Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Janiama Argentyna 3:0
1
@Kgorecki2500 chyba do 10 dywizji, skład barcelony to się robi z ronaldinho na ls a nie ferralnym
1
@Kgorecki2500 mierniak nawet z upgrade + 0 traitów
1
@Chaoss to trylogia jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
holendrzy w strachu łaaaaaa
0
@Ojciec5tkidzieci maszyny z madery? myślałem że lalusia z urugwaju
2
@Luciano99 najwyższy czas złożyć wniosek o zmiane skrótu federacji, bo lfc się kojarzy z tymi przegrywami z liverpoolu i działa negatywnie na PR federacji
4
@lucas/catalan polecam filmik jak je płatki ale potem wchodzi step stary
12
@tristan87 jest jeszcze statystyka nieodebranych połączeń
2
@AFA90 ustaw jej tryb samolotowy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@wpwelement jak ten wasz kanał tylko na 1 słuchawkę nadaje, może ja wam złomka kupię
1
@ranger3120 a ty elemelenta
6
@Nano22 jak elemelent napisał że go minusy nie bolą
1
@ranger3120 ja wam zawsze mówiłem, że wam się oczy otworzą dopiero jak mi się zamkną
2
Argentyna klepie w finale Hiszpanie, potwierdzone info.
0
@Striker to co składamy się? ty dasz 4-5k a ja reszte
0
@wpwelement moje teczki też są dla was
0
@FabianMrozek Adama traore
1
Darwin - ani to szybkie, ani to zwinne, ani to strzelić, ani to podać, no kotwica no
0
@IronSanHybrid Valverde też miał w dupie styl, i teraz nie ma valverdka ;)
1
@Janiama Ghana 1:0
Korea 1:0
40
Hah Messi mówi że to zostanie między nimi, a lewus wychodzi i mówi słuchaj kurłła było tak xDD
1
@Kgorecki2500 do dupy te swapy, 3x20x84+ i uj wielki
0
@SkN perez posmarował
4
@arasz1819 śmieszkujo z Messiego dopóki ten nie zaczyna ich przestawiać po kątach w meczu, akcja za akcją :)
0
@skubi99 głupszego porównania nie mogłeś wymyślić?
0
@IronSanHybrid raczej niewiele o tobie, jak to jest dzielić poglądy z najmanem, najmanie?
7
Ci co bronią Polskę za dzisiejszy mecz mogą sobie przybić piąteczkę z najmanem, on też zadowolony z naszej gry