0

@msmsms u mnie zaczelo sie (ale nie na powaznie) gdy Ronnie byl prezentowany jako pilkarz FCB pozniej ten jego cudowny gol z Sevilla od poprzeczki chyba z 30metrow, napisalem "nie na powaznie" bo jeszcze nie mialem mozliwosci zeby jakos sledzic te mecze. Kibicowanie Barcy takie na powaznie zaczelo sie od sezonu 05/06. Owszem wczesniej tez ogladalem mecze jak np final Euro Portugalia vs Grecja no ale to bylo takie ogladanie na zasadzie "jaki mecz puszcza dzisiaj na TVP i czy wogole cos puszcza"

0

@PawelLeo o wlasnie. Dlatego napisalem "okolo 11pkt"

0

@marcin000019 jesli mecz wygramy to bedziemy 1pkt nad Atleti, a nie ze bedzie po rowno. Atleti 73 my 71 ;p

10

@Matt_i1992 Real tyle tracil, my ok 11 do Atleti

4

Pozostalo nie dac pewnej czesci ciala i LL powinna byc nasza, przydalaby sie jakas rotacja dla Pedriego bo ewidentnie obnizyl loty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janas11224 ja poki co nie popadam w hura optymizm, Pedri obnizyl loty, Dest tez zjechal Roberto walczy o odzyskanie formy. Moze byc ciezko

0

@Encore Lens jest nie obliczalne, pokazuje to miejsce w tabeli tego klubu

1

Ale pozniej kupili Umtitego (chyba), albo Lengleta teraz juz nie pamietam jak dawno temu to bylo

4

@jacob345 kiedys sie interesowali

0

@Messibestplayerintheworld i to chyba poraz 1 w tym sezonie, bo chyba jeszcze w tym sesonie ani razu nir byla Barca na 1 miejscu

0

Ale meczycho w Francji

0

@arraco pomyslalem, ale patrzac teraz na wynik to dobrze ze zagrali te 2 polowe tak a nie inaczej. Tez sie stresowalem tym ze moga gola stracic, ale nie syracili i 3pkt sa, wystarczy

0

@arraco nie pomyslales ze oni probuja sie nie wypompowac na ostatnie mecze ? Oni w czwartek o 22 grali mecz i ile mieli przerwy pomiedzy meczami ? W takiej chwili byle 3pkt i idziemy dalej

0

@LeoMessi1994 1 PG 2 LG 3 LD 4 PD (bez komentarza) xd

0

@mateuszsm7 strims.world (transmisje beda 5-10min przed meczem)

0

@zadafcb zeby z samego rana taki horror ogladac ? Jprdl masakra

0

@LeoMessi1994 to zalezy xd. Jak nie umieram to czasem tak mam xd, a jak umieram to nie

1

@Yoshi94 przez Leo tez, i przez Bombla bo oni mogli nastrzelac w 1 polowie

1

@JohnnyBarca a Barca nie ?

4

@kubaa2002 zwlaszcza w meczu z PSG czy Liverpoolem gdzie mogl sie zapytac Allisona gdzie ma strzelac. Ja wiem ze mial swoje momenty tutaj ale to za malo

0

@LeoMessi1994 wyjsc wyszlo xd. Ale blisko konca internetu xd

0

@lucas/catalan jeszcze konca internetu nie widziales xd

3

@Jakchcesz jak to dzieki komu, dzieki Albie bo doprowadzil do dogrywki z Granada, dzieki Pique bo doprowadzil dondogrywki z Sevilla i dzieki Messiemu po w finale strzelil 2 gole xd. A tak na powaznie to Griezz mial bardzo wielki udzial w zdobyciu PK smiem twoerdzic ze najwiekszy mial wplyw ;p

1

@Ronnie1992 gorsza kadre ma Real ? Majacy w skladzie CKM ? Xd nie no odjechales troche. Gdybys nie patrzyl na kontuzje to maja lepszy

1

@saczers438 a ilu bylo takich co w Barcy B zapowiadali sie dibrze ? A 1 druzyna ich zweryfikowala xd

5

Ten cały Damian (Suarez ?) z Getafe jak to sie stalo ze bez kartki wvzoraj ?.. stempel na Griezie gdzir ppwinien byc rzut wolny... dosc ostro gral a sedzia kartek zapomnial, jeszcze do tej mieszanki Nyoma brakowalo

0

@Bamboleo jak nie mogles obejrzec to przynajmniej jakis skrot ogarnij i pozni smaruj dyrdymały

1

@socha mimo ze ma slabszy okres to potrafil nam juz dupe w tym sezonie uratowac.

1

@yla tu choxzilo o to ze on wyprowadzil pilke zostawiajac FdJ i Araujo za plecami gdzie FdJ moglby pauzowac za kartke gdyby musial faulowac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?