Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Opowiem ci pewną historię. Przed fifą 17 zdecydowałem się przejść na konsolę bo trainery i ogólnie EA ma wywalone na pc, wybrałem XO bo legendy. Rok później dali ikony na wszystkie platformy, a 2 lata później czyli teraz zaczynają na poważnie podchodzić do pc. Pozdrawiam.
39
Alena, hehe, dobre.
1
Przeżyłeś?
0
Jeśli nie grałeś w fife 18 to nie nie będziesz mieć web appa w 19.
2
Bo na takie strony wchodzić to trzeba umieć.
7
W końcu znalazłem tą wyższą szkołę robienia hałasu.
58
Jakie to niemiłe wejść rano i pisać głupoty.
0
Zaczynasz gównoburzę o wpis siostry CR7 bez zapoznania się z jego treścią?
0
https://sport.onet.pl/ofsajd/quizy-sportowe/quiz-ktorym-pilkarzem-jestes-sprawdz/m2plsm
4
https://mojepasje.eu/wp-content/uploads/2017/10/02.10.2017_00-13-27.png
Polecam
0
Usunąłem bo się trochę cykam że mnie podciągną pod 9.4 ;c
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jestem w szoku, ja kiedyś też szukałem jednego tytułu na rambli ale skończyło się trochę inaczej xD https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6478450.html#comment-6478450
PS. nadal szukam ^^
PS2. I TY pierwszy dałeś lajka pod trollem na moje zapytanie ;c
0
Jakiej historii? A co jak mama wejdzie?
0
No i mi narobiłeś ochoty, dawaj kody ;c
1
Nie będziesz mieć web appa na konsoli jeśli nie miałeś fify 18 na konsoli, poziom w katalogu będziesz miał tylko ten sam.
2
Czekam na kod bezpieczeństwa xD
0
Zależy od gierki, np. takie plemiona.
0
Heh, z 50x dałem wyślij ponownie kod, właśnie mi przyszły 3 maile sprzed godziny i oczywiście nie działają mimo że wszystkie są takie same. Ja dzisiaj odpuszczam bo szkoda nerwów, jutro sobie wbije.
0
Jak odpalisz grę to ci samo wyskoczy.
0
Web App wyszedł to teraz kodu bezpieczeństwa na e-mail nie mogą wysłać ;x
0
Nie wiem czy wiecie, ale cud nad wisła, liga weekendowa w fifie skrócona z 40 do 30 meczy.
1
O czym ty do mnie piszesz? xD jak ty chyba nowy w tę grę
35
Jeszcze nie wylecieli?
0
Na początek to taki jest dobry https://www.futhead.com/19/squads/70008/
0
Przez grę, ale nie położysz pudełeczka z płytką na szafce.
1
https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/coming-soon
2
Świetny.
0
https://media1.tenor.com/images/6c71e4e74df7e5ccf09d9f36c7fe51ea/tenor.gif?itemid=11308080
0
No nieźle, mnie jeszcze nie zaczęły.