Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DawidGrob Nie musisz :P
0
@DawidGrob Kryje, odbiera, blokuje strzały rywala. Niewidoczny w sensie, że pod względem liczb nie wnosi za wiele, ale taktycznie jest dobry.
0
@DawidGrob Odwala kawał niewidocznej roboty, i przebiega największy dystans.
0
Trzeba pochwalić Sergiego Roberto, bo pracuje niesamowicie na boisku.
1
Przypomina mi się gol Alvesa z Szachtarem Donieck po podaniu (chyba) Iniesty
0
@barto_8 Tak jak różni trenerzy podczas tych dwóch meczów.
1
Ta porażka w sezonie 15/16 to był prawdziwy rollercoaster! Pierw na Camp Nou Barca zlała Valencię 7:0, by potem na tym samym stadionie przegrać. Niedowierzałem, gdy Nietoperze zdobyli ten obiekt.
2
@BoreekxD Chodzi mi, że jakakolwiek będzie sytuacja w lidze, wygrana z Realem w marcu nie spowoduje wygranej w lidze, bo będzie jeszcze wiele spotkań po tym meczu. Sezon 15/16 dobitnie pokazuje, by z dużą przewagą nie zakładać sobie korony zbyt wcześnie.
1
@bartekvisca Jeśli Barca zgubi punkty z Valencią, bądź z Athleticiem, to nawet wygrywając z Realem, kwestia Mistrzostwa nie będzie rozstrzygnięta.
0
@FanBarcYxD Sagrady dużo nie zwiedzisz, bo wiele zakątków nie jest dostępnych dla turystów, lecz z zewnątrz robi wrażenie.
0
@Kitek1640 Ale Carlo nie powiedział, że zasłużyli na zwycięstwo.
0
@kibic1899 I tak Vini nie zagra w rewanżu :)
0
@Bogan Chodzi mi o styl grania.
0
Ferran Torres zagrał przeciwko Realowi tak jak Fernando Torres przeciwko Barcie podczas gry w Chelsea.
0
Nie był to piękny mecz, ale brawa za walkę! Chłopaki stanęli na wysokości zadania i pokonali przeciwności losu! Vamos!!!
0
@TheNekro94 Najlepsza ofensywa w Europie tak właśnie gra!
0
Nogi mógł szukać w trybunach :D
7
Real w tym meczu ma DNA Barcelony.
2
Gramy jak Real w tamtym sezonie.
0
Ale trick :D :D :D
1
Słychać naszych na Bernabeu!
3
Mecze Pucharu Króla na sportsklubie...to były czasy!
1
@Barcaa12 -7 tam jest :P
0
@Nazio87 Drętwota i chłoszczyść!
0
@Fake69 I Carvajalem w obronie dadzą nam autostradę po lewej stronie :)
8
Zwycięski gol z Sevillą w lidze, a teraz z Bilbao...dobry czas przeżywa Abde :)
0
@partymaker Raczej 10 mln + 15 mln zmiennych.
2
Co jak co, ale Fati lubi strzelać Realowi :)
0
@Faro @ngif Jak już pisałem do kolegi niżej, problemem nie są wrzutki, a sposób ich wykonywania (podkreśla to sam autor tekstu - analityk futbolu).
2
@ini_barca Wg analityka problemem nie są wrzutki, a sposób ich wykonywania.