0

Opowiem ci pewną historię. Przed fifą 17 zdecydowałem się przejść na konsolę bo trainery i ogólnie EA ma wywalone na pc, wybrałem XO bo legendy. Rok później dali ikony na wszystkie platformy, a 2 lata później czyli teraz zaczynają na poważnie podchodzić do pc. Pozdrawiam.

39

Alena, hehe, dobre.

1

Przeżyłeś?

0

Jeśli nie grałeś w fife 18 to nie nie będziesz mieć web appa w 19.

2

Bo na takie strony wchodzić to trzeba umieć.

7

W końcu znalazłem tą wyższą szkołę robienia hałasu.

58

Jakie to niemiłe wejść rano i pisać głupoty.

0

Zaczynasz gównoburzę o wpis siostry CR7 bez zapoznania się z jego treścią?

0

Usunąłem bo się trochę cykam że mnie podciągną pod 9.4 ;c

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jestem w szoku, ja kiedyś też szukałem jednego tytułu na rambli ale skończyło się trochę inaczej xD https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6478450.html#comment-6478450

PS. nadal szukam ^^
PS2. I TY pierwszy dałeś lajka pod trollem na moje zapytanie ;c

0

Jakiej historii? A co jak mama wejdzie?

0

No i mi narobiłeś ochoty, dawaj kody ;c

1

Nie będziesz mieć web appa na konsoli jeśli nie miałeś fify 18 na konsoli, poziom w katalogu będziesz miał tylko ten sam.

2

Czekam na kod bezpieczeństwa xD

0

Zależy od gierki, np. takie plemiona.

0

Heh, z 50x dałem wyślij ponownie kod, właśnie mi przyszły 3 maile sprzed godziny i oczywiście nie działają mimo że wszystkie są takie same. Ja dzisiaj odpuszczam bo szkoda nerwów, jutro sobie wbije.

0

Jak odpalisz grę to ci samo wyskoczy.

0

Web App wyszedł to teraz kodu bezpieczeństwa na e-mail nie mogą wysłać ;x

0

Nie wiem czy wiecie, ale cud nad wisła, liga weekendowa w fifie skrócona z 40 do 30 meczy.

1

O czym ty do mnie piszesz? xD jak ty chyba nowy w tę grę

35

Jeszcze nie wylecieli?

0

Na początek to taki jest dobry https://www.futhead.com/19/squads/70008/

0

Przez grę, ale nie położysz pudełeczka z płytką na szafce.

2

Świetny.

0

No nieźle, mnie jeszcze nie zaczęły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?