Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms u mnie zaczelo sie (ale nie na powaznie) gdy Ronnie byl prezentowany jako pilkarz FCB pozniej ten jego cudowny gol z Sevilla od poprzeczki chyba z 30metrow, napisalem "nie na powaznie" bo jeszcze nie mialem mozliwosci zeby jakos sledzic te mecze. Kibicowanie Barcy takie na powaznie zaczelo sie od sezonu 05/06. Owszem wczesniej tez ogladalem mecze jak np final Euro Portugalia vs Grecja no ale to bylo takie ogladanie na zasadzie "jaki mecz puszcza dzisiaj na TVP i czy wogole cos puszcza"
0
@PawelLeo o wlasnie. Dlatego napisalem "okolo 11pkt"
0
@marcin000019 jesli mecz wygramy to bedziemy 1pkt nad Atleti, a nie ze bedzie po rowno. Atleti 73 my 71 ;p
10
@Matt_i1992 Real tyle tracil, my ok 11 do Atleti
4
Pozostalo nie dac pewnej czesci ciala i LL powinna byc nasza, przydalaby sie jakas rotacja dla Pedriego bo ewidentnie obnizyl loty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janas11224 ja poki co nie popadam w hura optymizm, Pedri obnizyl loty, Dest tez zjechal Roberto walczy o odzyskanie formy. Moze byc ciezko
0
@Encore Lens jest nie obliczalne, pokazuje to miejsce w tabeli tego klubu
1
Ale pozniej kupili Umtitego (chyba), albo Lengleta teraz juz nie pamietam jak dawno temu to bylo
4
@jacob345 kiedys sie interesowali
0
@Messibestplayerintheworld i to chyba poraz 1 w tym sezonie, bo chyba jeszcze w tym sesonie ani razu nir byla Barca na 1 miejscu
0
Ale meczycho w Francji
0
@arraco pomyslalem, ale patrzac teraz na wynik to dobrze ze zagrali te 2 polowe tak a nie inaczej. Tez sie stresowalem tym ze moga gola stracic, ale nie syracili i 3pkt sa, wystarczy
0
@arraco nie pomyslales ze oni probuja sie nie wypompowac na ostatnie mecze ? Oni w czwartek o 22 grali mecz i ile mieli przerwy pomiedzy meczami ? W takiej chwili byle 3pkt i idziemy dalej
0
@LeoMessi1994 1 PG 2 LG 3 LD 4 PD (bez komentarza) xd
0
@mateuszsm7 strims.world (transmisje beda 5-10min przed meczem)
0
@zadafcb zeby z samego rana taki horror ogladac ? Jprdl masakra
0
@LeoMessi1994 to zalezy xd. Jak nie umieram to czasem tak mam xd, a jak umieram to nie
1
@Yoshi94 przez Leo tez, i przez Bombla bo oni mogli nastrzelac w 1 polowie
1
@JohnnyBarca a Barca nie ?
4
@kubaa2002 zwlaszcza w meczu z PSG czy Liverpoolem gdzie mogl sie zapytac Allisona gdzie ma strzelac. Ja wiem ze mial swoje momenty tutaj ale to za malo
0
@LeoMessi1994 wyjsc wyszlo xd. Ale blisko konca internetu xd
0
@lucas/catalan jeszcze konca internetu nie widziales xd
3
@Jakchcesz jak to dzieki komu, dzieki Albie bo doprowadzil do dogrywki z Granada, dzieki Pique bo doprowadzil dondogrywki z Sevilla i dzieki Messiemu po w finale strzelil 2 gole xd. A tak na powaznie to Griezz mial bardzo wielki udzial w zdobyciu PK smiem twoerdzic ze najwiekszy mial wplyw ;p
1
@Ronnie1992 gorsza kadre ma Real ? Majacy w skladzie CKM ? Xd nie no odjechales troche. Gdybys nie patrzyl na kontuzje to maja lepszy
1
@saczers438 a ilu bylo takich co w Barcy B zapowiadali sie dibrze ? A 1 druzyna ich zweryfikowala xd
5
Ten cały Damian (Suarez ?) z Getafe jak to sie stalo ze bez kartki wvzoraj ?.. stempel na Griezie gdzir ppwinien byc rzut wolny... dosc ostro gral a sedzia kartek zapomnial, jeszcze do tej mieszanki Nyoma brakowalo
0
@Bamboleo jak nie mogles obejrzec to przynajmniej jakis skrot ogarnij i pozni smaruj dyrdymały
1
@socha mimo ze ma slabszy okres to potrafil nam juz dupe w tym sezonie uratowac.
1
@yla tu choxzilo o to ze on wyprowadzil pilke zostawiajac FdJ i Araujo za plecami gdzie FdJ moglby pauzowac za kartke gdyby musial faulowac.