0

@woro1 Laporta ? Jak Xavi jest za Fontem

2

@NismoFCB no Real jak zatrudnil Zidane to tez gosc kuz tyle pucharow mial ze szok. To samo Flick w Bayernie (MŚ ma wiem ale byl asystentem)

1

@V e B 96 od fotroola mozesz kupic szklanke dzbanbele xxd

0

@Shroud tam w jednym ze swoich zdan powiedzial ze kase na transfery ma gorzej z kasa na pensje. Bo daje jakies horendalne kontrakty nieptrzebnie

1

@Szicek10 mnie tylko boli to ze jak Bayern czy PSG wygra to beda liczyc sie w walce o sekstet i wtedy bedzie nie dobrze

0

@GadulkiGembulki a do tego zostanie im walka o sekstet i wtedy mogloby opoero sie cieplo zrobic zreszta to samo co z PSg

1

@GadulkiGembulki lepiej nie bo sie zrownaja z nami trypletamk

13

@IronSanHybrid oni jeszcze ja wroca czekaj. Za kilka dni bedzie ze ona wroci

1

@misiek12319 po za tym po co ma do gorszego klubu przychodzic ? W chwili obecnej to Barca ze swoja forma i gra moze nawet w top 10 nie jest

0

@misiek12319 no gotowy obnizyc pensje. Z 30 na 25 albo z 25 na 20 na 100% nie zejdzie na jakies 12mln czy 15 jak w Paryzu ma 2x tyle xd gdyby tak bardzo chcial tu wrpcic i obnizyc swoje zarobki to dawno by tu byl

0

@NeroTFP Barca od 2015 stara sie zdobyc LM tymczasem Ney po 3latach moze je zdobyc. Widac ktory klub jest obecnie w lepszej formie

0

@BarcaInfo jest jeden problem mianowicie Bayern. Watpie ze tak grajacy Bayern przegra z PSG. Oczywiscie liczac ze Bayern Lyon pyknir

0

@LuisSalvano podobno miala byc redukcja plac dla pilkarzy czyli co kazdemu obetna pensje Ney wraca o 20-30baniek na kontrakt i znowu wszystko sie posypie bo kazdy bedzie chcial podwyzki

0

@misiek12319 chlopie ogarnij sie z tym Neyem w chwili obecnej oni nawet kasy nie maja zeby kogos kupic a co dopiero neymara.. oni musza zaczac sprzedawac zeby zastapic ten tartak jakimis zawodnikami. A nie ze sprzedadza 10 zawodnikow zeby kupic Neymara i oplacic jego kontratkt i bedziemy mieli 11 zawodnikow a reszta to szkolka

0

@misiek12319 on ma wrocic w chwili obecnej do gorszego klubu ? Xd

0

@macio_944 Bartek siegnal dna i bedzie bronic sie teraz wszystkim co ma zeby pokazac ze mu "zalezy"

0

@KamilZ NIE MOZE startowac osobiscie tylko jego pionek co najwyzej.

0

@AllBundy tryplet nie przykryje trypletu wpier*olu w LM

0

@BarcaInfo o kurde. Ciekawe czy pilkarzy wiedza o tym i sie juz powoli pakuja czy zaraz bedzie placz w wywiadach

0

@itmustbejoke bo Barca i Real graly lepiej ? Xd. Wtedy Barca i Real grali lepiej a Bayern rzadzil w swojej lidze a teraz poprostu sie wszystko zmienilo

0

@BrusFCB transfery za grube miliiony nie w tym roku

3

@FioletoweOczy ja nadal uwazam ze Valdek wyciagnal z tej wypalonej ekipy maksa. Na Lige wystarczyl ten dom starosci a na LM juz nie

0

@myscooter a to oni mieli godnosc ? Pierwsze slysze. Oni tej godnosci nie maja od kleski na Anfield jak potraktujesz Rome jako wyladek przy pracy

0

@MaTt_BarcaFan @kamilop no zeby byly wzmocnienia to trzeba miec kase, najpierw musza kogos (czyt kilku zawodnikow starej gwardi po 20baniek sprzedacbo niewierze ze zarzadumie w negocjacje) a pozniej mozna liczyc na jakies wzmocnienie. Jedynym wzmocnieniem bedzie Cou (o ile go znowu nie wypozycza) i Dembele (jak sie nie polamie) bo w inne transfery nie wierze

0

@Cwaniak4 mamy MaTSa ale go tez nie wybiora

0

@Johnnie_Walker nam brakuje takiegk Ramosa za kapitana. I byloby inaczej

2

@Koni8M czyli kiedy ? Co mnie to jaki on ma charakter ? On nie ma charakteru na taka funkcje. Przypomnij sobie rok temu jak Real dostal od Ajaxu a Ramos wtedy nie gral czy teraz po City. Byl jednym z 1 co wyszedl cos powiedziec bo on wie w jakim klubie gra i jaka ma funkcje, a nasz Messi chyba nie

1

@Kamilos84 ku*wa a jak Griez pomaga w defensywie to wszyscy tu na niego pomyje wylewacie a jak Suarez drepcze i kopie sie poczole a na koncu strzeli zdupi to jest kozakiem. Dramat

3

@VamosGirl nie nie nie. To nowy LO moze miec Albe jako zmiennika, a jak Albie to nie pasuje to drzwi otwarte.

0

@OsehShalom Bartek musi zatuszowac najpierw cale gowno ktore zrobil.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?