Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld skoro sie nie cofnal to karnego nie bylo
0
2 mecze Benzemy i 6 goli.... Ja yebje
2
Pomyslec ze dziadki Kroos Modric i Benzema pogrzebia Barce... To jest szok... A Inieta i Xavi tak szybko odeszli...
0
@SinMistico 2-6 i 5-0 wyjda nam bokiem ... Xavi przegral taktycznie wszystko
0
Szkoda gadac ...
0
@Messibestplayerintheworld Var nie jest od roznych, Barca zasluzenie dostaje w cymbal
0
@Barca1922 to nie wytlumaczenie
0
@Messibestplayerintheworld nic nie robi. Barca nie zrobila nic zeby wygrac
0
@damiano996 jest czym.. bo PK to byly nasze turnieje...
2
@Xpert77 byl Neymar, a Fati i Ferran to w polaczeniu z nim juniorzy
0
@Barca1922 ja nie robie, bo braklo wiary
0
@Barca1922 3-1 w dwumeczu
.. juz po wszytskim
0
@Faro juz jest po nas
0
2-6 czy 5-0 zaraz bokiem wyjdzie... Skisne ...
1
Karny xd ... Szkoda gadac
0
@Barca1922 zrob screeny, moze bede przepraszac ale watpie ;(
0
@YoungMan nie chamie to po 1.. po 2 to to jest wystarczajacy czas zeby sie dowiedziec
5
Koniec ... Szkoda tego PK...
2
@Deeespacito nieee.. jprdl.. to juz dawno wycofane
0
@TridenteMSN 2-1 .... Szkoda, dla mnie juz koniec
0
@VENOMStyle bo moze nie bylo tam nic ?
0
@jacob345 grac mozesz dobrze, ale jak nie ma gola to jest kapa..
0
@Barca-Messi10 szczerze ? Za duzo meczy Realu widzialem.. oni potrafia w te remontady... Oby nasi wyszli dobrze na 2 polowe.. bo jak straca gola na starcie to jest koniec
0
@TridenteMSN ale to oni maja wynik.. w sensie remis
4
Uwazam ze tego nie przepchniemy... A szkoda bo final praktycznie bylby wygrany grajac na Osasune ...
0
@!34RC3!_0N4 nie ma juz tych zasad... W kazdych rozgrywach
0
@partymaker no i tak miala dzialac tez SuperLiga na bazie NBA czy NHL i NFL
0
@dariooo a ile bylo klubow zalozycieli ? Tylko oni mieli w tych rozgrywach wystepowac
0
@Firestone Nawet niewiedzialem ze gosc siedzi w Elche xd... Mecz ogladalem ligowy a tego nie zauwazylem xd... (Chyba ze mial kontuzje i nie gral to moze dlateho mi umknelo)
0
@AFA90 najpierw trzeba przejsc Real