycofanie kary City ktore mialo przez 2 lata nie grac w LM i do tego zaplacic 50baniek kary ? A w tamtym roku Tranzospor zostal ukaramy za zlamanie FFB a City miesiac pozniej sie odwolalo i wszystko gites majonez. Dlaczego Chelsea i Milan mieli problemy z FFP ? I ty tu gadasz o absurdzie ? Absurdem to jest ta fifa i Uefa, bardzo dobrze ze kluby wkoncu zdaly sobie z tego sprawe ze nie moga byc dojone na lewo i prawo. Czemu PSG stoi po stronie uefa ? Bo tam ten Arab jest jakis czlonkiem a komus dupe trzeba lizac za brak kary za zlamanie FFP. Prosze cie, trzymam kciuki za to zeby to sie udalo i wtedy Uefa wraz z Fifka dostana porzadnego strzala w ryj za swoje przekrety i pranie pieniedzy. Dodam jeszcze cos o mundialu. Kto madry zgadza sie na mundial w Grudniu ? Tu juz ci nie smierdzi przekretem ? Jak mozna w srodku sesonu zrobic mundial. To tylko pokazuje w jak glebokim powazaniu ma pilkarzy Fifa i Uefa

0

@LeoMessi1994 lepiej zeby prawa do.obecnego hymnu wykupili i bedzie gites hehe

1

@Ghazul3293 oki. To warto do tej 2 dodac Atletico ktore jakies 11 lat temu nie bylo brane na powaznie i dostawalo łomoty od Realu czy Barcy dopiero teraz co sie tak dobrze rozbudowalo

0

@Barwindg nie moje pieniadze wiec wali mnie to ile kto bedzje kosztowac. Jaka bedzie polityka takie beda transfery. Bartek juz udowodnil jak mozna "madrze" kupowac i jak mozna "mądrze" oddawac/sprzedawac

5

@pawello10 dziwi mnie to ze sie bulwersujesz na to, wkoncu kluby zdaly sobie sprawy ze zeby nie byc dymanym przez Uefe i Fife to musza wziasc sprawy w swoje rece.

1

@macio_944 tez posluchalem i mam podobne zdanie. Calego projektu od A do Z jeszcze nie znamy wiec uwazam ze sporo sie jeszcze zmieni

7

@Jaskier01 dokladnie.. City miala w tym i przyszlym sesonie w LM nie grac plus mieli zaplscic 50baniek kary.. a zaplacili 10baniek i grac nadal moga.. dramat. Oni tu pieprzom o sprawiedliwosci, a sami jej nie maja, a FFP sobie w dupe wsadzili

1

@MesQueUnClub96 teraz to kluby wykladaja karty a Uefa i Fifka tylko straszy. Napewno im sie oplaci jak w Katarze nie zagra Messi albo CR juz o innych pilkarzach z czolowki nienwspominam, po dupce by dostali i to zdrowo

1

@barca4life i dalej kluby maja dawac sie gej smiesznej Uefie i Fifie doic ?

38

"Szefowie" tych organizacji zapomnieli dodac jak za FFP ukarali Tranzospor (niewiem czy dobrze napisalem), albo jakie bany dostali Milan i Chelsea, a zapomnieli ze City mialo przez 2 lata nie grac w LM za FFP do tego mieli zaplacic chyba 50banirk kary, a jednak nadal graja i mieli zaplacic chyba 10baniek kary, o PSG i transferze za 400baniek 2 pilkarzy w jednym okienku juz nie trzeba wspominac. No ale coz, trzymam kciuki za Superlige i trzymam kciuki za to zeby Uefa i Fifa dostaly soczysty strzal w ryj za to wszystko

0

@kubusbarca11 te spotkania beda oklepane tylko z nazwy. Druzyna sie zmienia z sesonu na sezon, trenerzy rowniez, co chwilke w skladzie jest cos innego, a emocje beda jak w LM tylko nazwa inna i kaliber inny bo nie bedzie jakas Slavia w grupie tylko same grube ryby

5

@FafitFCB gdyby Legia byla tak dobra to on bylby 1 w szergu bedac na tak za SL

0

@avanes PSG lize dupke bo FFP ich nie sięga wkoncu jakos im sie udalo za 400baniek kupic 2 pilkarzy indo tego uniknac konsekwencji, to samo z City ktore w tej i kolejnej edycji LM "mialo" nie grac bo mial byc ban, a skonczylo sie jak sie skonczylo

0

@Tomek54321 edit. 18 eczy w grupie ;p zapomnislem ze 2mecze beda ;p

1

@KSSniper xd... dobra haha ale mi sie ebło... sorki w samej grupie 18 meczy sorkj jeszcze raz

0

@maatiixx 13 meczy byliby w SL i 13 meczy masz ibecnie w LM (mowa ondruzynie ktora zachodzi do finalu)

0

@KSSniper 8 meczy w grupie 2 w 1/4 2 w 1/2 1 w finale = 13 meczy. Obecna LM, 6 w grupie 2 w 1/8 2 w 1/4 2 w 1/2 1 w finale =13 meczy. Niewiem gdzie tj masz wiecej meczy ogolnie

0

@Wittgenstein @Uukasz_93 2007, Milan vs Liverpool

0

@KSSniper czym sie przejmujesz ? Wiecej ogladania. Oni takie siano maja to niech biegaja. Oni nie robia do 65 tylko jak mu sie znudzi to konczy kariere i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?