1

@xJLx napisalem ok.30zl takze dodaj sobie lub odejmij. Tamten kolega wyzej ci dobrze napisal. Tu tylko chodzi o zrozumienie tyle albo az tyle. Miej pretensje do posrednikow ktorzy kazdego doja jak tylko mozna. Tam cos pisales o jablkach ze sie ich nie oplaca zbierac, czemu ? Bo cena byla tak niska i smieszna ze sie poprostu nie oplacalo bo koszty wyprodukowania jablek by sie nawet w 3/4 nie zwrocily. Tak porownuje gospodarke nasza do innych bo w innych krajach ludzie nie majacy zielonego pojecia o roli nie robia problemow ludzia ktorzy sie na tym znaja. Niewiem czy pamietasz jak byl kilka miesiecy temu strajk sadownikow w warszawie. To sami mowili ze reklamowka z biedronki byla drozsza niz 2 jablka. To sie pozniej nie dziw ze tego zbierac nie chcieli bo po co

2

@xJLx ja Ci tylko przypominam ze to nie Polska daje nam doplaty tylko Unia. Mali rolnicy co nie maja zbyt duzego arrealu w tych czasach bez doplaty z unii poprostu nie kupia nawozow czy opryskow bo zwyczajnie sa za drogie i nie uciagna tego wozka bo nie maja na to szans to jest poprostu zwykla pomoc. Placzesz o te doplaty, sa panstwa w uni ktore maja zdecydowanie wieksze doplaty a ludzie im tak tam nie wypominaja doplat. Czepiasz sie jedzenia ze sa 40% drozsze, nie czepiaj sie rolnikow za to bo oni cen nie usatawiaja tylko firmy skupujace ktore sa posrednikami i sie bawia cenami. Od nas ubojnie kupuja wołowine 6zl za kg a w sklepie za sam kotlet wolowy placisz ok. 30zl za kg takze niewiem gdzie tu lezy wina. Poprostu za duzo posrednikow jest. Mowisz ze zza granicy maja tansze produkty ? Ty chyba niewiesz ile Polska nakupila miesa wieprzowego z czerwonej strefy z Litwy gdzie bylo ASF.

0

@Mow_mi_Douglas Trener Belgow, Martinez. Koeman, Xavi

0

@david89 podrzucisz linka ? Bo chyba nie przeczytalem tego co Pique powiedzial...

0

@tbas uwierz mi ja bym wolal placic ZUS i moc korzystac z wszystkiego co jest tylko i wylacznie w krusie (doplaty itd.) Mialem kostke skrecona tak porzadnie ze mialem noge w gipsie i miesiac L4 i dostalem 400zl za miesiac L4 wiec niewiem czy mamy na krusie az tak kolorowo. Ojciec 30lat w krusie poszedl na emeryture to dostal z krusu skromne bodajze 900zl emerytury majac wiek emerytalny. Takze uwierz mi wolalbym ZUS i moc korzystac z dofinansowan ale tak nie idzie. I to nie jest kolorowo jak sie wam wydaje

1

@xJLx tu wlasnie nie jest problem w rolniku. To wy jecie jakies gowna za przeproszeniem z zagranicy i wam to nie przeszkadza a czepiacie sie polskich rolnikow bo cos tam. Kupujecie produkty z zagranicy ktore sa sprzedawane w polsce i nic z tym niechcecie zrobic a pozniej sie dziwicie ze sa strajki a jak ma byc lepiej skoro Polska sama wbija sobie kose w plecy sprowadzajac produkty zza granicy i wzbogaca gospodarke innych panstw tylko nie nasza Polska.

0

@judaszowe_srebrniki a przygotowanie fizyczne nie nalazey do innych ludzi bedacych w sztabie szkoleniowym ? Powiem tak. Ja to rozumiem (Te jego wypowiedz). "Nigdy nie przykuwalem uwagi na przygotiwanie fizyczne bo ja od tego nie jestem sa tutaj inni ludzzie a ja mam inne zadanie" tak ja to rozumiem. No ale te zdanie wlasnie bylo skierowane do takich ludzi ktorzy nie potrafia logicznie pomyslec

