Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xJLx napisalem ok.30zl takze dodaj sobie lub odejmij. Tamten kolega wyzej ci dobrze napisal. Tu tylko chodzi o zrozumienie tyle albo az tyle. Miej pretensje do posrednikow ktorzy kazdego doja jak tylko mozna. Tam cos pisales o jablkach ze sie ich nie oplaca zbierac, czemu ? Bo cena byla tak niska i smieszna ze sie poprostu nie oplacalo bo koszty wyprodukowania jablek by sie nawet w 3/4 nie zwrocily. Tak porownuje gospodarke nasza do innych bo w innych krajach ludzie nie majacy zielonego pojecia o roli nie robia problemow ludzia ktorzy sie na tym znaja. Niewiem czy pamietasz jak byl kilka miesiecy temu strajk sadownikow w warszawie. To sami mowili ze reklamowka z biedronki byla drozsza niz 2 jablka. To sie pozniej nie dziw ze tego zbierac nie chcieli bo po co
2
@xJLx ja Ci tylko przypominam ze to nie Polska daje nam doplaty tylko Unia. Mali rolnicy co nie maja zbyt duzego arrealu w tych czasach bez doplaty z unii poprostu nie kupia nawozow czy opryskow bo zwyczajnie sa za drogie i nie uciagna tego wozka bo nie maja na to szans to jest poprostu zwykla pomoc. Placzesz o te doplaty, sa panstwa w uni ktore maja zdecydowanie wieksze doplaty a ludzie im tak tam nie wypominaja doplat. Czepiasz sie jedzenia ze sa 40% drozsze, nie czepiaj sie rolnikow za to bo oni cen nie usatawiaja tylko firmy skupujace ktore sa posrednikami i sie bawia cenami. Od nas ubojnie kupuja wołowine 6zl za kg a w sklepie za sam kotlet wolowy placisz ok. 30zl za kg takze niewiem gdzie tu lezy wina. Poprostu za duzo posrednikow jest. Mowisz ze zza granicy maja tansze produkty ? Ty chyba niewiesz ile Polska nakupila miesa wieprzowego z czerwonej strefy z Litwy gdzie bylo ASF.
0
@Mow_mi_Douglas Trener Belgow, Martinez. Koeman, Xavi
0
@david89 podrzucisz linka ? Bo chyba nie przeczytalem tego co Pique powiedzial...
0
@tbas uwierz mi ja bym wolal placic ZUS i moc korzystac z wszystkiego co jest tylko i wylacznie w krusie (doplaty itd.) Mialem kostke skrecona tak porzadnie ze mialem noge w gipsie i miesiac L4 i dostalem 400zl za miesiac L4 wiec niewiem czy mamy na krusie az tak kolorowo. Ojciec 30lat w krusie poszedl na emeryture to dostal z krusu skromne bodajze 900zl emerytury majac wiek emerytalny. Takze uwierz mi wolalbym ZUS i moc korzystac z dofinansowan ale tak nie idzie. I to nie jest kolorowo jak sie wam wydaje
1
@xJLx tu wlasnie nie jest problem w rolniku. To wy jecie jakies gowna za przeproszeniem z zagranicy i wam to nie przeszkadza a czepiacie sie polskich rolnikow bo cos tam. Kupujecie produkty z zagranicy ktore sa sprzedawane w polsce i nic z tym niechcecie zrobic a pozniej sie dziwicie ze sa strajki a jak ma byc lepiej skoro Polska sama wbija sobie kose w plecy sprowadzajac produkty zza granicy i wzbogaca gospodarke innych panstw tylko nie nasza Polska.
