1

Jak już ruszy to im serwery wywali.

1

Fakt, zamiast jedynki prosto na sierpień.

0

Już był taki jeden pewniaczek dotyczący klubu co w gablocie z sukcesami ma sezon skończony nad Arsenalem.. pewnikiem Socjo wtopił na nich xD

1

Podaj jeszcze liczby w totka.

1

Z Ronaldinho ten tekst by jeszcze przeszedł, z Neymarem już nie.

0

Zaraz będą skróty..

0

29? Ty odstaw te biopaliwa.

1

Komentarz usunięty

0

Ale fajny, taki amerykański.

1

Ja nie mam nic i na ruskich streamach mam wszystkie mecze, nic nawet nie podpisywałem.

0

A tam w paincie, w gimpie też ci wyjdzie.

0

W połowie września?

0

Handicap.

0

Uu, Inter wygrał, będzie ciepło z Totkami.

0

Może za rok.

8

EA wszystkim tnie tempo.

1

Jak tak wejdziesz w jego profil to większość jego komentarzy to pytanie o transmisje xD

2

0

To tu są jacyś bukmacherzy?

0

Róbta co chceta.

0

Nie pamiętam dokładnie który sezon(2010-2015), ale był taki sezon kiedy brunatni po 1 połowie sezonu byli bodajże na 1 miejscu albo w czołówce ekstraklapy, a po 2 połowie spadli z ligi.

0

Ja będę lurował.

2

Mój rower!

11

41

Na moje to dostałeś się do nowej edycji Big Brothera.

0

Gdyby Bóg istniał to sformatowałby komputer.

7

Od zawsze na przypale, tylko ruskie streamy.

2

Assassiny jak jeszcze nie grałeś.

0

Jestem wybredny, musisz doprecyzować.

0

Łapcie fifacze składzik który będzie rządził i dzielił dopóki ceny nie spadną, potem można wprowadzać Courtoisa, Varana, Albe, Modricia i atak jakoś hybrydować tudzież się pojawią jakieś konkretne futmasy czy inny informy.

https://www.futhead.com/19/squads/70008/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?