9

@tbas czy wy ludzie nie majacy pojecia o rolnictwie skonczycie opierac sie tylko na tym ze rolnik ma jakies rekompensaty i dofinansowania ? Dofinansowania maja rolnicy w calej Europie i niektore panstwa w Europie dostawaja grubo wieksze niz nasze a ludzie tam tak nie narzekaja na rolnikow ze maja doplaty czy cos. Tylko u nas tak jest... "bo rolnik tylko narzeka" a jest na co czasami tylko to trzeba zrozumiec a nie pisac jakies pierdoly a pozniej bronic sie tym ze rolnik ma doplaty

0

@macio_944 Segurze prawie sie udal ten transfer. Bo jak dobrze wiemy z zrodel to Bartek lecial z ostatnia oferta ktora holendrzy zaakceptowali

1

@liberoFCB hmmm. Moim zdaniem od przygotowania fizycznego nie jest sam trener tylko inni ludzie ktorzy za tym stoja.

0

@PanieMajsterCoPan mi tylko chodzilo o punkt odniesienia sie do zarobkow. Gosc pisze ze ma 2k funtow to prawie 10tys na nasze Polskie z tym ze on nie zyje za Polskie pieniadze w Anglii.

0

@FDJ tak dokladnie masz racje juz np samo paliwo w niemczech jest bodajze po 1,20€ i za 50€ ma pelny bak a w polsce to musisz dac 200zl. Z tym sie zgadzam tylko mi chodzi o odniesienie sie do tego ze gosc mowi ze zarabia 2k funtow i ze ma prawie 10tys na miesiac w zlotowkach ale on w Angli za Polskie zlotowki nie zyje. Mi tylko o to chodzi. A o same ceny produktow czy paliw to tak jak pisales jest o wiele taniej

0

@guru43 jakbys mial zarabiac 2k funtow i zyc za to w Anglii to to tak samo jakbys w Polsce zarobil 2k zł i za to musial tu zyc.

0

@Pniaczek ty miales jednak byc w zarzadzie Barcy.. szkoda ze cie pomineli

1

@joloskyy co ty za glupoty gadasz. Bledy bledami. Ale to ile farta dzisiaj miala Slowenia i jak bombardowal nas Urnaut to nie trzeba do tego komentarza bo kto ogladal to widzial

0

Co ten Leon ma z ta kiwka ?.... nie widzi ze mu to nie wychodzi...

0

@brzucho Brazylii, Stanow ? A to MŚ czy ME ? Gosciu widzisz chyba co Słowency graja. Nie wygrali z Rosja przez fart

0

@masa11 błedy bledami tylko ze Slowencom wychodzi wszystko, mozna sie doczepic serwisu tylko.

2

Japitole przeciez Słowencom wchodzi wszystko... to az niemozliwe

0

@kamson24 ale kazdy by chcial 3:0 bez emocji....

0

@moronw co ma powiedziec Raiola

3

Serio ? Oni sie od 300€ beda odwolywac jeszcze ?

4

@ukaszz skad ty to wiesz ? :O

0

@pawelxbarca Ty poprostu jestes zbyt wpatrzony w Messiego. Poprostu patrze obiektywnie a nie tylko gały wpatrzone w Messiego. Napisze ci tak zebys to jako tako zrozumial. Jesli zdobedzie VvD np ZP to zasluzenie (nie tak jak w przypadku Modricia) tak samo bedzie w przypadku Messiego. Gdyby jednak jakims cudem wygral ja CR to nie zasluzenie. Mam nadzieje ze juz cos trybisz bo widze ze ciezko z tym u ciebie

0

@krystus48 czyli te nagrody indywidualne typu fifa The best i ZP jest tylko dla napastnika ? Bo jak sie licza tylko gole i dryblingi.. kurde wiedzialem ze ZP dla Cannavaro to smiech na sali....

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@sokot tobie chyba hot dog. Porownywal kto ile ma km w dane miejsce. A jaki ma to sens jak CR i tak ma l4...

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.

1

@Kapitan hawk tylko ze CR7 ma podobno jakies problemy zdrowotne i jutro ma niby nie grac nie jest nawet powolany

0

@krystus48 nie czaic to mozesz ty. Ja nigdzie nie napisalem ze Messi nie zaslugiwal. Tylko napisalem ze gdyby VvD dostal to zasluzenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?