Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zimą dostanie Rogue, chyba proste
0
@Rewolucja123 to że arsenaloniarze zrobią kloca metr przed kiblem to akurat wiadomo
2
@Barcasub szlachta nie pracuje
1
@AllBundy bez kitu, człowiek się cieszył że miał riba +9 15sr i smierte +9 bez bonów, a teraz bez bonów to bambik
0
@DDM oni nie chodzą od grupki do grupki tylko postać dosłownie się teleportuje a moby padają na hita którego nawet nie widać że jest zadany, to jest autołow?
0
@AllBundy wbiłem se na pla, chciałem podropić KU/KD na metkach na pustyni/BO a tam same teleportujące się boty po całej mapie, ulepszacze leżą wszędzie na ziemi nawet tego nie zbierają
0
Jest jakiś priv do Metina w stylu starego pl'a gdzie stalki/truty są w mecie, z minimalnymi udogodnieniami typu buty wiatru/pelerynki? Taki który się nie zamknie po 3 miechach
1
@bartekvisca ty se lepiej metka odpal
9
@marcin62 wtedy dalej ma 6 atakujących na 2 pozycje w jego 4 pomocnikowym betonie
1
@maroon w 2 to masz tylko lipsk i arsenal, 1>2
0
@Mario96w pozamyka mordy tak, że atletico zawoła za niego 50mln których nie będziemy mieć i wróci na stare śmieci xD
0
@partymaker oh no, jak on teraz wyżywi rodzine ;x
0
@partymaker no dziwne :) tygodniówkę miał potężną
0
@partymaker najwięcej czystych kont w poprzednim sezonie BPL z tymi plackami na obronie ;x de gea 17, potem pope, alisson i ramsdale po 14
0
@partymaker dlatego był bodajże najlepszym bramkarzem bpl w poprzednim sezonie xD
0
@partymaker no właśnie widać jaki lepszy, babol za babolem
0
@Herato manu to odwaliło z tym onaną
6
Bierzcie tego fatiego
1
@ranger3120 to be or not to be, o tym też nie słyszałeś?
2
Już 5 lat? Kiedy kurłła
0
@sonek brazol zimowy
0
@TR3YWAY 10 to przychodzi zimą
1
@Antajbandaj ależ istnieje, sam widziałem na rule34
4
Niemiec po tym jak laporta go setny raz zapytał czy napewno będzie hajs przed końcem okna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
O taką pogodę walczyłem, narazka upałowcy i spoceńce
4
@BorzyKrzys no i zajebiście
1
@Criss18Barca zaraz za Albą i Taylorem
1
@Pawel13sz 10 przychodzi zimą
0
jakiś dobry priv do metina jest teraz?