0

@LucasW123 Peszko

0

@sintesox porownujac Depaya do Dembele to ten 1 przynajmniej by gral a ten drugi ogladal mecze ze szpitala

1

@BlAugrAnAPolAnd a Cou ? Jak juz Messi odejdzie to Cou na jego pozycje moze wskoczyc

0

@clyde no tak. Trudno bedziemy musieli pozniej z tym zyc.

3

@clyde najwyrazniej jedyni co mieli milosc do klubu w dobrych zlych chwilach byli tacy jak Puyol, Del Piero, Totti czy Zanetti

12

@catalanian09 statek tonie, Messi ucieka. Tak bylo w Argentynie i tak dzieje sie teraz w Barcy

0

@lukas10 licze koncu na szczerosc a nie na odpowiedzi "na okolo"

0

@arasz1819 a kto mowi o tryplecie ? Mi chodzi o zbudowanie druzyny a nie kolka emerytow bo Messi tak chce

0

@lukas10 co by to dalo ? Moze to ze zdawaja sobie sprawe ze sa banda patalachol ktorzy od 3 czy 4 lat dostawaja wpier w LM BEZ WALKI

0

@obcy w City nie wygra. Klub napompowany kasa a nie potrafi przejsc 1/4 LM.

0

@Robert1603 Najlepszy byl. Jego historia dobiega konca, on dobrze wie ze w meczu z Bayernem sam nie blyszczal i nie widzi w tym ze jego zaanagazowanie w waznych meczach spada znaczaco i szuka winnych gdzie indzien tylko nie w sobie. Jak ma byc rewolucja w druzynie od 0 to juz bez Messiego. Trzeba sie z tym pogodzic. Ale moze wkoncu powstanie druzyna a nie Messi i koledzy d podawania pilek

6

@arasz1819 a moze dopiero teraz zobaczymy co to druzyna. A nie Messi i koledzy od podawania mu pilek

2

@michaleu nie 1 raz. Argentyna jak tonela to tez 2 razy uciekal

3

@Robert1603 niech on sobie ustali w glowie ze dostal 2-8 z Bayernem i jako kapitanowi wypadaloby s wkoncu powiedziec a nie wyskakiwac ze odchodzi

0

@bynek90 wiadomo wszustko nie ruszy od zaraz ale kiedys trzeba cos zbudowac

0

@Sysia11 ja slyszalem e do pazdziernika. Niewiem do ktorego

0

@Sysia11 no krotkie bo do pazdziernika , nie ma czasu eh

0

@AlwaysBlaugrana fajnie to napisales. Duzo racji

3

@obcy Guardiola przyszedl wywalil syte ryby na pysk i Barca zaczla grac. Czemu Koeman moze tego nie powtorzyc ? Wywalic swiete krowy postawic na mlodszych co sa zaangazowani i moze tez cos ugramy

1

@rp tez racja. Nie patrzylem z tej strony

0

@alegre84 dokladnie jak kolega wyzej. Messi ciagle zyje w snie gdzie z ta gwardia wygrywa wszystko, a pozniej budzi sie zafajdany w gownie. Dziwi tylko to ze nie wiedzi ze z ta elita emeryta nic nieugra

5

@Kurkmen najlepsze jest to ze chce odejsc, ale zapomnial jako kapitan odezwac mordy po meczu z Bayernem. Nadal jestem w szoku w jak glebokiej jaskini sie zakopal ze nadal nic nie mowi o meczu tylko z odejsciem nagle wyskoczyl

3

@johny11 nie. On ma racje. Prosze cie. Czemu chce odejsc ? Bo Koeman przekazal niektorym jego kolegom ze na nich nie liczy ? Widac golym okiem ze Messiemu sie to nie podoba bo nadal zyje tym ze z tym kolkiem emryta wygra LM. Dziwi mnie to ze nie zdal sobie sprawy ze to dzieki tym kolegom tej LM nie potrafi wygrac

0

@rp nie do konca. Jak posiednie ich na ławie to mozna powiedziec ze zaczyna sie cos zmieniac

1

@bynek90 ja uwazam osobiscie (nie kazdy moze e zgadzac wiadomo) ale jak w Barsie ma byc rewolucja to bez Messiego. Jak zrobia "kolejna rewolucje" z Messim w skladzie czyli beda budowac zespol pod niego to nie ma sensu bo budowac sklad na pilkarzu ktory za niedlugo zakonczy kariere jest glupie. Niech odchodza swiete krowy. Mase kasy zaoszczedzimu z kontrsktow. Bedzie mozna sprowadzic solidnych grajkow i budowac zespol od nowa

1

@masik86 dodaj jeszcze ze Del Piero i Buffon zostali w Juve gdy zostalo zdegradowane do nizszej ligi.

0

@Lucassito wez sobie przypomnij slowa Vidala na konfie przed meczem z Bayernem. "Barcelona to nie klub z bundesligi, a bayern bedzie mierzyc sie z najlepsza ruzyna na swiecie" jakos tak powiedzial. Te patałachy nawet nie zdawaja sobie sprawy ze sa bez formy. A Messi w styczniu mowil ze z taka forma LM nie wygraja, a ten dzban z takim tekstem wyskkczyc

3

@Messi2407 "nie podoba mu sie traktowanie niektorych kolegow". Ten cytat zadaje wiele pytan. Messi podobno chce co roku walczyc o wszystko ale z kim ? Jak koledze mu przeszkadzaja i powinien zdawac sobie sprawy ze z nimi nie ugra nic. Wiec by musial pomyslec czy chce wygrywac czy chce stworzyc w Barsie koleczko emeryta i pykac sobie do emeryturki

0

@Bartoso znaczy moim zdanie Bartek nie podal sie do dymisji bo tuszuje swoje gowno. Wydaje mi sie ze innego wytlumaczenia nie ma

1

@Bartoso ale ty zdajesz sobie z tego sprawy ze kolejny moze faktycznie zbankrutowac ten klub ? Wszystko zalezy od tego jakie gowno pozostawi po sobie Bartek i czy kolejny da rade to posprzatac bo to moze potrwac lata. Takze tu nie jest powiedziane ze przyjdzie kolejny wszustko bedzie hulac. Gowna idzie szybko narobic gorzej to posprzatac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?