1

@pawelxbarca a nie najlepszy ? Przyczynil sie w wielkim stylu zeby Live wygralo LM i praktycznie wygral CA tracac chyba tylko 1 gola w calym turnieju... no ale nie fanboye widza tylko Barce....

1

@FCBeSeM Alisson wygral CA gdzie pusicil chyba tylko 1 gola... tak wez nie pitol glupot... bo tylko wpatrzony w Barce jestes

2

@LuisSalvano ty tylko widzisz Barce przed oczami i Messiego czy jak ? Przeciez Becker zasluzenie dostal nagrode. LM, CA

0

@xArabx zasluzenie.

0

@SinMistico a Copa America ? Gdzie Becker puscil chyba tylko 1 gola ?

2

@Rewolucja123 juz wygral

1

@Coutinho007 znaczy no.. chodzilo mi ze ma.. na szybko pisze sorki

0

@MesQueUnClub96 zsori czy jakos tak 18 lat mial

3

Ja pitole juz nie wyjcie mlodzik zasluzyl przepiekna bramka.

0

@rayqi dzieki wielkie

3

Na jakim kanale w tv leci ?

3

@Kettger w sumie ja sie tam ciesze poki co ze mam te eleveny. Nie ogladam przynajmniej meczy przy ktorych bym sie tylko denerwowal..

0

@drifboy25 tylko kogo tu zatrudnic ??

0

@masik86 tutaj obojetnie jaki trener nie przyjdzie i nie bedzie miec wynikow to bedzie tak samo zmieszany z gownem

3

@Barca1992 jak ? Tak jak Valdek teraz bo kibice nie maja szacunku do nikogo na tej stronie. Jeszcze legenda Xaviego bedzie opluta tak jak legenda Zidana w Realu.

0

@prezes757 no to chyba dobrze jak bedzie do konca wgrownana liga co nie ? Emocje do ostatniej kolejki

0

@TheBestFan cos nowego ? Roberto Martinez (trener reprezentacji Belgii)

0

@TransferMAN ja bym chcial Roberto Martineza (trenera reprezentacji Belgii) ale chyba nie do wyjecia :(

2

@10LionelMessi10 zebys nie byl 1 co bedzie krytykowac

0

@moronw VvD tez mial bardzo udany zwienczony wygraniem najwazniejszego trofeum druzynowego

0

@moronw ZP jest za udany sezon a nie za cala pilkarska kariere..

1

@adambądkowski93 oby. Bo na świete krowy czasem nie mozna patrzec... szkoda ze de Ligta nie udalo sie sprowadzic moze by i środek obrony troche sie ogarnal. Widac juz powoli ze starsi czuja oddech mlodych na plecach.

2

@adambądkowski93 a nie widziales moze sytuacji z 1 polowy jak Valdek przywolal Busiego do lini i darł na niego morde i gestykulowal rekami ? Moze to jest powod zmiany ze sam Valdek juz ma dosc swietych krow i nerwy puszczaja

1

@IAmLegend a to trener za ten transfer placil ? Bo napisales ze go sprowadza...

0

@Mesi12 sorki moj blad no ale to nie zmienia faktu ze byla reka

0

@Stoiczkow tylko ze na poczatku meczu juz powinien byc karny do PSG (zagranie reka bodajze Varane)

0

@konrad1661 jesli sie nic nie zmieni to wspolczuje Zizou swojej historii ktora bardzo ladnie napisal... skonczyl jak bohater (czyt. Jak odchodzil) a geraz wyleci na zbity pysk i tak bedzie wygladac podziekowanie...

0

@Encore zawieszenie na e kolejek ?

0

@SuperPatsonFCB PISland poslodzi w tv 13 dla emerytow i juz maja swoich zwolennikow.... dostana tylko raz te 13 a poparcie jakby dostawali kilka razy w roku...

0

@Kapitan hawk sory zapomnialem o 2013 i 2010 roku wzialem to zbyt ogolnikowo. Przepraszam moj blad. Wybacz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?