15

@Firestone a najgorzej grająca będzie miała 4 pkt

0

ależ wyciągnął

0

@VamoSBarca88 chyba w szachy, jak montażysta zdjęcie sklei

2

@tomek8756 a co mi tam, przewiozę go swoim, niech poczuje troche luksusu

0

Ależ meksyk będzie bity o panie, najpierw przez argentyniarzy, a potem przez arabiarzy, coś pięknego

0

@Bagsik88 tak

0

@Janiama
mundial 2018 nie wyszliśmy z grupy
mundial 2022 nie wyszliśmy z grupy

3

@pluszek bo jest, do pierdla typa, ale od jego auta won

0

@IronSanHybrid prawda boli? takie są fakty

0

@IronSanHybrid a po 3 kolejce araby i argentyna po 6 pkt

0

@Waller 3,5

0

@Medium bo tak było, araby i argentyna w 3 kolejce biorą winy i wychodzą z 6 pkt

2

polska>arabia>argentyna, więcej dowodów na wyższość lewusa nad terrorystą z rosario chyba nie trzeba

2

10 minut do pierwszej połowy? xD

0

i cyk karniaczek

0

@wojtekfcb79 I missed the part where that's my problem

1

dobra gruby nie ma co, dzwoń do piszczka bo zara nie będzie PO

3

mundial bez czerwonej dla polaków to nie mundial

0

@Janiama Arabia 1:0

2

@Luciano99 jakie znowu szanse na wyjście z grupy? przygoda z mundialem się zakończyła dla polski w chwili gdy argentyna postanowiła się zesrać w pierwszym meczu,

0

szejki kontratakujo

1

@Janiama Senegal 1:0

0

@4drian0 polska to klepie tylko biedę

0

@LambiPL są gry w które się nie gra na konsoli tylko na pc i na odwrót, pierwsza z brzegu FIFA

0

@LambiPL zagram, odpalę sobie na emulatorze na złomku za 15k

0

@Archie ja dałem 2200 miesiąc temu to raz, dwa mówimy o wersji z napędem

1

@Janiama Walia 1:0

1

@LambiPL chwalicie się exami, z których jakieś fajne można policzyć na palcach jednej ręki, ja się nie chwalę exami tylko całą biblioteką z grami bo są w game pasie, assassiny, nfsy, twd, star warsy, fify itd itd, wszystko za mniej niż wy płacicie za 1 grę, wystarczy zrobić tricka z subskrypcją wielomiesięczną

1

@CryMeARiver no to wydaj klocka więcej na konsole i 300+ na grę którą przejdziesz w tydzień, a potem graj w to co xboxowcy ze świadomością że jesteś kilka tysi w plecy bo za każdą grę bulisz 300+ xD
Ps. Na wyłączność nie równa się najlepsze, a tych waszych exów wartych uwagi jest tyle co kot napłakał

9

@Aureczek że Xbox ma game passa i jest tysiaka tańszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?