2

@MesQueUnClub96 albo 0, ok to postanowione że 0

4

@DLFCB macki Pereza sięgają wszędzie

0

@Firestone bo centralna postać ataku jest nijaka

1

zapomniał komu dał kartke xD

1

co wy chcecie od balde, siedział mu na dupie i blokował krótszy słupek, to reszta stała jak widły w gnoju

11

@Messi96_96 od remontady

3

@tomek8756 to w końcu żebyśmy go stracili czy żeby został ;x

1

@FutbolFan jeszcze trochę i wrócą po de gee ;x

0

@Mario96w bo w city to nie trenował, takiej klasy piłkarze wychodzą z buta

3

ma w końcu PO to dalej piłuje tego roberto i gaviego na skrzydle XD

5

łysy wpuścił na końcówkę evansa i maguira, co mogło pójść nie tak

5

@Emhyr idealna liczba żeby wszyscy byli pod grą, tylko beton musi się nauczyć rotować a nie wystawiać wszystkich pomocników naraz

0

@Colin94 Mercedes c220 1997

2

@Cotutajsiedzieje jak nie ma topki jak mają jak najbardziej topową defensywę, hakimi-marquinhos-skriniar-mendes i donnarumma na bramce - to jest topowa linia

0

@FutbolFan albo niczym kroos co po 8 latach powiedział elo ;x i akurat kimmichowi 8 lat styka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@ranger3120 i to obie pary oczu

2

@MesQueUnClub_87 będą nawet lepsze :) cykl fify to rok, potem się kupuje nową bo granie w poprzednią nie ma sensu gdy wszyscy mają wszystko :) i nie, nie przeszkadzają mi baby, wręcz przeciwnie - zwykle było mało fajnych kart na początku, a teraz będzie mnóstwo opcji do pomocy i ataku

2

@FCB_dimiC jeszcze nie wyszła a ty już mówisz że słaba - ty już jesteś do niej uprzedzony

0

@sevs nie jest lepiej bo plujesz w mordę swoim najlepszym zawodnikom, a oni potem odchodzą tam gdzie im nie będą pluć w mordę

4

@sevs "W zeszłym sezonie Xavi pokazał ,że woli stawiać na niemca , pomimo tego, że miał już ligę wygraną i można było grać rezerwami."

aha, czyli miał powiedzieć matsowi - uj z twoim rekordem czystych kont, niech se pogra pena? xD szkoda że nie mówili messiemu że uj z jego rekordem bramek, niech se pogra tello czy inny cuenca

1

@Rl9k1nG 5 jaśków z rambli nie kupi w ramach protestu, a potem będą patrzeć na nas tak xD

https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/024/615/Screen_Shot_2017-11-10_at_10.36.15_AM.png

2

@Rust_Cohle hari pota dzisiaj ok, elemelenta boli że dumbledore przekręcił jego slytherina

0

haalandinho 3 gole i asysta, alvarezik gol i 2 asysty, foden asysta, mbuemo gol.. 63 punkciki hehe, a to dopiero pół składu (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

0

@Sewren122 a kto w tej Fifie przepychał van dijka? Haalandinho?

0

@Rl9k1nG już są zleakowane top 50 i kilka drużyn

0

@Wojcio ja mówię o gimnazjum wzwyż, ale teraz nie ma gimnazjum więc ostatnie lata podstawówki się łapią, i chyba nie myślisz że mam na myśli napierdzielanie 50kg klaty na ławie xD siłownia to więcej niż wyciskanie

1

@BorzyKrzys jak wf był pierwszy albo ostatni to nikt prawie na niego nie chodził ;f zresztą wuefisty grubole zwykle rzucali piłkę(najgorzej jak od siatkówki) i se grajcie, to nie jest żadne ćwiczenie, powinna być w każdej szkole siłownia i kumata osoba która pokaże jak się prawidłowo wykonuje ćwiczenia

0

@MesQueUnClub96 i w dodatku żółty

1

@reloaded pytanie

0

@TR3YWAY jakiś tr3way na rambli napisał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?