0

@mekston z tym szpitalem to bedzie wyczyn xd

2

@tbas i w historii bylby remis jak chodzi o wygrane klasyki, takze dodatkowo bylby taki plusik

0

Ciezary.. lepiej niech sie nie muruja tak jak w 1 meczu bo watpie zeby ti przeszlo drugi raz

0

Oj ciezary, beda ciezary.. szkoda, bo te oslabienia moga nam zaprzepascic walke o PK...

5

@Tridente2015 xd... Jak to napisales to odrazu mi sie te notatki przewinely przez oczy za ktore Negreira kasowal tyle siana xd

7

Na koncu sie okaze ze te menele beda przepraszac Barce, to bym chyba skisł xd

0

@Borneo ale jeszcze niewiadomo czy Pintus nie wkroczyl mocniej do akcji bo jakby nie patrzec na tak cieńka Chelsea powinni sobie dac rade maja pewne 1/2 pozniej Bayern albo City wiec bedzie ciekawie

0

@Borneo to sie czasem nie sprawdza, przed rewanzem z Live tez mielismy chyba tydzien wolnego a oni co 3 jechali ho puchary grali, a jak sie skonczyli kazdy pamieta

0

@masq eee tam, to jakbym mial wybor to bym Muniaka wybral

1

Gdzie te zmiany kurła

0

@masq a nie jest on typowym kibicem bialych ?

1

@Kondziubarca wstaw se Viniciusa

0

Redakcjo, w najgorszych prosze wstawic zmiany Xaviego.. dawno juz jacys mlodzi mogli wejsc

0

@LS noo moj tez xd. Ale nawet nie zwrocilem uwage na komentarz :O, dzisiaj sobie zobacze xd bo zaintrugowalo mnie to

0

@LS mecz ogladalem, ale komentatora nie pamietam. Szacun ze nawet to pamietales

0

@PaPo co to za komentator. Jak on ske nazywa...

0

Kto to jest ten komentator na C+ co "r" poprawnie nie wypowiada... Wkurza mnie ten typ.. xd

8

@Spider_64 a kto mial tam wystapic ? Raphinia ktory pauzuje ? Albo Dembele sciagniety z L4 ?

0

@RomanHoffer CAB nie ma znaczenia ze pojazd C skreca w lewo, tamci maja po swojej stronie pojazd ktorego musza przepuszac

0

@doctordexter od 1/2 zolte kartki sie wyzerowaly

0

@Esteban_ wiem wiem, ale jednak moze skonczyc jak Bojan czy Cuenca ktorzy tez byli mianowani zlotymi dziecmi

0

@goldmetaxa albo Bojan

0

Syndrom gwiazdeczki zaczyna sie wlaczac ?

0

@xavi890 do Sevilli i Valenci nie powinien isc na wypozyczenie.. te kluby sa cieniem i obecnie sportowo mocno zjechaly

1

@Tatazolwinia tu nie chodzi o poziom a o prestiz.. puchary reprezentacyjne zawsze beda ponad klubowymi, wkoncu turnieje czy to euro czy MŚ sa co 4 lata i nic dziwnego ze pilkarza tak na MŚ czy ME zalezy

1

@Tatazolwinia "nie masz wplywu gdzie sie urodziles ani jak mocnych masz akurat kolegow..." O ile wplywu nie masz tak grac mozesz do innej reprezentacji o ile masz obywatelstwo, a druga czesc zdania o kolegach z druzyny to pokazuje najlepiej przyklad Leo, to byl jego 5 mundial ? I dopiero teraz sie udalo, gdy wedlug mnie malo kto by na nich postawil (nie patrzac na to ze wygrali CA )

1

@arasz1819 i pol roku zawieszenia dla pilkarza faulujacego za chec zlamania nogi CRowi

5

@Kidd Mbappe juz bodajze ma 12 czy 13 goli na mundialu.. wystarczy jeszcze jeden udany mundial i rekord Klose poleci na drugie miejsce

1

@Barcanajlepszyteam ale chyba nikt im nie zakazal zostania po treningu i na pocwiczeniu jak wiedzial ze to za malo

0

@xavi890 niewiem czemu SL ci przeszkadza, dla mnie to jest dobry pomysl zeby byla.. bylyby czesciej jakies hity do ogladania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?