0

@DawidGrob Nie musisz :P

0

@DawidGrob Kryje, odbiera, blokuje strzały rywala. Niewidoczny w sensie, że pod względem liczb nie wnosi za wiele, ale taktycznie jest dobry.

0

@DawidGrob Odwala kawał niewidocznej roboty, i przebiega największy dystans.

0

Trzeba pochwalić Sergiego Roberto, bo pracuje niesamowicie na boisku.

1

Przypomina mi się gol Alvesa z Szachtarem Donieck po podaniu (chyba) Iniesty

0

@barto_8 Tak jak różni trenerzy podczas tych dwóch meczów.

1

Ta porażka w sezonie 15/16 to był prawdziwy rollercoaster! Pierw na Camp Nou Barca zlała Valencię 7:0, by potem na tym samym stadionie przegrać. Niedowierzałem, gdy Nietoperze zdobyli ten obiekt.

2

@BoreekxD Chodzi mi, że jakakolwiek będzie sytuacja w lidze, wygrana z Realem w marcu nie spowoduje wygranej w lidze, bo będzie jeszcze wiele spotkań po tym meczu. Sezon 15/16 dobitnie pokazuje, by z dużą przewagą nie zakładać sobie korony zbyt wcześnie.

1

@bartekvisca Jeśli Barca zgubi punkty z Valencią, bądź z Athleticiem, to nawet wygrywając z Realem, kwestia Mistrzostwa nie będzie rozstrzygnięta.

0

@FanBarcYxD Sagrady dużo nie zwiedzisz, bo wiele zakątków nie jest dostępnych dla turystów, lecz z zewnątrz robi wrażenie.

0

@Kitek1640 Ale Carlo nie powiedział, że zasłużyli na zwycięstwo.

0

@kibic1899 I tak Vini nie zagra w rewanżu :)

0

@Bogan Chodzi mi o styl grania.

0

Ferran Torres zagrał przeciwko Realowi tak jak Fernando Torres przeciwko Barcie podczas gry w Chelsea.

0

Nie był to piękny mecz, ale brawa za walkę! Chłopaki stanęli na wysokości zadania i pokonali przeciwności losu! Vamos!!!

0

@TheNekro94 Najlepsza ofensywa w Europie tak właśnie gra!

0

Nogi mógł szukać w trybunach :D

7

Real w tym meczu ma DNA Barcelony.

2

Gramy jak Real w tamtym sezonie.

0

Ale trick :D :D :D

1

Słychać naszych na Bernabeu!

3

Mecze Pucharu Króla na sportsklubie...to były czasy!

1

@Barcaa12 -7 tam jest :P

0

@Nazio87 Drętwota i chłoszczyść!

0

@Fake69 I Carvajalem w obronie dadzą nam autostradę po lewej stronie :)

8

Zwycięski gol z Sevillą w lidze, a teraz z Bilbao...dobry czas przeżywa Abde :)

0

@partymaker Raczej 10 mln + 15 mln zmiennych.

2

Co jak co, ale Fati lubi strzelać Realowi :)

0

@Faro @ngif Jak już pisałem do kolegi niżej, problemem nie są wrzutki, a sposób ich wykonywania (podkreśla to sam autor tekstu - analityk futbolu).

2

@ini_barca Wg analityka problemem nie są wrzutki, a sposób ich wykonywania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?