0
@judaszowe_srebrniki a przygotowanie fizyczne nie nalazey do innych ludzi bedacych w sztabie szkoleniowym ? Powiem tak. Ja to rozumiem (Te jego wypowiedz). "Nigdy nie przykuwalem uwagi na przygotiwanie fizyczne bo ja od tego nie jestem sa tutaj inni ludzzie a ja mam inne zadanie" tak ja to rozumiem. No ale te zdanie wlasnie bylo skierowane do takich ludzi ktorzy nie potrafia logicznie pomyslec
9
@tbas czy wy ludzie nie majacy pojecia o rolnictwie skonczycie opierac sie tylko na tym ze rolnik ma jakies rekompensaty i dofinansowania ? Dofinansowania maja rolnicy w calej Europie i niektore panstwa w Europie dostawaja grubo wieksze niz nasze a ludzie tam tak nie narzekaja na rolnikow ze maja doplaty czy cos. Tylko u nas tak jest... "bo rolnik tylko narzeka" a jest na co czasami tylko to trzeba zrozumiec a nie pisac jakies pierdoly a pozniej bronic sie tym ze rolnik ma doplaty
0
@macio_944 Segurze prawie sie udal ten transfer. Bo jak dobrze wiemy z zrodel to Bartek lecial z ostatnia oferta ktora holendrzy zaakceptowali
1
@liberoFCB hmmm. Moim zdaniem od przygotowania fizycznego nie jest sam trener tylko inni ludzie ktorzy za tym stoja.
0
@PanieMajsterCoPan mi tylko chodzilo o punkt odniesienia sie do zarobkow. Gosc pisze ze ma 2k funtow to prawie 10tys na nasze Polskie z tym ze on nie zyje za Polskie pieniadze w Anglii.
0
@FDJ tak dokladnie masz racje juz np samo paliwo w niemczech jest bodajze po 1,20€ i za 50€ ma pelny bak a w polsce to musisz dac 200zl. Z tym sie zgadzam tylko mi chodzi o odniesienie sie do tego ze gosc mowi ze zarabia 2k funtow i ze ma prawie 10tys na miesiac w zlotowkach ale on w Angli za Polskie zlotowki nie zyje. Mi tylko o to chodzi. A o same ceny produktow czy paliw to tak jak pisales jest o wiele taniej
0
@guru43 jakbys mial zarabiac 2k funtow i zyc za to w Anglii to to tak samo jakbys w Polsce zarobil 2k zł i za to musial tu zyc.
0
@Pniaczek ty miales jednak byc w zarzadzie Barcy.. szkoda ze cie pomineli
1
@joloskyy co ty za glupoty gadasz. Bledy bledami. Ale to ile farta dzisiaj miala Slowenia i jak bombardowal nas Urnaut to nie trzeba do tego komentarza bo kto ogladal to widzial
0
Co ten Leon ma z ta kiwka ?.... nie widzi ze mu to nie wychodzi...
0
@brzucho Brazylii, Stanow ? A to MŚ czy ME ? Gosciu widzisz chyba co Słowency graja. Nie wygrali z Rosja przez fart
0
@masa11 błedy bledami tylko ze Slowencom wychodzi wszystko, mozna sie doczepic serwisu tylko.
2
Japitole przeciez Słowencom wchodzi wszystko... to az niemozliwe
0
@kamson24 ale kazdy by chcial 3:0 bez emocji....
0
@moronw co ma powiedziec Raiola
3
Serio ? Oni sie od 300€ beda odwolywac jeszcze ?
4
@ukaszz skad ty to wiesz ? :O
0
@pawelxbarca Ty poprostu jestes zbyt wpatrzony w Messiego. Poprostu patrze obiektywnie a nie tylko gały wpatrzone w Messiego. Napisze ci tak zebys to jako tako zrozumial. Jesli zdobedzie VvD np ZP to zasluzenie (nie tak jak w przypadku Modricia) tak samo bedzie w przypadku Messiego. Gdyby jednak jakims cudem wygral ja CR to nie zasluzenie. Mam nadzieje ze juz cos trybisz bo widze ze ciezko z tym u ciebie
0
@krystus48 czyli te nagrody indywidualne typu fifa The best i ZP jest tylko dla napastnika ? Bo jak sie licza tylko gole i dryblingi.. kurde wiedzialem ze ZP dla Cannavaro to smiech na sali....
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@sokot tobie chyba hot dog. Porownywal kto ile ma km w dane miejsce. A jaki ma to sens jak CR i tak ma l4...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.
1
@Kapitan hawk tylko ze CR7 ma podobno jakies problemy zdrowotne i jutro ma niby nie grac nie jest nawet powolany
0
@krystus48 nie czaic to mozesz ty. Ja nigdzie nie napisalem ze Messi nie zaslugiwal. Tylko napisalem ze gdyby VvD dostal to zasluzenie.